Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Nu as nespejau pernesioti..gal delto man siuntimo nereikejo g.gif
Atsakyti
Gal kas turit atsiliepimu apie gydytoja Ragolski ? Sendien buvau traku ligoninei . Vaziavau kaip su saremiais, paaiskejo kad saremiai ne reguliarus t,y paruosiamieji . Buvo gydytojas Ragolskis , eina sau koks jis mandras .... Ir isleido mane namo laukt normaliu saremiu , bet vat tas dalykas nervina , kad nezinau kaip tie tikri saremiai atrodo biggrin.gif Tai taip sunervino mane jis , statesi lb jau protingu , tai biski nusivyliau atsakomybe uz nesciuju prieziura .... O vat Laura labai gera daktare ir akusere Janina 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka 1 @ 2010 06 10, 12:31)
Gal kas turit atsiliepimu apie gydytoja Ragolski ? Sendien buvau traku ligoninei . Vaziavau kaip su saremiais, paaiskejo kad saremiai ne reguliarus t,y paruosiamieji . Buvo gydytojas Ragolskis , eina sau koks jis mandras .... Ir isleido mane namo laukt normaliu saremiu , bet vat tas dalykas nervina , kad nezinau kaip tie tikri saremiai atrodo  biggrin.gif Tai taip sunervino mane jis , statesi lb jau protingu , tai biski nusivyliau atsakomybe uz nesciuju prieziura  .... O vat Laura labai gera daktare ir akusere Janina  4u.gif  wub.gif

as pas ji gimdziau , labai patiko,nes profesionalas,tikrai gerai ismano savo darba,o man tai buvo svarbiausia, jai ne jis nezinau kaip butu baigesis pirmas gimdymas,prieziura gera, ir ne karta buvo atejas i palata paziureti maziuko, ir t.t. pirma karta nemokejome
del to ir su antru nestumu ,jau tariausi...
Atsakyti
QUOTE(jolacka 1 @ 2010 06 10, 12:31)
Gal kas turit atsiliepimu apie gydytoja Ragolski ? Sendien buvau traku ligoninei . Vaziavau kaip su saremiais, paaiskejo kad saremiai ne reguliarus t,y paruosiamieji . Buvo gydytojas Ragolskis , eina sau koks jis mandras .... Ir isleido mane namo laukt normaliu saremiu , bet vat tas dalykas nervina , kad nezinau kaip tie tikri saremiai atrodo  biggrin.gif Tai taip sunervino mane jis , statesi lb jau protingu , tai biski nusivyliau atsakomybe uz nesciuju prieziura  .... O vat Laura labai gera daktare ir akusere Janina  4u.gif  wub.gif


Man panasiai buvo - nuvaziavau i ligonine su paruosiamaisiais, bet mane prieme gyd. Streiziene ir pagulde i ligonine, neisleido namo... O kai bus tikri saremiai - tikrai atskirsi, nes stiprumas nepalyginus smile.gif Va nuvaziavau i ligonine su paruosiamaisiais, tai normaliai, ramiai, o kai gulint palatoj ryte prasidejo tikrieji saremiai, nuejau ieskoti gydytoju, tai sesele mane pamacius iskart pasake - o, dabar tai tikrai gimdai, net spalva veido pasikeitus lotuliukas.gif
O Rogalskis prieme gimdyma - toks mandras ir parekt, paburbuliuot megstantis zmogus, bet labai profesionalus thumbup.gif Po gimdymo atsiprase uz "siurkstesni zodi", bet man dzin kazkaip buvo, kad jis reke ant manes kai gimdziau lotuliukas.gif Uztat susiuvo kirpima thumbup.gif jau kita diena beveik neskaudejo, sugijo puikiai ir sedet galejau jau po 10 dienu smile.gif Streiziene kita diena apziurejo susiuvima, paklause, kas siuvo, pasakiau, kad Rogalskis, tai sake, kad pasiseke man, nes profesionalus gydytojas smile.gif
Atsakyti
Na profesionalas tai tikrai , bet jau parekt tai supratau , kad megejas biggrin.gif Na lauksim tikru skausmingu saremiu smile.gif bet vistiek galetu man pasiulyt palata , sake nenorom ,kad galiu paguldyt bet poto pasake kas is to ,namie gi vistiek geriau bus biggrin.gif o ir lovu tik 6-ios liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka 1 @ 2010 06 10, 14:31)
Gal kas turit atsiliepimu apie gydytoja Ragolski ? Sendien buvau traku ligoninei . Vaziavau kaip su saremiais, paaiskejo kad saremiai ne reguliarus t,y paruosiamieji . Buvo gydytojas Ragolskis , eina sau koks jis mandras .... Ir isleido mane namo laukt normaliu saremiu , bet vat tas dalykas nervina , kad nezinau kaip tie tikri saremiai atrodo  biggrin.gif Tai taip sunervino mane jis , statesi lb jau protingu , tai biski nusivyliau atsakomybe uz nesciuju prieziura  .... O vat Laura labai gera daktare ir akusere Janina  4u.gif  wub.gif


manau tikruosius saremius, kai jie prasides tikrai atskirsi.. mirksiukas.gif
o apie gydytoja tik gerus atsiliepimus esu girdejusi.. beje zinai buna tokiu zmoniu kategorija.. kurie 'mandrai' bendrauja.. bet ne blogo noredami.. tiesiog ju toks bendravimo budas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolacka 1 @ 2010 06 10, 13:31)
Gal kas turit atsiliepimu apie gydytoja Ragolski ?
vat tas dalykas nervina , kad nezinau kaip tie tikri saremiai atrodo  biggrin.gif Tai taip sunervino mane jis , statesi lb jau protingu , tai biski nusivyliau atsakomybe uz nesciuju prieziura  .... O vat Laura labai gera daktare ir akusere Janina  4u.gif  wub.gif

Man Rogalsikis thumbup.gif. Na, savotiskas jumoras pas ji, reik perprast kartais, ir buna nuotaika/nenuotaika. Ai, visi mes ir pavargstam ir problemu karts juk turim, ne visada darbe ir nuslepsi.. Profesionalumo jam netruksta. Bet jei siandien budejo, tai nebutinai pakliusi, kad gimdyma priimtu, jei jau saremiai cia tau tokie "ant pabaigos". Nes pvz. man tai is paruosiamuju taip ir perejo ant tikruju nuosekliai. Sekmes ir istvermes 4u.gif. Tikrai suprasi, kai bus tikrieji mirksiukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2010 06 10, 16:36)
Man Rogalsikis thumbup.gif. Na, savotiskas jumoras pas ji, reik perprast kartais, ir buna nuotaika/nenuotaika. Ai, visi mes ir pavargstam ir problemu karts juk turim, ne visada darbe ir nuslepsi.. Profesionalumo jam netruksta. Bet jei siandien budejo, tai nebutinai pakliusi, kad gimdyma priimtu, jei jau saremiai cia tau tokie "ant pabaigos". Nes pvz. man tai is paruosiamuju taip ir perejo ant tikruju nuosekliai. Sekmes ir istvermes 4u.gif. Tikrai suprasi, kai bus tikrieji mirksiukas.gif.


aciu 4u.gif
Atsakyti
Man paruosiamuju ir nebuvo..nejauciau blush2.gif ir tikru iki 7 cm nejauciau doh.gif gerai, kad pastebejo matuodami vaiko sirdutes tonus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 10, 22:17)
Man paruosiamuju ir nebuvo..nejauciau blush2.gif ir tikru iki 7 cm nejauciau doh.gif gerai, kad pastebejo matuodami vaiko sirdutes tonus doh.gif


geras blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 06 10, 15:39)
manau tikruosius saremius, kai jie prasides tikrai atskirsi..  mirksiukas.gif
o apie gydytoja tik gerus atsiliepimus esu girdejusi.. beje zinai buna tokiu zmoniu kategorija.. kurie 'mandrai' bendrauja.. bet ne blogo noredami.. tiesiog ju toks bendravimo budas  4u.gif

Nesakyciau taip biggrin.gif Su pirmuoju vaiku saremius pradejau jaust tik pries atsidarant 10 cm. Antrajam gimstant jauciau saremius kelias valandas, bet tokius nestiprius, kad maniau paruosiamieji cia.. Ciut spejau atvaziuot iki ligonines doh.gif bijau pagalvot koks trecias gimdymas bus biggrin.gif
Atsakyti
turiu nuojauta,kad pernesiosiu (tikiuosi cia tik nuojauta) tai norejau pasiteirauti.....i trakus kai sueina terminas vaziuoti tikrai nera ko....nes ten priima tik nuo 41sav.???ar ir 41sav. reikia siuntima tureti? nes mano gine rankas nusiplove ir viskas...sake pas ja tik po gimdymo ateiti. tai kaip supratau jei ka siuntimo man nesiruosia rasyti.
Atsakyti