Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(simusim @ 2010 06 12, 12:37)
turiu nuojauta,kad pernesiosiu (tikiuosi cia tik nuojauta) tai norejau pasiteirauti.....i trakus kai sueina terminas vaziuoti tikrai nera ko....nes ten priima tik nuo 41sav.???ar ir 41sav. reikia siuntima tureti? nes mano gine rankas nusiplove ir viskas...sake pas ja tik po gimdymo ateiti. tai kaip supratau jei ka siuntimo man nesiruosia rasyti.

Blogai, kad nusiplovė doh.gif privalėjo žiūrėti iki 41 sav. Mano ginius irgi taip pasielgė, tik sugebėjo siuntimą išrašyti.
Jeigu prasidėjo gimdymo veikla, siuntimo nereikia, važiuoji ir gimdai. Trakai paguldo nuo 41 sav., prasidėjus veikla ar ne, bet per tą savaitę jeigu nieko nevyksta ir gerai jautiesi, tai nera reikalo ten važiuoti, nes teks moralus atsiklausyti, kad be reikalo trukdai, nes jiems nepriklauso tavęs žiūrėti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2010 06 12, 13:02)
Blogai, kad nusiplovė  doh.gif privalėjo žiūrėti iki 41 sav. Mano ginius irgi taip pasielgė, tik sugebėjo siuntimą išrašyti.
Jeigu prasidėjo gimdymo veikla, siuntimo nereikia, važiuoji ir gimdai. Trakai paguldo nuo 41 sav., prasidėjus veikla ar ne, bet per tą savaitę jeigu nieko nevyksta ir gerai jautiesi, tai nera reikalo ten važiuoti, nes teks moralus atsiklausyti, kad be reikalo trukdai, nes jiems nepriklauso tavęs žiūrėti ir t.t.

o tai jei 41sav. sueina ir jokio gimdymo...tai gi turi kazkas paziureti vaisiaus vandenis, kakleli ar dar kazka.....gine nusiplove..tai ligonineje negi to nepadarytu?bet greiciausiai butinas siuntimas. baisu buvo pagimdyti anksciau laiko...o dabar baisu pernesioti. o dar ta mazakraujyste issivyste...tai baisu,kad terminui suejus...galiu savo mazulio neaprupinti vikuo kuo reikia. jokiu sveikatos sutrikimu dideliu neturejau...tik alpau del mazo hemoglobino....po to viskas vel buvo gerai ir paskutiniu metu vel sukasi galva...o jau paskutine savaite, tai neramu blush2.gif blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 06 12, 12:37)
turiu nuojauta,kad pernesiosiu (tikiuosi cia tik nuojauta) tai norejau pasiteirauti.....i trakus kai sueina terminas vaziuoti tikrai nera ko....nes ten priima tik nuo 41sav.???ar ir 41sav. reikia siuntima tureti? nes mano gine rankas nusiplove ir viskas...sake pas ja tik po gimdymo ateiti. tai kaip supratau jei ka siuntimo man nesiruosia rasyti.


i ligonine guldo kaip sueina 41 sav , ir reikia turet siuntima smile.gif mane tai pirmadieni jau guldo nes jau bus 41 sav , ir daktare jau israsius siuntima , tai sake dar pirmadieni uzeit pas daktare ir manau , kad israsys lapuka kad tikrai jau guldytu . o seip ant ranku jau turiu ta lapa , kad jau 14 diena su daiktais i skyriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka 1 @ 2010 06 10, 14:02)
Na profesionalas tai tikrai , bet jau parekt tai supratau , kad megejas  biggrin.gif  Na lauksim tikru skausmingu saremiu  smile.gif  bet vistiek galetu man pasiulyt palata , sake nenorom ,kad  galiu paguldyt bet poto pasake  kas is to ,namie gi vistiek geriau bus  biggrin.gif  o ir lovu tik 6-ios liko  biggrin.gif

Na, ko gero mane būtent Rogalskis apžiūrėjo smile.gif Nes birželio 10d. mane su mažiuku išleido namučio. Tik labai keistas tas apžiūrėjimas buvo smile.gif Pažiūrėjo kiek kraujuoju, paspaudė pilvą, paklausė ar leido sėdėti ir kai aš atsakiau, kad leido ne tik sėdėti bet ir šokti - paklausė ar vaiką išleidžia, pasakiau, kad taip, tai pasakė, kad ruoškitės namo biggrin.gif Tiek aš jį ir mačiau biggrin.gif Apžiūra truko max. 3minutes smile.gif
Dėl tų 6 lovų - tai tikrai kai aš išvažinėjau, girdėjosi ne vieno mažiuko verksmas smile.gif Žinau, kad tądien operavo gimdyvę.
Taigi mano atsiliepimai apie Trakus.
Į ligoninę atvažiavom 4 val.ryte, ir pasirodo, kad pas mane atsidarymas buvo tik per pirštą. Paliko stebėti iki ryto, ryte patikrinus apie 9 val. paaiškėjo, kad atsidarymas buvo jau apie 5 cm. tad žinoma niekas manęs nepaleido. 15 val. gimė mano sūnus. Gimdyme dalyvavo gyd. Streižienė, akušerė Lina, ir dar daug kito personalo, kurių deja vardų nežinau, bet jie tikrai nuostabūs thumbup.gif Didelis ačiū jiems 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Šiaip tikrai jei iškildavo kažkokių klausimų, padėdavo patardavo.
Tiesa, aš gimdžiau 2010-06-08 didžiojoje gimdykloje, o tuo pat metu mažojojoje vyko dar vienas gimdymas. Kaip akušerė sakė visą laiką vyko lengtynės, kuri pagimdys greičiau smile.gif Mes visa veikla vyko beveik vienodu tempu smile.gif
Aš "lenktynes"pralaimėjau. wink.gif Mergina mažojojoje gimdykloje pagimdė anksčiau. Jai gimė duktė, o man sūnus smile.gif Tad akušerė juokavo, kad gal suženysim vaikiukus, gal marti tik ką gimė smile.gif
Tiesa, su niekuo nesitariau, atvežė į Trakus greitoji pagalba.
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 06 12, 14:23)
o tai jei 41sav. sueina ir jokio gimdymo...tai gi turi kazkas paziureti vaisiaus vandenis, kakleli ar dar kazka.....gine nusiplove..tai ligonineje negi to nepadarytu?bet greiciausiai butinas siuntimas. baisu buvo pagimdyti anksciau laiko...o dabar baisu pernesioti.  o dar ta mazakraujyste issivyste...tai baisu,kad terminui suejus...galiu savo mazulio neaprupinti vikuo kuo reikia. jokiu sveikatos sutrikimu dideliu neturejau...tik alpau del mazo hemoglobino....po to viskas vel buvo gerai ir paskutiniu metu vel sukasi galva...o jau paskutine savaite, tai neramu blush2.gif  blush2.gif  rolleyes.gif

O tu nenori grįžti pas gine siuntimo ir priežiūros iki kol sueis 41 sav.? čia jos darbas o ji nenori atsakomybės doh.gif Likti be priežiūros irgi nesamonė, o ligoninės purtosi šito darbo, patikėk manim. Aš turėjau siuntimą, bet jokio skirtumo, nuvažiavau po termino, tai pykčiai didžiausi buvo.
Atsakyti
imusim, o Hb nenori pasidaryti pati? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 12, 20:07)
imusim, o Hb nenori pasidaryti pati? g.gif

na kad tik nesikeicia jau 3menesius. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pūkelis @ 2010 06 12, 17:49)
O tu nenori grįžti pas gine siuntimo ir priežiūros iki kol sueis 41 sav.? čia jos darbas o ji nenori atsakomybės  doh.gif Likti be priežiūros irgi nesamonė, o ligoninės purtosi šito darbo, patikėk manim. Aš turėjau siuntimą, bet jokio skirtumo, nuvažiavau po termino, tai pykčiai didžiausi buvo.

na tai kai sueis 40sav.skambinsiu ginei ir sakysiu,kad ateinu siuntimo.
Atsakyti
Tai jei tavo zemas HB gal apgerk kokios gelezies, nes po gimdymo dar krenta Hb, geru atveju nedaug, prastesniu..ne kas..tai jau geriau ir sau ir vaikui apdeti ir pagerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 13, 18:10)
Tai jei tavo zemas HB gal apgerk kokios gelezies, nes po gimdymo dar krenta Hb, geru atveju nedaug, prastesniu..ne kas..tai jau geriau ir sau ir vaikui apdeti ir pagerti 4u.gif

geriau...bet mano organizmas nepriima...kas keisciausia atvirkstine reakcija gaunasi....vidurius paleidzia. tai 7 dienas tualetas geriausias drugas buvo...tik isgeriu ryte...per pietus jau nepakylu. tai nebeleido man gerti...sake su maistu bandyti isisavinti, bet deja....
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 06 10, 12:54)
Man panasiai buvo - nuvaziavau i ligonine su paruosiamaisiais, bet mane prieme gyd. Streiziene ir pagulde i ligonine, neisleido namo... O kai bus tikri saremiai - tikrai atskirsi, nes stiprumas nepalyginus smile.gif Va nuvaziavau i ligonine su paruosiamaisiais, tai normaliai, ramiai, o kai gulint palatoj ryte prasidejo tikrieji saremiai, nuejau ieskoti gydytoju, tai sesele mane pamacius iskart pasake - o, dabar tai tikrai gimdai, net spalva veido pasikeitus  lotuliukas.gif
O Rogalskis prieme gimdyma - toks mandras ir parekt, paburbuliuot megstantis zmogus, bet labai profesionalus  thumbup.gif Po gimdymo atsiprase uz "siurkstesni zodi", bet man dzin kazkaip buvo, kad jis reke ant manes kai gimdziau  lotuliukas.gif Uztat susiuvo kirpima  thumbup.gif  jau kita diena beveik neskaudejo, sugijo puikiai ir sedet galejau jau po 10 dienu smile.gif Streiziene kita diena apziurejo susiuvima, paklause, kas siuvo, pasakiau, kad Rogalskis, tai sake, kad pasiseke man, nes profesionalus gydytojas smile.gif

del siuvimo tai pritariu 100proc,kadangi puvau kirpta 3-ose vietose, plyso dviejose vietose,o viduje buvo isdraskyta viskas nuo repliu,bet susiuvo nepriekaistingai,siuvo ilgai,nuskausmino thumbup.gif

bet veliau po keliu menesiu, ejau pas gine,tai paziurejusi nustebo, kad taip gerai susiuta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 13 birželio 2010 - 20:14
QUOTE(simusim @ 2010 06 13, 19:21)
geriau...bet mano organizmas nepriima...kas keisciausia atvirkstine reakcija gaunasi....vidurius paleidzia. tai 7 dienas tualetas geriausias drugas buvo...tik isgeriu ryte...per pietus jau nepakylu. tai nebeleido man gerti...sake su maistu bandyti isisavinti, bet deja....

bandyk granatu sultis, spinatus, zemuoges..vaje sunkus reialas g.gif linkiu, akd nekristu ir viskas butu lengvai ir greitai 4u.gif kaip man pries metus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 13, 20:32)
bandyk granatu sultis, spinatus, zemuoges..vaje sunkus reialas g.gif linkiu, akd nekristu ir viskas butu lengvai ir greitai 4u.gif kaip man pries metus wub.gif

aciu labai 4u.gif na visai nebedaug beliko....tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti