Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Floweeer @ 2011 03 20, 22:09)
O man baisoka kazkaip, vis galvoju kad o jei as noresiu ir jie meduos man jo...  biggrin.gif


O jus koncentruokite mintis į mažiuką, o ne į patį gimdymą. Viską daro mūsų galva! Jei psichologiškai būsite pasiruošusi, tai ir tas gimdymas praeis daug lengviau (aišku imu variantą, kai nėra kokių komplikacijų). Man net minties nebuvo darytis epidūro abu kartus. Nesu kokia užkietėjusi natūralistė, tačiau nešvaisčiau laiko mintims apie nuskausminamuosius. Taip, esu skaičiusi, kad ir mažiukui lengviau ateiti į šį pasaulį gimdant natūraliai, tad pagalvojau, kodėl gi aš negaliu pasistengti, kad mažiukui būtų kuo lengviau. Daug kalbėjau su mažiuku prieš gimdymą, drąsinau tiek save, tiek būsimą vaikelį ir ką... mums pavyko labai sėkmingai susitvarkyti su šiuo išbandymu. wub.gif O ir tėtis mus labai palaikė prieš gimdymą ir gimdykloj wub.gif

Tiesa, gimdant pirmąjį vaikelį gyd.Vaitoškienė pati siūlė nuskausminamuosius, kol dar buvo tinkamas laikas juos suleisti, bet mes atsisakėm. Gydytoja pati prasitarė, jog jei skausmas bus nepakeliamas, tuomet nekentėčiau, sutikčiau leisti vaistukus.

Taip kad, čia nuo kiekvienos mamytės apsisprendimo viskas priklauso. Jei jau bus nepakeliama labai, tai duos tų vaistukų. Tik gal pradžiai gydytoja ar akušerė psichologiškai padirbės su jumis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2011 03 20, 23:34)
O jus koncentruokite mintis į mažiuką, o ne į patį gimdymą. Viską daro mūsų galva! Jei psichologiškai būsite pasiruošusi, tai ir tas gimdymas praeis daug lengviau (aišku imu variantą, kai nėra kokių komplikacijų). Man net minties nebuvo darytis epidūro abu kartus. Nesu kokia užkietėjusi natūralistė, tačiau nešvaisčiau laiko mintims apie nuskausminamuosius. Taip, esu skaičiusi, kad ir mažiukui lengviau ateiti į šį pasaulį gimdant natūraliai, tad pagalvojau, kodėl gi aš negaliu pasistengti, kad mažiukui būtų kuo lengviau. Daug kalbėjau su mažiuku prieš gimdymą, drąsinau tiek save, tiek būsimą vaikelį ir ką... mums pavyko labai sėkmingai susitvarkyti su šiuo išbandymu. wub.gif O ir tėtis mus labai palaikė prieš gimdymą ir gimdykloj  wub.gif

Tiesa, gimdant pirmąjį vaikelį gyd.Vaitoškienė pati siūlė nuskausminamuosius, kol dar buvo tinkamas laikas juos suleisti, bet mes atsisakėm. Gydytoja pati prasitarė, jog jei skausmas bus nepakeliamas, tuomet nekentėčiau, sutikčiau leisti vaistukus.

Taip kad, čia nuo kiekvienos mamytės apsisprendimo viskas priklauso. Jei jau bus nepakeliama labai, tai duos tų vaistukų. Tik gal pradžiai gydytoja ar akušerė psichologiškai padirbės su jumis  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

man su pirmu buvo labai nepakeliama visas 16h, bet apie vaistus net negalvojau... iskart pasakiau as tik naturaliai
gyd . tik daznai klausinejo pasiemes anketa mano, adreso, gimimo metu ir t.t. doh.gif nes buvo taip sunku,kad jis jauciu bijojo jog likciau samoninga g.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2011 03 21, 00:15)
Na ne tau vienai tokios mintys kyla, bet manau kad as tau galesiu pasakyti ar dave man ar ne, nes manau pirma gal gi ten nuvyksiu, nebent , kaip ten sako, "nestumas savaime praeis  lotuliukas.gif "


Zinoma tikiuosi kad nereikes man jo ir viskas vyks kiek imanoma sklandziai, bet visada pagalvoji o kas jeigu.. rolleyes.gif Laukiu DINSE as naujienu uoj laukiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 20, 23:09)
O man baisoka kazkaip, vis galvoju kad o jei as noresiu ir jie meduos man jo...  biggrin.gif


Patikekite manim, as kai gimdziau maldavau epiduro, po to net cezario doh.gif o dabar esu pati dekingiausia gydytojai, kad man nedave epiduro doh.gif matyt gydytoja mate, kad dar nera taip blogai kaip atrode man, o jeigu jums bus tikrai blogai, gausite ji 4u.gif +jie pasiulo visokiu epiduro alternatyvu - vaistuku visokiausiu, kurie ne toki neigiama poveiki padaro blush2.gif
Atsakyti
As niekaip suprasti negaliu, kodel galvoja zmones ir kodel nori to epiduro, pagalvokite apie vaikiuka, juk jam irgi nelengva ateiti i si pasauli, jam irgi labai skauda, o su epiduru dar labiau apsunkinate jo atejima. Imanoma istverti ta skausma, be to nera jis toks nepakenciamas. Svarbu gerai nusiteikti ir negalvoti apie blogiausius atvejus. Gydytojai jeigu jau kazkas vyks ne taip - tikrai pasirupins, o kad ne taip lengvai duoda epidura - as uz tai wink.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri mamyte neseniai gimde susitarusi su gyd. E.Streiziene . Kokia kaina pas ja? Jei galit atsakykit i az.
Atsakyti
Sveikos, na mes jau "po visko" smile.gif grizom vakar namo. Gimdziau Trakuose antra karta, pirma karta tariausi, dabar ne, abiem atvejais likau labai patenkinta tiek gimdymo, tiek velesne prieziura, personalas nerealus. Si savaitgali buvo gimdyviu anpludis, tai kiek zinau visos palatos buvo uzimtos, gulejo po dvi mamytes. As kazkaip nusprendziau imti VIP palata, siaip labai patiko: viskas vietoj, komodoj kruvos paluciu, WC serveteles, popierius, zodziu viskas po ranka. Nors praeita karta gulejau paprastoj, nes buvo mazai gimdyviuir galejom likti su vyru. Dabar tokios galimybes nebutu, sako menulis kazkoks ypatingas buvo smile.gif
Sekmes visom 4u.gif
Atsakyti
<!--QuoteBegin-веро
+2011 03 22, 11:34--><div class='quotetop'>QUOTE(веро
@ 2011 03 22, 11:34)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->As niekaip suprasti negaliu, kodel galvoja zmones ir kodel nori to epiduro, pagalvokite apie vaikiuka, juk jam irgi nelengva ateiti i si pasauli, jam irgi labai skauda, o su epiduru dar labiau apsunkinate jo atejima. Imanoma istverti ta skausma, be to nera jis toks nepakenciamas. Svarbu gerai nusiteikti ir negalvoti apie blogiausius atvejus. Gydytojai jeigu jau kazkas vyks ne taip - tikrai pasirupins, o kad ne taip lengvai duoda epidura - as uz tai wink.gif
[/quote]

Nu kiekvienam savo... gal kazkam pakenchiamas o kazkam ne... ash zinau kiek galiu ishkenteti ir tiek. mano manymu jeigu ash atvaziuoju 9 menesius sprendusi kad gimdysiu su epiduru, reishkais ash puikiai zinau ko noriu ir visus uz ar priesh.P.S manau jeigu tarchiausi su gyd. ir man neduotu epiduro, geruoju tai nesibaigtu. Gal ash tik apie save mastau, bet ash nenoriu kad mane gyva karpytu, siutu ir pjaustytu!!! Jeigu vaikui kenktu gimdymas, visom CP darytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnieshkan: 22 kovo 2011 - 22:12
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 22, 21:48)
Nu kiekvienam savo... gal kazkam pakenchiamas o kazkam ne... ash zinau kiek galiu ishkenteti ir tiek. mano manymu jeigu ash atvaziuoju 9 menesius sprendusi kad gimdysiu su epiduru, reishkais ash puikiai zinau ko noriu ir visus uz ar priesh.P.S manau jeigu tarchiausi su gyd. ir man neduotu epiduro, geruoju tai nesibaigtu. Gal ash tik apie save mastau, bet ash nenoriu kad mane gyva karpytu, siutu ir pjaustytu!!! Jeigu vaikui kenktu gimdymas, visom CP darytu.


Na jūs apie save daug žinot, bet apie gimdymą, kol jo nepatyrėt, tikrai ne wink.gif
Kadangi beveik 9 mėnesius nusiteikinėjot, kad be epidūro nepagimdysit, tai ir nepagimdysit. Nebent persigalvotumėt. Nes nusiteikimas čia daug lemia. Pvz aš buvau nusiteikusi gimdyti ne tik be epidūro, bet ir apskritai jokių nuskausminamųjų. Tai tą gimdymą ir pratempiau be vaistų, nors skausmui esu klaikiai nepakanti. O bet tačiau aš pamiršau, kad reikėtų nusiteikti pakentėti ir tas procedūras ant stalo, kai jau vaikutis gimsta. Tai vat tada man gydytoja ir pilna narkoze grasino. Negalėjau kentėti, nes nebuvau nusiteikusi tam iš anksto.
Neturiu tikslo jus perkalbėti, tiesiog noriu pasakyti, kad nusiteikimas yra labai labai labai svarbu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 22, 22:48)
Nu kiekvienam savo... gal kazkam pakenchiamas o kazkam ne... ash zinau kiek galiu ishkenteti ir tiek. mano manymu jeigu ash atvaziuoju 9 menesius sprendusi kad gimdysiu su epiduru, reishkais ash puikiai zinau ko noriu ir visus uz ar priesh.P.S manau jeigu tarchiausi su gyd. ir man neduotu epiduro, geruoju tai nesibaigtu. Gal ash tik apie save mastau, bet ash nenoriu kad mane gyva karpytu, siutu ir pjaustytu!!! Jeigu vaikui kenktu gimdymas, visom CP darytu.



Jeigu yra toks nusiteikimas, tada į Trakus ir nevažiuokite, nes liksite baisingai nepatenkinta. manau, kad Jums puikiausiai tiktų Baltijos-Amerikos klinika. Ten tikrai vykdys pagal komandas visus norus ir pageidavimus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2011 03 22, 20:54)
Sveikos, na mes jau "po visko" smile.gif  grizom vakar namo. Gimdziau Trakuose antra karta, pirma karta tariausi, dabar ne, abiem atvejais likau labai patenkinta tiek gimdymo, tiek velesne prieziura, personalas nerealus. Si savaitgali buvo gimdyviu anpludis, tai kiek zinau visos palatos buvo uzimtos, gulejo po dvi mamytes. As kazkaip nusprendziau imti VIP palata, siaip labai patiko: viskas vietoj, komodoj kruvos paluciu, WC serveteles, popierius, zodziu viskas po ranka. Nors praeita karta gulejau paprastoj, nes buvo mazai gimdyviuir galejom likti su vyru. Dabar tokios galimybes nebutu, sako menulis kazkoks ypatingas buvo smile.gif
Sekmes visom 4u.gif


Didziausi sveikinimai susilaukus maziuko! wub.gif Ar maziukes? wub.gif Stiprybes auginant du pabirucius. O jos tikrai prireiks:))))
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2011 03 22, 22:37)
Jeigu yra toks nusiteikimas, tada į Trakus ir nevažiuokite, nes liksite baisingai nepatenkinta. manau, kad Jums puikiausiai tiktų Baltijos-Amerikos klinika. Ten tikrai vykdys pagal komandas visus norus ir pageidavimus  4u.gif .


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 22, 21:48)
Nu kiekvienam savo... gal kazkam pakenchiamas o kazkam ne... ash zinau kiek galiu ishkenteti ir tiek. mano manymu jeigu ash atvaziuoju 9 menesius sprendusi kad gimdysiu su epiduru, reishkais ash puikiai zinau ko noriu ir visus uz ar priesh.P.S manau jeigu tarchiausi su gyd. ir man neduotu epiduro, geruoju tai nesibaigtu. Gal ash tik apie save mastau, bet ash nenoriu kad mane gyva karpytu, siutu ir pjaustytu!!! Jeigu vaikui kenktu gimdymas, visom CP darytu.


Oho, kaip gerai jus save pazistat. Istikruju tai kaip save uzprogramuojat per visus tuos 9 menesius, tai taip ir bus. Elementarus pavyzdys. Mano drauge paniskai bijojo gimdymo, tai ir teko CP daryti.
O kad karpys (jei reiks) gyva, tai faktas ir niekur cia nedingsit thumbup.gif Ne jau jus galvojat, kad jei nera epiduro, tai visas kitas karpo, pjausto ir jos kencia zveriskus skausmus? Nejuokinkit. Juk yra vietiniai vaistai, kurie suleidziami pries pat gimdyma ir jus nieko nejauciat ka ten daro.
Bet del sventos ramybes gal tikrai vaziuokit i Baltijos Amerikos klinika, nes Trakuose nelabai kas klausys jusu sokdinimu. Cia ne privati ligonine. Nesakau, kad ten prieziura bloga, tiesiog, jei norite ypatingai isskirtiniu salygu, tai ten nelabai vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 23 kovo 2011 - 00:49
QUOTE(ramuner @ 2011 03 22, 20:54)
Sveikos, na mes jau "po visko" smile.gif  grizom vakar namo. Gimdziau Trakuose a

svekinimai wub.gif
QUOTE(prieblanda @ 2011 03 22, 22:26)
Na jūs apie save daug žinot, bet apie gimdymą, kol jo nepatyrėt, tikrai ne wink.gif
Kadangi beveik 9 mėnesius nusiteikinėjot, kad be epidūro nepagimdysit, tai ir nepagimdysit. Nebent persigalvotumėt. Nes nusiteikimas čia daug lemia. Pvz aš buvau nusiteikusi gimdyti ne tik be epidūro, bet ir apskritai jokių nuskausminamųjų. Tai tą gimdymą ir pratempiau be vaistų, nors skausmui esu klaikiai nepakanti. O bet tačiau aš pamiršau, kad reikėtų nusiteikti pakentėti ir tas procedūras ant stalo, kai jau vaikutis gimsta. Tai vat tada man gydytoja ir pilna narkoze grasino. Negalėjau kentėti, nes nebuvau nusiteikusi tam iš anksto.
Neturiu tikslo jus perkalbėti, tiesiog noriu pasakyti, kad nusiteikimas yra labai labai labai svarbu  4u.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(lairam @ 2011 03 22, 22:37)
Jeigu yra toks nusiteikimas, tada į Trakus ir nevažiuokite, nes liksite baisingai nepatenkinta. manau, kad Jums puikiausiai tiktų Baltijos-Amerikos klinika. Ten tikrai vykdys pagal komandas visus norus ir pageidavimus  4u.gif .

drinks_cheers.gif



kas del skausmo,tai jis visiem tikrai labai skirtingas, tai supratau pati,kai pirma gimdziau jis buvo labai dydelis,sunkus,nezmoniskas kartais

su antru buvo viskas kitaip,skausmas nedydelis, su tokiu skausmu gimdyciau ir gimdyciau.... bet kaip ten bebutu ta skausma galima pakesti ir be epiduro,juk pirmiau reikia galvoti apie savo mazuti,o ne apie save smile.gif
o nepagalvojat kokios buna epiduro pasekmes,jau nekalbant kad galima likti invalidu...as geriau pakentesiu, juk gimdymas tai neamzinybe smile.gif

pamenu,kai gimdziau pirma....Gyd.su kiekvienu saremiu vis sake, va pagalvok su kiekvienu tavo saremiu vaikutis vis arteja...tai tuos saremius buvo kazkaip lengviau pakesti,nes zinojau...kad leliukas vis artyn wub.gif


kad mamos pacios nori epiduro, kazkaip nenuostabu...bet yra tokiu,kurios pareiskia: as tai negimdysiu, prasysiu,kad darytu cezari blink.gif
Atsakyti