Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(lairam @ 2011 03 24, 13:29)
Bet kokia esate pikta ir pagiežinga  blink.gif . Lįskite iš tos Trakų gimdymo namų temos, išsirinkite kitus gimdymo namus, kur nuskausmina dar tik iš mašinos išpipant, kur Variakojienė nedirba ir pan  biggrin.gif . Brangioji, jus čia nesiardykite, nes Jūsų nervai kenkia Jūsų vaikeliui. Taigi susiraskite kitus gimdymo namus ir pirmyn  4u.gif .



drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 03 24, 12:58)
bet kai prisimenu gimdymo skausmus,..tai man baisu..labai noreciau to nuskausminimo turbut,..ale trakuose nelabai gausiu matyt...
pradejau blaskytis, nors liko pora savaiciu.....

as neradau kad parasytu nors viena kuri trakuose avo epidura..ar praleidau  g.gif


Jeigu zinote ko norite, tai nebestresuokite ir neabejokite... megaukites savo paskutinemis nestuke.gif savaitemis, galvokite, akd viskas bus super lengvai ir greitai ir epiduro net neprireiks... 4u.gif
jeigu man Trakai butu dave epidura - net nesuabejojus buciau sutikus, bet aciu dievui nedave.. dabar tik dekoju dievuliui, kad taip viskas susikloste 4u.gif
dabar pvz man skauda nugara (nes iki metu maziuke nuo ranku nelipdavo) jeigu buciau gavusi epidura tai dabar kaltinciau tik ji... taip pat prasidejo migeran.. ir ka?-jeigu buciau gavusi epidura, ka buciau kaltinusi?
o cia tiesiog... zinau, kad toks jau organizmas mano 4u.gif
taip pat maziuke mano gime su padidintu jautrumo sindromu, jei buciau gimdziusi su epiduru - kas kaltas butu? aisku - EPIDURAS doh.gif taip pat ir del padidejusio jos raumenuku tonuso ir t.t. O dabar zinau... kad tieisog taip yra ir kaltint nera ka biggrin.gif

QUOTE(lairam @ 2011 03 24, 13:29)
Bet kokia esate pikta ir pagiežinga  blink.gif . Lįskite iš tos Trakų gimdymo namų temos, išsirinkite kitus gimdymo namus, kur nuskausmina dar tik iš mašinos išpipant, kur Variakojienė nedirba ir pan  biggrin.gif . Brangioji, jus čia nesiardykite, nes Jūsų nervai kenkia Jūsų vaikeliui. Taigi susiraskite kitus gimdymo namus ir pirmyn  4u.gif .
Sureaguota žaibiškai, iš jų pusės padaryta daugiau negu įmanoma buvo...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
juk ne veltui sakoma - nera namu be dumu.. kaip ir TGN taip ir betkuriuose kituose GN buna visko ir AGN ir RK ir kitur... juk niekada nebuna visko 100% gerai, bet va, kazkuom neitiko daktare ir ka daryt? lot internete, nes i akis kazi ar bent puse isdrystu pasakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 03 24, 12:58)
as tai visa nestuma va ..net negalvojau kitur vaziuoti, tik i Trakus..ir labai noreciau papaulti pas E.Streiziene...

bet kai prisimenu gimdymo skausmus,..tai man baisu..labai noreciau to nuskausminimo turbut,..ale trakuose nelabai gausiu matyt...
pradejau blaskytis, nors liko pora savaiciu.....

as neradau kad parasytu nors viena kuri trakuose avo epidura..ar praleidau  g.gif



Kai aš gimdžiau tai siūlė nuskausminimą, tik aš pati jo atsisakiau.. O prieš kerpant nuskausmino tą vietą. Manau, galite pasiskambinti ir pasiklausti.

O dabar vėl ruošiuosiu ten gimdyti, nes viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika+: 24 kovo 2011 - 14:57
QUOTE(Sonie @ 2011 03 24, 00:19)
Po gimdymo taip pat prieziura super buvo (kas liecia vedeja), o vat personalas tai tikrai labai nepatiko  doh.gif As mazyle maitinu, ateina valytoja ir mosikuojasi su sluota  doh.gif Arba ten dar viena buvo, su zalia uniforma, nezinau kas, bet jau tokia slykstyne.. saukia, rekia  doh.gif
Papildyta:
Cia is serijos viena bobute sake   doh.gif
vat taip ir nueina pletkai apie zmones...  doh.gif


Personale yra visokiu zmoniu: nuostabiu ir tokiu kuriuos reikia pakontroliuoti. Pati isitikinau. Jei ne vedejos griezta ranka, tai butu betvarke. Cia kaip kiekvienam kolektyve - turi buti lyderis, kuris sustyguoja darba.
Turejau stai kokia situacija Trakuose: 4val. ryto man nubego vandenys. Sutikau koridoriuj slauge ir paprasiau, kad perduotu tai budejusiai akuserei. Si nuejo iki akuseres kambariuko ir grizo pranesusi, jog perdave akuserei. Spekit! 7val. ryto ateina akusere pasiteirauti kaip as ir labai nustemba, kad nieko apie mane nezino. Siuto baisiausiai ant tos slaugytojos (na, prie manes jai nieko nesake, tik man padejavo "kaip taip galima") doh.gif Tai pasakykit, kaip nekontroliuot grieztai tokiu neatsakingu darbuotoju,a???? doh.gif

Valytojos zinoma dirba savo darba, turi savo ritma, negali taikytis, ar kas valgo, ar ne. Taciau kas neatleistina, jog jos maskatuojasi tomis sluotomis taip GARSIAI, kad baisu!!!! O turetu tyliai atlikti valymo darbus gerbiant gulincius pacientus, ar ne taip? doh.gif

Va, dar ten tokia viena persona yra, tai manksteliu vedeja. Vot ten tai "hitleris". doh.gif Baisu!!! Jau norejau skunda rasyti! Ateina pas mane pravesti mankstos pirma karta. Nepaaiskina kaip daryti ta pratima, tik komanduoja: kelt rankas, kilnot kojas, ir t.t. Puikiai zinau kokios turetu buti komandos darant viena ar kita pratima. Ka jos paklausi, ta is jos negausi. Jau galvojom, kad ji priekurte ir nesupranta, ka jos klausiam. Neatsake ne i viena mano klausima, tik tylejo ziuredama kvailu zvilgsniu. Ot tai jos kokia kompetencija!

Ir vedeja turi buti gera su tokiais darbuotojais, kurie gadina ligonines reputacija??? Idomu, kiek ilgai jus butumet maloni ir besisypsanti su tokiais darbuotojais. Taip, kad negalima jos smerkti nezinant vidines virtuves (bent jau kokia pasimato pacientams). Tikiu, kad su atsakingais zmonem ir skaitosi ji daug daugiau. Jos vietoj atleidineciau tokius darbuotojus. Nemanau, kad nera norinciu dirbti ir dirbti gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 24 kovo 2011 - 15:34
QUOTE(Fantazia @ 2011 03 24, 16:23)


Ir vedeja turi buti gera su tokiais darbuotojais, kurie gadina ligonines reputacija??? Idomu, kiek ilgai jus butumet maloni ir besisypsanti su tokiais darbuotojais. Taip, kad negalima jos smerkti nezinant vidines virtuves (bent jau kokia pasimato pacientams). Tikiu, kad su atsakingais zmonem ir skaitosi ji daug daugiau. Jos vietoj atleidineciau tokius darbuotojus. Nemanu, kad nera norinciu dirbti ir dirbti gerai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

nera idealiu zmoniu, visiems visko buna, o cia padaro vedeja kokia smulkmena ir pucia visi burbula sugedusio telefono pagrindu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 03 24, 15:34)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

nera idealiu zmoniu, visiems visko buna, o cia padaro vedeja kokia smulkmena ir pucia visi burbula sugedusio telefono pagrindu  doh.gif


Butent, kad pucia burbula drinks_cheers.gif Gal ji ir nera ideali, bet ji stengiasi, kad ligonine nebutu tuscia, kad vaziuotu i ju skyriu gimdyti, kad atsiliepimai butu kuo geresni. Sedetu sau kabinete ir gertu kavyte ka atrodo galetu sau leisti, bet ne, laksto nuo vieno gimdymo prie kito nuo ryto iki vakaro. Ir tikrai nera taip jog laksto tik pas davusias pinigu. Nei lito nedaviau jai, bet abiem atvejais buvo uzbegusi pasiteirauti, ar viskas gerai, stebejo, ar sunkus bus gimdymas, ar bus reikalinga jos kaip profesionales pagalba. Lengviausia smeizti zmogu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 24 kovo 2011 - 15:53
QUOTE(Fantazia @ 2011 03 24, 15:44)
Butent, kad pucia burbula drinks_cheers.gif Gal ji ir nera ideali, bet ji stengiasi, kad ligonine nebutu tuscia, kad vaziuotu i ju skyriu gimdyti, kad atsiliepimai butu kuo geresni. Sedetu sau kabinete ir gertu kavyte ka atrodo galetu sau leisti, bet ne, laksto nuo vieno gimdymo prie kito nuo ryto iki vakaro. Ir tikrai nera taip jog laksto tik pas davusias pinigu. Nei lito nedaviau jai, bet abiem atvejais buvo uzbegusi pasiteirauti, ar viskas gerai, stebejo, ar sunkus bus gimdymas, ar bus reikalinga jos kaip profesionales pagalba. Lengviausia smeizti zmogu. doh.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 03 24, 13:29)
Bet kokia esate pikta ir pagiežinga  blink.gif . Lįskite iš tos Trakų gimdymo namų temos, išsirinkite kitus gimdymo namus, kur nuskausmina dar tik iš mašinos išpipant, kur Variakojienė nedirba ir pan  biggrin.gif . Brangioji, jus čia nesiardykite, nes Jūsų nervai kenkia Jūsų vaikeliui. Taigi susiraskite kitus gimdymo namus ir pirmyn  4u.gif .



savonuomones pareishkimas yra ryktis ir pagieza... Sorry , pas mane ir nuotaika puiki, ir pagierzos nulis tongue.gif ir tikrai nesiardau... tam forumai ir skirti, kad nuomone ishsakyti smile.gif ash gi nieko nekolioju, ir apie vedeja nieko blogo nepasakiau... nu bet chia kiekvienas ziuri is savo varpines
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 24, 23:01)
savonuomones pareishkimas yra ryktis ir pagieza... Sorry , pas mane ir nuotaika puiki, ir pagierzos nulis tongue.gif ir tikrai nesiardau... tam forumai ir skirti, kad nuomone ishsakyti  smile.gif ash gi nieko nekolioju, ir apie vedeja nieko blogo nepasakiau... nu bet chia kiekvienas ziuri is savo varpines

Kad issakyti, o ne kategoriskai pirsti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2011 03 24, 17:44)
Butent, kad pucia burbula drinks_cheers.gif Gal ji ir nera ideali, bet ji stengiasi, kad ligonine nebutu tuscia, kad vaziuotu i ju skyriu gimdyti, kad atsiliepimai butu kuo geresni. Sedetu sau kabinete ir gertu kavyte ka atrodo galetu sau leisti, bet ne, laksto nuo vieno gimdymo prie kito nuo ryto iki vakaro. Ir tikrai nera taip jog laksto tik pas davusias pinigu. Nei lito nedaviau jai, bet abiem atvejais buvo uzbegusi pasiteirauti, ar viskas gerai, stebejo, ar sunkus bus gimdymas, ar bus reikalinga jos kaip profesionales pagalba. Lengviausia smeizti zmogu. doh.gif


drinks_cheers.gif deja bet visur visokiu zmoniu yra doh.gif ir neuzsakysi cia kad visi tik geri papultu ir kad visi malonus butu blush2.gif juolab kad as vaziuosiu nesitarusi, tai baisoka kai paskaitau blogas nuomones, bet aciu D matau yra ir nesitarusiu patenkintu gimdyviu rolleyes.gif tikiuosi ir as pateksiu i ju sarasa cool.gif tiesiog stengiuosi nesitiketi ten super apsokinejimo ir mandagumo, tiesiog noriu kad kaip zmogu priimtu ir kad gimdymas butu sklandus cool.gif o tu raganu gi pasitaiko visur.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 25, 08:52)
drinks_cheers.gif  deja bet visur visokiu zmoniu yra  doh.gif  ir neuzsakysi cia kad visi tik geri papultu ir kad visi malonus butu  blush2.gif  juolab kad as vaziuosiu nesitarusi, tai baisoka kai paskaitau blogas nuomones, bet aciu D matau yra ir nesitarusiu patenkintu gimdyviu  rolleyes.gif tikiuosi ir as pateksiu i ju sarasa  cool.gif  tiesiog stengiuosi nesitiketi ten super apsokinejimo ir mandagumo, tiesiog noriu kad kaip zmogu priimtu ir kad gimdymas butu sklandus  cool.gif o tu raganu gi pasitaiko visur.. cool.gif

linkiu greito ir lengvo gimdymo biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 25, 09:52)
drinks_cheers.gif  deja bet visur visokiu zmoniu yra  doh.gif  ir neuzsakysi cia kad visi tik geri papultu ir kad visi malonus butu  blush2.gif  juolab kad as vaziuosiu nesitarusi, tai baisoka kai paskaitau blogas nuomones, bet aciu D matau yra ir nesitarusiu patenkintu gimdyviu  rolleyes.gif tikiuosi ir as pateksiu i ju sarasa  cool.gif  tiesiog stengiuosi nesitiketi ten super apsokinejimo ir mandagumo, tiesiog noriu kad kaip zmogu priimtu ir kad gimdymas butu sklandus  cool.gif o tu raganu gi pasitaiko visur.. cool.gif


Laimingai Jums! Vaziuokite rami, tikrai jumis bus tinkamai pasirupinta. Ir pinigai ne prie ko, nes niekam nieko nemokejau, tik simboliskai (kavyte, saldainiukai) pries pat isvaziuojant. Svarbiausia teigiamas nusiteikimas. As su antru isvis rami vaziavau, kaip i savo antrus namus. Atrodo viskas zinoma, pazistama. Na, su pirmu taipogi nejauciau streso, nes kazkaip ten teigiamai nuteike tuo metu budejusios akuseres smile.gif

Lauksim ziniu sugrizus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 25 kovo 2011 - 10:35