Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

as po TA siandien...sake 3 cm. ..ydomu priimtu jau mane..gimdyt?
nes jau sunku but...ar reikia laukti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 04 06, 19:28)
as po TA siandien...sake 3 cm. ..ydomu priimtu jau mane..gimdyt?
nes jau sunku but...ar reikia laukti... g.gif


Kol sąrėmių reguliarių nėra, sėdėkit namie, nes išsiųs namo vis tiek.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2011 04 06, 17:36)
Kol sąrėmių reguliarių nėra, sėdėkit namie, nes išsiųs namo vis tiek.


snipstas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 04 06, 18:37)

su 3cm kitos ir po savaite isvaiksto, tikrai be saremiu neverta vaziuot 4u.gif
Atsakyti
Na su saremiais labai individualus reikalas. man saremiai jau tikrai saremiai buna tik tada, kai vandenys nubega, o iki to nelabai ir suprantu, ar cia siaip pamaudzia, ar jau laikas. Taigi gali buti apgaulinga biggrin.gif . O nubegus vandenims irgi galima labai greitai pagimdyti - gali ir nebespėti nuvažiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 04 06, 11:21)
drinks_cheers.gif As irgi pries pora metu taip padariau ir visiskai nepasigailejau thumbup.gif Tamstai irgi linkiu to paties! 4u.gif  Lauksim svieziausiu atsiliepimu! mirksiukas.gif



QUOTE(Ga-aP @ 2011 04 06, 17:02)
O as gimdziau rugpjuti, 2010. Nesitariau, nevaziavau ziuret, bet viskas buvo super  thumbup.gif  Sekmes jums  4u.gif


Aš prieš 10 mėn, ten gimdžiau, važiavau nesitarusi, nebuvau ir apžiūrėti smile.gif Tik, kad greitoji nuvežė, nes šeimoje tik aš viena vairuoju smile.gif Tai tikrai esu patenkinta visa priežiūra smile.gif Tad sėkmės ir kitoms smile.gif

QUOTE(Zivile0515 @ 2011 04 06, 19:28)
as po TA siandien...sake 3 cm. ..ydomu priimtu jau mane..gimdyt?
nes jau sunku but...ar reikia laukti... g.gif

Man buvo prasidėję nestiprūs sąrėmiai, ir kai nuvažiavau, atsidarymas buvo vos 1cm., kadangi atvažiavom naktį apie 4val., tai paliko iki rytoj, ryte apie 10 val. apžiūrėjo, kad jau atsidarymas 4cm. tai namo jau ir nebeišleido smile.gif 15.00 val gimė mano mažiukas smile.gif
Atsakyti
Šiaip visada galima pasiskambinti ir pasiklausti. Bet galiu beveik garantuoti, kad jei nėra suėjusios pilnai 41 sav. ir neras veiklos požymių, išsiųs po apžiūros namo. Tai jei iki šiol nieko įtartino nevyksta, siūlau bent iki 8 val. ryto palaukti wink.gif
Atsakyti
as tai jau vaziuociau...ale jei paguldys tam kad paziureti,...tai nee...jau tada tegu krapsto leliuka lauk-na as taip noreciau ohmy.gif)
nz siandiena dar palauksiu...o iki 41 sav. tai labai nenoriu laukt..labai nenoriu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 04 07, 08:23)
as tai jau vaziuociau...ale jei paguldys tam kad paziureti,...tai nee...jau tada tegu krapsto leliuka lauk-na as taip noreciau ohmy.gif)
nz siandiena dar palauksiu...o iki 41 sav. tai labai nenoriu laukt..labai nenoriu.... blush2.gif


Nu zinokit nekrapsto leliuko lauk suejus terminui, jei tik jus to norite. Nebent 41sav. sueina, tada jau ziuri, ka daryti. Is karto pasake, jog 2 sav. normalu ir nera ko leliuko krapstyti, jei dar pats nesipraso. Taip man ir buvo. Pirmas gime 41sav.2d., o antras 40sav.6d. As ir nenorejau laukt virs termino, ir jau buvo pakankamai atsibodes tas nestumas, nepatogumai, bet ko mes neiskenciam, kad tik leliukams butu geriau. Pirma maziuka krapste gydytojai, nes nebebuvo prasmes laukt, o antra maziuke pati nusprende ateiti (ligoninej nubego vandenukai) jai skirta diena nesulaukusi ligoninej numatytos vizitacijos ir gydytoju konciliumo smile.gif
Jei dar gerai jauciates (kaip galima jaustis 9menesy:), tai ir nekrapstykit anksciau laiko. Tegul vaikutis pats nusprendzia, kada turetu buti jo gimimo diena. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 04 07, 09:23)
as tai jau vaziuociau...ale jei paguldys tam kad paziureti,...tai nee...jau tada tegu krapsto leliuka lauk-na as taip noreciau ohmy.gif)
nz siandiena dar palauksiu...o iki 41 sav. tai labai nenoriu laukt..labai nenoriu.... blush2.gif


Nu čia jau ne jums spręsti, o mažiukui mirksiukas.gif Nėra geriau, kai vaikiukas gimsta laiku niekieno neišprievartautas. Tada ir gimdymas kitoks. Iš mano pažįstamų buvo tokių, kieno vaikus krapštė laukan, nors gimdymas nebuvo prasidėjęs, tai gimdymai labai sunkūs buvo... bet gal tai sutapimas.. linkiu pailsėti jums gerai, nes aš tai nespėjau pailsėt. Gimdžiau 41 sav. ir 3 d. po termino, ale tikėjausi dar ištempti iki pirmadienio biggrin.gif
Lengvai ir greitai jumei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 04 07, 07:23)
as tai jau vaziuociau...ale jei paguldys tam kad paziureti,...tai nee...jau tada tegu krapsto leliuka lauk-na as taip noreciau ohmy.gif)
nz siandiena dar palauksiu...o iki 41 sav. tai labai nenoriu laukt..labai nenoriu.... blush2.gif

jeigu nieks nevyksta tai nuvaziavus gali net ir neziureti jusu, man taip buvo, buvo likusios pora dienu iki termino, o termino pabaiga turejo butu ant ilgojo savaitgalio Mindauginiu tai norejau kad pasiziuretu kaip ten kas pas mane, tai atsisake apziureti, o sekancia diena pagimdziau biggrin.gif
gulekit istiesus kojas ir laukit kol pats vaikiukas pasibels mirksiukas.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
o man cia toks kl dar iskilo, o kada jau geriau vaziuot i ligonine? kai jau saremiu nebegali iskest, ar kai vos pajunti? ar kai vandenys nubega? blush2.gif cia zaliukes kl supraskit smile.gifwink.gif
Atsakyti