Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(ramuner @ 2011 03 22, 19:54)
Sveikos, na mes jau "po visko" smile.gif  grizom vakar namo. Gimdziau Trakuose antra karta, pirma karta tariausi, dabar ne, abiem atvejais likau labai patenkinta tiek gimdymo, tiek velesne prieziura, personalas nerealus. Si savaitgali buvo gimdyviu anpludis, tai kiek zinau visos palatos buvo uzimtos, gulejo po dvi mamytes. As kazkaip nusprendziau imti VIP palata, siaip labai patiko: viskas vietoj, komodoj kruvos paluciu, WC serveteles, popierius, zodziu viskas po ranka. Nors praeita karta gulejau paprastoj, nes buvo mazai gimdyviuir galejom likti su vyru. Dabar tokios galimybes nebutu, sako menulis kazkoks ypatingas buvo smile.gif
Sekmes visom 4u.gif

sveikinu biggrin.gif 4u.gif

Atsakyti
Sveikos mamules smile.gif
As irgi galvoju apie Trakus, norėtusi daugiau sužinoti apie šią ligoninę. Kaip matau daug gerų atsiliepimų.
Mūsų terminas liepos vidurys smile.gif gal kam panašiai yra ir irgi ruošiasi čia važiuoti? 4u.gif
Norėjau dar paklausti gal kas su cezariu ten važiavo? Net nežinau ar verta tartis su kažkuom, nes su pirmuoju važiavome į Raudonąjį Kryžių Vilniuje, nesitarėm su daktarais.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 03 22, 23:37)
Jeigu yra toks nusiteikimas, tada į Trakus ir nevažiuokite, nes liksite baisingai nepatenkinta. manau, kad Jums puikiausiai tiktų Baltijos-Amerikos klinika. Ten tikrai vykdys pagal komandas visus norus ir pageidavimus  4u.gif .



nu ir antakalnis ir Tyzenhauzai ir Rk dar . Visose shiose ligoninese daro epidura be jokiu problemu, ir nereikia galvoti kad ash ishlepusi poniute... tikrai taip nera, tiesiog ash bijau skausmo, ir nenoriu but kankinama per prievarta... P.S manau uz baka yra geresniu ligoniniu...
Atsakyti
Mano terminas birzelio pradzioje.Tai irgi vaziuosiu i Trakus. Mae taip pat labai sugunde geri atsiliepimai apie sia istaiga ir personala:)smile.gif. 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2011 03 23, 01:48)
Cia ne privati ligonine. Nesakau, kad ten prieziura bloga, tiesiog, jei norite ypatingai isskirtiniu salygu, tai ten nelabai vieta.



idomiu zmoniu yra, Ishsikirtines sakygos Epiduras, nu va chia tai geras biggrin.gif Visur daromas, be jokiu problemu , bet va gipasirodo yra ishskirtine salyga lotuliukas.gif

Invalidu po epiduro nei viena moteris lt neliko (pasidomekit ).
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 23, 11:31)
nu ir antakalnis ir Tyzenhauzai ir Rk dar . Visose shiose ligoninese daro epidura be jokiu problemu, ir nereikia galvoti kad ash ishlepusi  poniute... tikrai taip nera, tiesiog ash bijau skausmo, ir nenoriu but kankinama per prievarta... P.S manau uz baka yra geresniu ligoniniu...


Ar aš rašiau, kad esat išlepusi? Nė žodeliu neužsiminiau, kad išlepusi. Tiesiog, kadamgi jau dabar esat nusiteikusi, kad jeigu negausite epidūro, tai sugriausite ligoninę, tai geriau ten ir nevažiuokite, nes Trakuose gauti epidūra šansų yra labai labai mažai. Gimdžiau ten du kartus, taigi iš savo patirties kalbu. Pirmą kartą buvau susitarusi su gydytoja, skausmai buvo dideli, prašiau vaistų, bet negavau. Buvo tada šioks toks šokas, nes kažkaip prieš važiuodama ten net nesusiprotėjau paklausti, ar pageidaujant gausiu nuskausminamųjų. Atrodė, kad šiais laikais tai visai eilinė procedūra. O prašant vaistų vis sakė, kad dar pakentėk kiek, taip ir pagimdžiau belaukdama biggrin.gif . Antrą kartą važiavau jau žinodama, kad nieko negausiu ir nereikia nieko prašyti. Nusiteikiau, kad nieko nebus ir vėl pagimdžiau be vaistų. Na ir nieko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 23, 11:40)
idomiu zmoniu yra, Ishsikirtines sakygos Epiduras, nu va chia tai geras biggrin.gif Visur daromas, be jokiu problemu , bet va gipasirodo  yra ishskirtine salyga  lotuliukas.gif

Invalidu po epiduro nei viena moteris lt neliko (pasidomekit ).


Na žmonių yra visokių ir visur. Gal ir pati kažkam "įdomi" atrodote su savo pageidavimais mirksiukas.gif . Bet važiuokite kitur ir netampykite pati sau nervų be reikalo. Kirur daroma be problemų, o Trakuose vat nedaro. Taigi, jeigu dabar žinote, kad norite epidūro, tai važiuokite kitur.
Atsakyti
Na manau,kad jeigu tikrai reikia ar norite eiduro ir jei dar susitarus su gydytoja tai tikrai gausit epidura. Nemanau,kad jau ten Trakuose toks deficitas sios pslaugos:)smile.gif. Ojei neduoda tai gal galima tiesiog paklausti gydytoju del kokios priezasties?
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 03 23, 11:50)
Ar aš rašiau, kad esat išlepusi? Nė žodeliu neužsiminiau, kad išlepusi. Tiesiog, kadamgi jau dabar esat nusiteikusi, kad jeigu negausite epidūro, tai sugriausite ligoninę, tai geriau ten ir nevažiuokite, nes Trakuose gauti epidūra šansų yra labai labai mažai. Gimdžiau ten du kartus, taigi iš savo patirties kalbu. Pirmą kartą buvau susitarusi su gydytoja, skausmai buvo dideli, prašiau vaistų, bet negavau. Buvo tada šioks toks šokas, nes kažkaip prieš važiuodama ten net nesusiprotėjau paklausti, ar pageidaujant gausiu nuskausminamųjų. Atrodė, kad šiais laikais tai visai eilinė procedūra. O prašant vaistų vis sakė, kad dar pakentėk kiek, taip ir pagimdžiau belaukdama  biggrin.gif . Antrą kartą važiavau jau žinodama, kad nieko negausiu ir nereikia nieko prašyti. Nusiteikiau, kad nieko nebus ir vėl pagimdžiau be vaistų. Na ir nieko  biggrin.gif
Papildyta:
Na žmonių yra visokių ir visur. Gal ir pati kažkam  "įdomi" atrodote su savo pageidavimais  mirksiukas.gif . Bet važiuokite kitur ir netampykite pati sau nervų be reikalo. Kirur daroma be problemų, o Trakuose vat nedaro. Taigi, jeigu dabar žinote, kad norite epidūro, tai važiuokite kitur.

nu tai taip ir padarysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gagaite @ 2011 03 23, 12:16)
Na manau,kad jeigu tikrai reikia ar norite eiduro ir jei dar susitarus su gydytoja tai tikrai gausit epidura. Nemanau,kad jau ten Trakuose toks deficitas sios pslaugos:)smile.gif. Ojei neduoda tai gal galima tiesiog paklausti gydytoju del kokios priezasties?


Ir man taip atrodo, kad jeigu pageidauji, turetu ja suteikti. Bet keletas pazystamu gimde, buvo gydytoja pazadejus, bet laikui atejus pasake pakentek, ir jokio epiduro. priezastis paprasta, visos pagimde ir tu pagimdysi. Manau taip buti neturetu...
Atsakyti
Kadangi jau cia uzejo tema apie skausmus tai dar viena klausimeli turiu ten gimdziusiom rolleyes.gif Man idomu pasidare ar po gimdymo (na jei plysti) siunant nuskausmina kazkaip?.. nes kiek teko skaityt ne visur nuskausmina.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 23, 10:24)
Kadangi jau cia uzejo tema apie skausmus tai dar viena klausimeli turiu ten gimdziusiom  rolleyes.gif  Man idomu pasidare ar po gimdymo (na jei plysti) siunant nuskausmina kazkaip?.. nes kiek teko skaityt ne visur nuskausmina.. unsure.gif

man nuskausmino, leido vaistus ne karta bet jie neveike, taip kad jauciau viska doh.gif prasiau kad dar suleistu bet neleido nes sake kad jau visa leistina norma suleista ir daugiau negalima g.gif mano jau organizmas toks kad kai labai sustresuoju ar bijau nuskausminamieji tiesiog neveikia doh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif.
Skaitau, kad idomi diskusija vyksta smile.gif. Galiu tik patvirtinti, kad Trakuose pagal pageidavima epiduro nedaro, daro tik pagal medicinines indikacijas. Zinau, nes patys daktarai pasakojo, jog tokiom kurios atvykusios apsiziuret pareiskia, jog gimdys tik su epiduru, gali "duris parodyti". Trakuose linkstama i naturalizma, tai jie ir dirba ta linkme.
O siuvant, be abejo, vietiskai nuskausmina. Asmeniskai man, tai nebuvo jokiu problemu del apskritai visu gimdymo skausmu iskentejimo. Sekmes visoms 4u.gif.
Atsakyti
QUOTE(MANOUCHE @ 2011 03 23, 14:36)
Laba 4u.gif.
O siuvant, be abejo, vietiskai nuskausmina. Asmeniskai man, tai nebuvo jokiu problemu del apskritai visu gimdymo skausmu iskentejimo. Sekmes visoms 4u.gif.


Vaje tikimes ir mes tokio gerio ir kad tie vaistai visgi suveiks hihihi.gif aciu uz atsakyma aciuks.gif o del epiduro.. na as manau kad jei jau tikrai reikes duos daktarai man ji biggrin.gif tiesiog baisu, jei jau negalesiu kenteti, o jie neduos net vaistuku lotuliukas.gif na bet svarbiausia kad viskas trunka ne amzinai, visos pagimdo, niekur nedingsiu ir as rolleyes.gif
O del skausmo tai man viena drauge labai graziai paaiskino - sake kad tas skausmas kuri jauciame mes sumazina skausma musu maziukams wub.gif taip kad gal visgi verta ir pakenteti cool.gif
Atsakyti