Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(VilijaVVK @ 2010 06 01, 15:41)
moterys super, super trakuose. jau antra leliuka ten savo gimdziau ir jauciuosi labai patenkinta smile.gif gimdyma prieme gydytojas Ragolskis, superinis, vaikas gime daug didesnis uz pirma ir nekirpta, neplysus straksiu kaip zuikis. personalas malonus, nu ne vieno zodelio pries.  smile.gif su niekuo nesitariau. tik gulejom palatoj dviese nes labai jau didelis gimstamumas thumbup.gif  smile.gif ir dar viena kas, palyciu vaikuciui patiest ant vystymo stalo pasiimkit, nes jau nebeduoda g.gif  smile.gif durys tai senos, bet man tai skirtumo nebuvo smile.gif  sekmes visoms smile.gif

dziugu kad patiko ir viskas sekmingai praejo thumbup.gif

QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 06 01, 18:14)
Sveikutes, zadejau parasyti atsiliepimus, kai grisiu is ligonines, bet kad va vis dar cia guliu jau nuo penktadienio - stebi.  Atsiliepimai tik geri tiek apie gydytojus, tiek apie akuserius. Per tiek dienu teko pabendrauti su visais :-) Apie vedeja irgi nieko blogo negalaciau pasakyt, gal ir nera viena is mandagiausiu, bet kaip apie gydytoja manau tai zmogus, kuris ismano ka daro - o man tai svarbiausia :-) ir siaip kiekviena diena ateina apziuri, pasiteirauja kaip jauciuos. Kas del paluciu gal nedave,nes buvo daug gimdanciu, nes pas mane palatoj ant vistymo stalo guli jau paruostos kelios nors dar ir negimdau :-) palatoj teko pora dienu paguleti dviems, nes irgi daug gimdyviu - akusere sake pilnatis :-) bet atsilaisvinus palatom vel likau viena. Kas del mokamos palatos, tai mano poziuriu neverta jo rinktis, kiek spejau pamatyt nelabai kuom ji ir geresne uz kitas nebent jau niekaip negalit apseiti be atskiro WC ir duso :-) o ir naujos durys ten istatytos :-) pakolkas tiek, jei kas domintu klauskit, leliukas nelabai skuba listi, tai manau dar sia savaite cia pakaraliausim :-)

stiprybes belaukiant leliuko, lengvo gimdymo 4u.gif 4u.gif

turiu klausimeli, kiek gydytoju budi nakti, vienas? ir kiek ju buna dienos metu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airish: 02 birželio 2010 - 07:08
QUOTE(Editux @ 2010 06 01, 22:45)
Manau čia atsakomybės klausimas : kas būtų, jei Jums ar ,neduok Dieve, vaikeliui įvyktų komplikacija nuo tos "ne tokios" vaistų dozės?  g.gif  O atsakys daktaras, ne akušerė. Žinot aš irgi gydytojo vietoj pratrūkčiau- nes šiuo atveju jis atsako už du žmones-mamą ir vaikelį

Dėl to, kad suleidos neiteisngą vaistų dozę ir ji galėjo pakenkti pacientei ir jos mažyliui - aš sutinku, kad negalima tokių dalykų praleisti pro pirštus, bet nereikia rėkti prie pacientės. Čia jau kompetencijos nebuvimas.
Jei man taip, tai aš mielai nežinočiau, kad man suleido ne tokią vaistų dozę, o ne išgirdusi tai - imčiau dar labiau nervintis ar neduok die.. panikuoti ir isterikuoti..
Ne prie pacientės tokie dalykai aiškinamasi..
Atsakyti
o geru ziniu pabirejo.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 06 02, 08:05)
dziugu kad patiko ir viskas sekmingai praejo thumbup.gif
stiprybes belaukiant leliuko, lengvo gimdymo 4u.gif  4u.gif

turiu klausimeli, kiek gydytoju budi nakti, vienas? ir kiek ju buna dienos metu?

Nakti budi vienas budintis gydytojas, o darbo dienom dar buna ir vedeja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bacilla: 02 birželio 2010 - 12:53
QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 06 01, 20:38)
na nezinau cia naujas ar ne :-) bet yra WC su kriaukle prie gydytoju kabineto gan tvarkingas, tada priesais yra dusas kartu su WC irgi tvarkingai viskas padaryta ir sake galima dar eit i procedurini, tai ten kiek maciau tik uzuolaideles ir maciau merginom ten daro klizmutes.


O tai kur cia tas dusas su wc?? Nes kai gimdziau ten pries 3 menesius, tai paprastoms palatoms buvo tas dusas proceduriniam (kas man pasirode vienintelis Traku minusas, nes ne visada gali patekt i dusa, nes ten daznai akuseres triusdavo su gimdanciom) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2010 06 02, 19:33)
O tai kur cia tas dusas su wc?? Nes kai gimdziau ten pries 3 menesius, tai paprastoms palatoms buvo tas dusas proceduriniam (kas man pasirode vienintelis Traku minusas, nes ne visada gali patekt i dusa, nes ten daznai akuseres triusdavo su gimdanciom) smile.gif

sitas dusas su WC iskart priesais WC ten normaliai uzsidaro durimis yra duso kabina ir klozetas. Ir siandien atradau dar viena dusa, cia gal ir bus naujas, jis yra kolidoriaus gale netoli laiptu einant echoskopa daryt. O kas del gydytoju darbo laiko, tai nelabai suprantu kaip jie dirba, pirmadieni buvo dvi gydytojos tokia tamsi juodais plaukais, ji buna kiekviena diena ir dar buvo tokia jaunute sviesiais plaukais ir kiekviena diena buna vedeja, o po pietu ateina budintis gydytojas, jis buna vienas :-)
Atsakyti
laba
va ir mes trecia karta gryzom is Traku wub.gif tik geriausi ispudziai, atsiliepimai ir kas tik norit. Ir nedekit cia ant vedejos, grieztas vadovas ir turi but, tam kad kolektyvas dirbtu gerai.

Kas del triuksmo, tai jo ten tikrai nemazai girdisi. Per tas dvi naktis as girdejau kitu leliukus verkiancius ir del to nelabai gerai miegojau, nes manoji tai ramiake, ne garso neisleido smile.gif Tiek gydytojos, tiek kitas personalas ten tikrai gana garsiai ir vaiksto ir kalba ir siaip smile.gif ta sviesa kolidoriuje per visa nakti mane erzino, nes palatoj sviesu smile.gif Bet cia tik smulkmenos.

Kas del paluciu leliukui, ju tikrai duoda tiek, kiek reikia. Ir patalyne pakeicia jei reikia thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Karmon @ 2010 06 02, 20:25)
laba
va ir mes trecia karta gryzom is Traku wub.gif tik geriausi ispudziai, atsiliepimai ir kas tik norit. Ir nedekit cia ant vedejos, grieztas vadovas ir turi but, tam kad kolektyvas dirbtu gerai.

Kas del triuksmo, tai jo ten tikrai nemazai girdisi. Per tas dvi naktis as girdejau kitu leliukus verkiancius ir del to nelabai gerai miegojau, nes manoji tai ramiake, ne garso neisleido smile.gif Tiek gydytojos, tiek kitas personalas ten tikrai gana garsiai ir vaiksto ir kalba ir siaip smile.gif ta sviesa kolidoriuje per visa nakti mane erzino, nes palatoj sviesu smile.gif Bet cia tik smulkmenos.

Kas del paluciu leliukui, ju tikrai duoda tiek, kiek reikia. Ir patalyne pakeicia jei reikia thumbup.gif

o mes su vyru buvom uzeje uzvakar i ligonine....ar tik ne tu slampinejai su vyru kolidoriumi? lotuliukas.gif tokiu rimtu veidu praejo panele ir vyras su tuo melynu kostiumu lotuliukas.gif o mes stovejome ir net baimes buvo atsirade pas mus....pamate kas laukia.
Atsakyti
QUOTE(Karmon @ 2010 06 02, 21:25)
laba
va ir mes trecia karta gryzom is Traku wub.gif tik geriausi ispudziai, atsiliepimai ir kas tik norit. Ir nedekit cia ant vedejos, grieztas vadovas ir turi but, tam kad kolektyvas dirbtu gerai.
Kas del triuksmo, tai jo ten tikrai nemazai girdisi. Per tas dvi naktis as girdejau kitu leliukus verkiancius ir del to nelabai gerai miegojau, nes manoji tai ramiake, ne garso neisleido smile.gif Tiek gydytojos, tiek kitas personalas ten tikrai gana garsiai ir vaiksto ir kalba ir siaip smile.gif ta sviesa kolidoriuje per visa nakti mane erzino, nes palatoj sviesu smile.gif Bet cia tik smulkmenos.
Kas del paluciu leliukui, ju tikrai duoda tiek, kiek reikia. Ir patalyne pakeicia jei reikia thumbup.gif

Kas liečia griežtą vadovą - sutinku, bet kai tam vadovui trūksta kompetencijosm čia jau nėra gerai..
Sveikinimai ir smagu, kad viskas gerai praėjo ir grįžote patenkintos namo. O ligoninė juk ne namai, ten ir lovos gali būti kietos, ir šviesa erzinti ir maistas nepatikti. Bet manau, daugeliui tai nėra tiek aktualu, kiek personalo kompetencija, kvalifikacija, požiūris į gimdyvę ir pagalba jai bei į šį pasaulį ateinantį mažylį.
Tikrai smagu, kad atsiliepimai tik geri smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
[QUOTE to J-u-r-a-t-e]

Kelintą kartą rašote apie vedėjos kompetenciją. Šiaip tai kompetentiškesnio smile.gif daktaro akušerijos srityje Trakų ligoninėje nėra. Visais neaiškiais atvejais, esant komplikuotiems gimdymams, visi be išimties gydytojai tariasi su vedėja, būna kviečia ją iš namų net po kelis kartus per naktį , ir ne tik todėl kad ji vedėja, o ir todėl, kad kartais tik jos kompetencijos dėka išsprendžiamos problemos.

Dėl rėkimo-tai etikos klausimai. Sutinku ,kad klaidas reiktų aptarti vėliau ,akis į akį su akušere, bet medicinoje "vėliau" gali būti per vėlu- klaidas reikia taisyti iškart. Panašu, kad vedėja sako iškart ką galvoja ir nevynioja į vatą,o jei klaida reikšminga ar pakartotinė-tai būna ir balsas pakeliamas. Toks jau jos būdas ir man tokie žmonės patinka. ( Negaliu pakęsti kai vadovas nesako man , ką padarau blogai, iškart- o susidaro nuodėmių sąrašiuką ir išdeda jas per susirinkimą lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2010 06 02, 13:45)
Nakti budi vienas budintis gydytojas, o darbo dienom dar buna ir vedeja.

As irgi planuoju gimdyt vaziuot i Trakus....Idomu,ar yra kur skelbiamas gyd.darbo grafikas ax.gif
Beje,mamytes,pasidalinkit patirtim,tos kurios nesitaret is anksto,kaip atsilyginot po gimdymo ax.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamytes 4u.gif pasiskaiciau komentaru ir nusprendziau gimdyt trakuose . Papasakokit apie ta mokama palata ar verta ja imti ? g.gif turiu pirmadieni jau gimdyti o vaikutis dar nori but pilvuke nestuke.gif . Ydomu ar terminui suejus guldo i ligonine ? Papasakokit man daugiau apie termino sueima ir ka daktaraj daro tuo metu suejus terminui ? smile.gif
Atsakyti