Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Tai kaip suprantu visas temas sekdama kad epidura gauti be shansu Trakuose! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 18, 13:46)
Tai kaip suprantu visas temas sekdama kad epidura gauti be shansu Trakuose!  rolleyes.gif


Su šansais, tik jo ne tik mama turi norėt, bet ir gydytojas turi matyti medicininę būtinybę.
Šiaip paprastus nuskausminamuosius į galą man pati gydytoja pasiūlė, bet aš atsisakiau ir jų. Tai galvoju, kad jei būtų buvęs reikalas, ir epidūras būtų atsiradęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 03 17, 20:22)
g.gif Miglotai prisimenu, kad mums sake, jog reiktu po kazkiek per diena primoketi, jei uzsibuni ilgiau nei 3 paras, bet detaliu nepamenu, nes neaktualu buvo...



VIP palatoje gali buti uz ta 300 lt..kiek laiko..2 paras...7 paras...
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 03 17, 20:07)
Bent jau pries du metus buvo 300Lt trim parom, bet jei viskas gerai, jie telaiko dvi paras, tai tada vis tiek kainuoja tiek pat.
Tiesa pasakius, paprastu palatu taip ir nemaciau, bet ta VIPine man labai patiko del duso po ranka: per gimdyma truputi plysau, tai buvo baisu sysioti kad negrauztu, tad bent jau pirma para ta reikaliuka dariau duse leisdamasi vandeni blush2.gif Ir siaip kadangi pirmas vaikas, labai norejosi buti kartu visa seima, privaciai, o dabar atrodo, kad be problemu pabuciau ir su kita gimdyve irnesakyk.gif


as po gimdymo labai plysau ir kirpo,bet kad tas dusas jai ir paprastoi palatoi visai po ranka smile.gif
QUOTE(spengla @ 2011 03 18, 09:49)
Sveikos,

kai aš gimdžiau, tai VIP buvo užimta, o ir taip pagimdžiusių daug buvo, gimdykloje ilgėliau buvom nei dvi valandas, laukėm, kol atsilaisvins paprasta palata- paskui jau gavom tuščią, tad galėjo ir vyras pasilikti.
Dar dėl mokėjimo norėjau parašyti, jei yra komplikuotas gimdymas- cezaris, ar pvz. placenta neatsidalina ir tenka atlikti valymą, etc.(3xtfu, niekam nelinkiu), tada vyrui mokėti pinigų už vietą nereikia- tai apiforminama kaip slauga, ar pan. ir nedarbingumą mamos (dekretą) pailgina dviem savaitėm.

Šį kartą, jei galėsim gimdyti Trakuose, vargu bau, ar vyras galės su mumis pasilikti  unsure.gif- juk reikės su dukryte namie kažkam pabūti, juk nepaliksi jos dviem/ trim parom. Tiesą pasakius, kol kas dėl vyresnėlės priežiūros, kol kas, labaiu jaudinuosi nei dėl gimdymo. Teoriškai, dėl to norėčiau gauti VIP palatą, jei teks būti vienai su kūdikėliu, kad bent į dušą galėčiau nueiti.


man dare valyma,bet vyras nepasiliko,nes reikejo ziureti vyresneli,bet dusas ten salia,tai del to problemu nera, o ir leliukai visada miega smile.gif nieko jam nenutiks,jai ir vienas pagules rolleyes.gif
QUOTE(spengla @ 2011 03 18, 10:00)
Prieblanda, oi ne, aš nenorėčiau palikti naujagimio vieno palatoje. Nesakau, kad tai blogai, tiesiog negalėčiau, ypač, jei ta palata tolėliau nuo dušo  schmoll.gif.

ten visos palatos prie duso, ten gi tik vienas mazas kolidoriukas ,kur visos palatos wink.gif


man paprasta palata labai miela wub.gif nematau reikalo moketi... dusas ten salia,tikrai ne kokiam 5 aukste ar kitam pastate doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Erikiuxxx, ačiū už info, bet aš pirmąją gimdžiau irgi Trakuose smile.gif, tai atsimenu kas ir kaip. Žmonės skirtingi, aš vieno vaiko negalįčiau palikti ir tiek. O vyras, klausimas, ar galės būti su mumis- irgi, kažkas turės būti su vyresniąja.
Atsakyti
As manau, kad jei nori epiduro tai susimoki ir tau padaro. Na bent jau as gimdziau abi mergytes Kaune, tai ten taip. Tariausi su gydytoa ir tuo paciu gavau epidura. Netgi pacios pasiule gydytojos. ir per pirma ir antra gimdyma. Manau ir Trakuose tas pats. smile.gif smile.gif
Papildyta:
Maytes, gak kuri turite kainyna gimdymo namu?
Idomu kokios oficialios kainos.
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2011 03 18, 14:46)
Tai kaip suprantu visas temas sekdama kad epidura gauti be shansu Trakuose!  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Trakuose daktarai neduoda sprendimo valios siuo klausimu - jeigu jie nemato butinybes, gimdoma be epiduro, nors ir buvo del jo tartasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2011 03 19, 13:33)
Erikiuxxx, ačiū už info, bet aš pirmąją gimdžiau irgi Trakuose  smile.gif, tai atsimenu kas ir kaip. Žmonės skirtingi, aš vieno vaiko negalįčiau palikti ir tiek. O vyras, klausimas, ar galės  būti su mumis- irgi, kažkas turės būti su vyresniąja.


Aš irgi vieno negalėčiau palikti... prisimenu turėjau nueiti aukštu žemiau echo pasidaryti, tai aš ten minutę kaip ant adatų pabuvau ir atgal išėjau, echo nesulaukus, tada gyd paprašė kad seselė pabūtų... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 03 20, 00:39)
drinks_cheers.gif
Trakuose daktarai neduoda sprendimo valios siuo klausimu - jeigu jie nemato butinybes, gimdoma be epiduro, nors ir buvo del jo tartasi  4u.gif

drinks_cheers.gif
apie epidura manau is vis reiktu maziau galvoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(spengla @ 2011 03 19, 12:33)
Erikiuxxx, ačiū už info, bet aš pirmąją gimdžiau irgi Trakuose  smile.gif, tai atsimenu kas ir kaip. Žmonės skirtingi, aš vieno vaiko negalįčiau palikti ir tiek. O vyras, klausimas, ar galės  būti su mumis- irgi, kažkas turės būti su vyresniąja.

o as labai dydelio skirtumo nematau,ar tas dusas bus palatoi, ar uz jusu palatos duru iskart, nes tokiu atveju rektu tada kudiki i dusa nestis,kad vienas neliktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 03 20, 20:44)
drinks_cheers.gif
apie epidura manau is vis reiktu maziau galvoti smile.gif
Papildyta:


O man baisoka kazkaip, vis galvoju kad o jei as noresiu ir jie meduos man jo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 20, 22:09)
O man baisoka kazkaip, vis galvoju kad o jei as noresiu ir jie meduos man jo...  biggrin.gif


Na ne tau vienai tokios mintys kyla, bet manau kad as tau galesiu pasakyti ar dave man ar ne, nes manau pirma gal gi ten nuvyksiu, nebent , kaip ten sako, "nestumas savaime praeis lotuliukas.gif "
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 20, 22:09)
O man baisoka kazkaip, vis galvoju kad o jei as noresiu ir jie meduos man jo...  biggrin.gif

manau ne tai svarbiausia 4u.gif
Atsakyti