Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(evelinukass @ 2010 05 28, 18:47)
sveikutes. man terminas birzelio 16 d. ruosiuosi vaziuot taip pat i Trakus smile.gif
kas dar panasiu metu turi gimdyt?? smile.gif

QUOTE(simusim @ 2010 05 28, 19:44)
mano terminas ta pacia diena  biggrin.gif ir gimdyti taip pat vaziuosiu i trakus....
pirmadieni gal pavyks nuvykti ten apsiziureti.... rolleyes.gif

Mano terminas birželio 14-15d., planuoju važiuoti į Trakus, nes greitoji tik ten arba į Vilnių (jei komplikacijos kokios) veža
evelinukass, simusim , paplepėti juk galit ir savo 2010m.birželinukų temoje smile.gif Ten tam skirta vieta, nepykit, kad blush2.gif sudraudžiau, bet čia tema skirta diskusijom apie gimdymo namus, jų personalą ir pan., o ne kaip būtų smagu susitikti ten.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 05 30, 17:55)
evelinukass, simusim , paplepėti juk galit ir savo 2010m.birželinukų temoje smile.gif Ten tam skirta vieta, nepykit, kad  blush2.gif sudraudžiau, bet čia tema skirta diskusijom apie gimdymo namus, jų personalą ir pan., o ne kaip būtų smagu susitikti ten..  blush2.gif

uzklause kas gimdys tom dienom as ir atsakiau.
nematau cia bedos jei pora sakiniu nuklysta ir i sona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simusim: 30 gegužės 2010 - 18:21
QUOTE(Pūkelis @ 2010 05 30, 12:44)
Papildyta:

Pritariu tavo nuomonei, mano situacija analogiška.
Iš elgesio sprendžiu, kad pas vedėja gimdžiau, nes buvo labai keista, kad taip su darbuotojais elgiasi.


taip cia vedeja, ji tikrai nesiskaito su personalu, akuseres vadina prasmirdusiom, pati gyresi, kad jas "dresiruoja". Personalas nuo jos labai kencia, skaudu, kad ten sesutes ir akuseres tikrai labai malonios , o ujamos yra vedejos. doh.gif
Atsakyti
na va buvau trakuose smile.gif negalvojau, kad ten tikrai taip mazai vietos. Tikriausiai maciau vedeja....bet ji net nepasiziurejo i mumis su vyru. sesele priejo...pasnkejom apie viska ir su sypsena bendravo. viena nescioji tik vaiksciojo kolidoriumi, bet daugiau nieko nemaciau....tokia ramybe ten tvyrojo. smile.gif siaip biskuti sirdis smarkiau eme plakti pries ten uzeinant....bet viskas gerai. labai patiko, kad ramu ten. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2010 05 31, 11:35)
taip cia vedeja, ji tikrai nesiskaito su personalu, akuseres vadina prasmirdusiom, pati gyresi, kad jas "dresiruoja". Personalas nuo jos labai kencia, skaudu, kad ten sesutes ir akuseres tikrai labai malonios , o ujamos yra vedejos. doh.gif


Tas yra labai liudna... Butu gerai, kad vedeja pati pasiskaitinetu atsiliepimus apie ja. Girdejau, kad ji kartais ir pasiskaito..
Kai gimdziau, pamenu ir as mane priziurejusia akusere, kuri prie manes buvo labai negraziai, kaip kokia mokinuke, aprekta vien del to, kad ne tokia doze suleido vaistu.. Suprantu, gal ir buvo jos klaida, bet kam sitaip nesiskaitant rekti, kaip ant kokios studentes... Beje, si akusere lakste tarp dvieju gimdyklu vienu metu, tai gal ir nespejo suziureti.. Graudu buvo ziureti, kai akusere tik nulenkus galva stovejo... Negi papriestarausi savo darbdavei... doh.gif

Papildyta:
Sakykit, tos kurios neseniai gimdet, ar nebuvo pakeistos palatu durys? Tos senos taip girgzda ir barska, kad baisu!!! doh.gif doh.gif O gydytojai, akuseres tai tikraja ta zodzio prasme, su griausmu ilekdavo i palata, baisu budavo kad vaiko nepakeltu, neskaitant to, kad net mane pacia tas garsas isgasdindavo. unsure.gif
Pasakiau sau, jei tas pats bus antra karta gimdant, tai tikrai negailesiu zodziu pakritikuojant tiek gydytojus, tiek akuseres, kad tyliau ieitu i palata. Nes ne juokais gasdindavo su tokiais ilekimais... sad.gif Bent pasibelstu pries ieinant. doh.gif
Negerbimas yra nei mamyciu pacientu, nei maziuju leliuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 31 gegužės 2010 - 16:55
QUOTE(Fantazia @ 2010 05 31, 17:54)
Sakykit, tos kurios neseniai gimdet, ar nebuvo pakeistos palatu durys?


Durys senos, tik mokamoj palatoj naujos.
Atsakyti
moterys super, super trakuose. jau antra leliuka ten savo gimdziau ir jauciuosi labai patenkinta smile.gif gimdyma prieme gydytojas Ragolskis, superinis, vaikas gime daug didesnis uz pirma ir nekirpta, neplysus straksiu kaip zuikis. personalas malonus, nu ne vieno zodelio pries. smile.gif su niekuo nesitariau. tik gulejom palatoj dviese nes labai jau didelis gimstamumas thumbup.gif smile.gif ir dar viena kas, palyciu vaikuciui patiest ant vystymo stalo pasiimkit, nes jau nebeduoda g.gif smile.gif durys tai senos, bet man tai skirtumo nebuvo smile.gif sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, zadejau parasyti atsiliepimus, kai grisiu is ligonines, bet kad va vis dar cia guliu jau nuo penktadienio - stebi. Atsiliepimai tik geri tiek apie gydytojus, tiek apie akuserius. Per tiek dienu teko pabendrauti su visais :-) Apie vedeja irgi nieko blogo negalaciau pasakyt, gal ir nera viena is mandagiausiu, bet kaip apie gydytoja manau tai zmogus, kuris ismano ka daro - o man tai svarbiausia :-) ir siaip kiekviena diena ateina apziuri, pasiteirauja kaip jauciuos. Kas del paluciu gal nedave,nes buvo daug gimdanciu, nes pas mane palatoj ant vistymo stalo guli jau paruostos kelios nors dar ir negimdau :-) palatoj teko pora dienu paguleti dviems, nes irgi daug gimdyviu - akusere sake pilnatis :-) bet atsilaisvinus palatom vel likau viena. Kas del mokamos palatos, tai mano poziuriu neverta jo rinktis, kiek spejau pamatyt nelabai kuom ji ir geresne uz kitas nebent jau niekaip negalit apseiti be atskiro WC ir duso :-) o ir naujos durys ten istatytos :-) pakolkas tiek, jei kas domintu klauskit, leliukas nelabai skuba listi, tai manau dar sia savaite cia pakaraliausim :-)
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 06 01, 20:14)
Sveikutes, zadejau parasyti atsiliepimus, kai grisiu is ligonines, bet kad va vis dar cia guliu jau nuo penktadienio - stebi.  Atsiliepimai tik geri tiek apie gydytojus, tiek apie akuserius. Per tiek dienu teko pabendrauti su visais :-) Apie vedeja irgi nieko blogo negalaciau pasakyt, gal ir nera viena is mandagiausiu, bet kaip apie gydytoja manau tai zmogus, kuris ismano ka daro - o man tai svarbiausia :-) ir siaip kiekviena diena ateina apziuri, pasiteirauja kaip jauciuos. Kas del paluciu gal nedave,nes buvo daug gimdanciu, nes pas mane palatoj ant vistymo stalo guli jau paruostos kelios nors dar ir negimdau :-) palatoj teko pora dienu paguleti dviems, nes irgi daug gimdyviu - akusere sake pilnatis :-) bet atsilaisvinus palatom vel likau viena. Kas del mokamos palatos, tai mano poziuriu neverta jo rinktis, kiek spejau pamatyt nelabai kuom ji ir geresne uz kitas nebent jau niekaip negalit apseiti be atskiro WC ir duso :-) o ir naujos durys ten istatytos :-) pakolkas tiek, jei kas domintu klauskit, leliukas nelabai skuba listi, tai manau dar sia savaite cia pakaraliausim :-)

Ir TV mirksiukas.gif As kai kelias dienas gulejau iki gimdymo tai TV buvo nerealu thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
o kazkas minejo, akd naujas WC yra tai cia tas kur prie procedurinio? kaip jis ten atrodo, gal ir duso kabina su durimis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 01, 21:15)
o kazkas minejo, akd naujas WC yra tai cia tas kur prie procedurinio? kaip jis ten atrodo, gal ir duso kabina su durimis bigsmile.gif

na nezinau cia naujas ar ne :-) bet yra WC su kriaukle prie gydytoju kabineto gan tvarkingas, tada priesais yra dusas kartu su WC irgi tvarkingai viskas padaryta ir sake galima dar eit i procedurini, tai ten kiek maciau tik uzuolaideles ir maciau merginom ten daro klizmutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiviuke: 01 birželio 2010 - 20:42
[QUOTE to FANTAZIJA Kai gimdziau, pamenu ir as mane priziurejusia akusere, kuri prie manes buvo labai negraziai, kaip kokia mokinuke, aprekta vien del to, kad ne tokia doze suleido vaistu..]


Manau čia atsakomybės klausimas : kas būtų, jei Jums ar ,neduok Dieve, vaikeliui įvyktų komplikacija nuo tos "ne tokios" vaistų dozės? g.gif O atsakys daktaras, ne akušerė. Žinot aš irgi gydytojo vietoj pratrūkčiau- nes šiuo atveju jis atsako už du žmones-mamą ir vaikelį
Atsakyti