Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(simusim @ 2010 05 28, 19:44)
mano terminas ta pacia diena  biggrin.gif ir gimdyti taip pat vaziuosiu i trakus....
pirmadieni gal pavyks nuvykti ten apsiziureti.... rolleyes.gif


o kaip faina thumbup.gif kaip jautiesi? is kokio miesto pati esi??
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2010 05 28, 20:40)
o kaip faina thumbup.gif  kaip jautiesi? is kokio miesto pati esi??

as is Vilniaus....na kaip cia jaustis galima...atrodo, kad jau visa gyvenima laukiuosi ir jau nebepamenu saves lieknos smile.gif norisi jau supuoti mazaja ant ranku. siaip man sako, kad nuo 10 iki 16 tame tarpe tureciau gimdyti smile.gif bet kaklelis nieko ten net nesiruosia....tai iki 16 gal datrauksiu smile.gif o tu is kur? savijauta irgi tikriausiai tokia pat gera kaip ir pilvas? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 28, 21:46)
as is Vilniaus....na kaip cia jaustis galima...atrodo, kad jau visa gyvenima laukiuosi ir jau nebepamenu saves lieknos smile.gif norisi jau supuoti mazaja ant ranku. siaip man sako, kad nuo 10 iki 16 tame tarpe tureciau gimdyti smile.gif bet kaklelis nieko ten net nesiruosia....tai iki 16 gal datrauksiu smile.gif o tu is kur? savijauta irgi tikriausiai tokia pat gera kaip ir pilvas? biggrin.gif  4u.gif


na o as gyvenu tarp Vilniaus ir Traku - Lentvaryje smile.gif jauciuosi gerai, man tai nestumas labai greit prabego. nes mokausi, rasiau diplomini, tai kartais net pamirsdavau, kad esu nescia nestuke.gif , tik pilvas pats uz save kalba, kai pasilenkt negali, ir vos uzlipi i ketvirta auksta biggrin.gif biggrin.gif
o seip man is pradziu sake , kad gimdyt tureciau pirmaja birzelio savaite, bet paskui iki 16 dienos nukele.....
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2010 05 28, 18:47)
sveikutes. man terminas birzelio 16 d. ruosiuosi vaziuot taip pat i Trakus smile.gif
kas dar panasiu metu turi gimdyt?? smile.gif
Papildyta:
beje, dar turiu klausimuka, toms, kurios neseniai gimdet smile.gif  kaip ten Trakuose, ka duoda mamai ir naujagimiui??? sauskelnes savo reik turet ar duoda? nes kai gimdziau pirma vaika Tizenhauzu ligoninej, tai ten savu sauskelniu net nepanaudojau, viskas buvo ligonines. ir seip israsant daug dovaneliu dave. idomu kaip dabar, ka duoda? gal jau siais laikais nieko nebedalina rolleyes.gif

Mamai duoda chalata ir naktinius gimdymui, po gimdymo per kojas persimest dave tokia pala didele kol kraujas stipriai bego ax.gif Naujagimiui viska reikia tureti patiem, nezinau paluciu dupces valymui negavom ax.gif Beje siulau turet vis tiek savo kelias palas vienkartines, maloniau svaroj gulet 4u.gif Nors aisku personalas jei pamato kad prikruvini pakeicia, bet vis tiek maloniau iskart pasikeist 4u.gif O del dovaneliu israsant is ligonines dave maisiuka reklamu doh.gif Nors viena knygute buvo tikrai gera kaip pirmakartei thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(balsima @ 2010 05 28, 19:58)
Sauskelnes savo reikia turti, butinai reikejo vaikisko muiliuko, nes liepia su juo apiplauti dupuke vaikucio, ranksluostuko leliukui nereikia, nes duoda palutes nuvalymui, vyrui rubu reikia, jeigu dalyvaus gimdyme, leliukui reikia rubeliu... Dovaneliu kazkiek duoda, bet ne kalnus smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinukass @ 2010 05 28, 22:01)
na o as gyvenu tarp Vilniaus ir Traku - Lentvaryje smile.gif  jauciuosi gerai, man tai nestumas labai greit prabego. nes mokausi, rasiau diplomini, tai kartais net pamirsdavau, kad esu nescia nestuke.gif , tik pilvas pats uz save kalba, kai pasilenkt negali, ir vos uzlipi i ketvirta auksta biggrin.gif  biggrin.gif
o seip man is pradziu sake , kad gimdyt tureciau pirmaja birzelio savaite, bet paskui iki 16 dienos nukele.....

nu tai gal kartu pateksim...arba ten dienos skirtumu kokiu smile.gif ot smagu butu....
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2010 05 28, 17:43)
Plaukai iki ausų galiuku, bet ne šviesus, nedidelio ūgio,  bet ir ne smulki. Gal ir ji, nes valdžia tai rodė.

nu pries kelias savaites dar buvo sviesus nebent nusidaze, arba tu matei Streiziene, nes ji yra tamsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2010 05 28, 08:49)
Norit, pagasdinsiu? Po ilgo biuletenio į darbą gryžta "malonioji" Simanaitienė...Nors ir retokai ji dirba, bet vistiek.... doh.gif


Negasdinkit jus nestukiu irnesakyk.gif Nera jau tokia bloga ta Simanaitiene, kaip jus piesiat. Gimdziau 2009 rugpjuti. Ji mane apziurejo priimant i ligonine ir prieme gimdyma, mane siuvo. Viskas su ja gerai. Iskilus klausimams dar pries gimdyma, mielai atsakinejo.

As manau viskas priklauso ir nuo paciu mamyciu. Jei gerai nusiteiki, neturi prieslaikinio nusistatymo, tai ir gydytojas su tavim elgsis zmoniskai.

Lygiai tas pats su vedeja Variakojiene. Ji taipogi su manimi buvo maloni pries gimdyma ir kartkartemis uzlekdavo i gimdykla gimdymo metu.. Gal man tik uzkliuvo, kad ji pacientu akivaizdoje nesiskaite su kai kuriais darbuotojais sad.gif Tas tai labai negrazu ir neprofesionalu.

Ir tiesa, gimdziau su niekuo nesitarusi, tik pasiskaiciusi atsiliepimus cia temeleje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 29 gegužės 2010 - 17:28
QUOTE(Bacilla @ 2010 05 28, 19:06)
Jo, kazkur iki ausu galiuku  mirksiukas.gif Man ji irgi labai maloni buvo, ir per apziura ax.gif Gal ant nuotaikos pataikem  lotuliukas.gif



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR. @ 2010 05 27, 12:53)
tai kad pati streiziene sake, kad labai jau suplysau, dar juokavo kad nemazai mane siuvinet reiks.  be to sunus gime 3300g ir kirpo, o mergaite virsu kilu sunkesne uz sunu gime ir nekirpo, tai issivaizduok kaip "faina" buvo  biggrin.gif bet seip dziaugiuosi kad nekirpo, gal sutapimas ar ka, labai jau greitai viskas uzgijo, nepraejus porai savaiciu galejau sedeti ax.gif

nu as su sunum 3630g irgi plysau doh.gif Jursenas gerai mane sulope, sakiau, kad paskui vel taip skaant buvau "nekalta" lotuliukas.gif o su maze tik nubrozdinimai, sedeti galejau, ale po gimdymo bendrai, jei darai oro vonias, daznai prausi zaizda tai greiciau gyja 4u.gif

QUOTE(EditaR. @ 2010 05 27, 13:08)
karmon priklauso ir nuo zmogaus, bet nesu belekokia ponia kad man niekas neitinka biggrin.gif , tiesiog ji mane 11valanda ryto apziurinejo, sako kaklelis 5 cm atsidares tada paklause nuo kada saremiai prasideje, atsakiau kad nuo 9 val vakaro, tai pasake kad nenusisnekeciau, per tiek laiko buciau jau 3 kartus spejus pagimdyti,nutylejau ir tiek. dar akuserei linai atrase kad man temperaturos ryte neziurejo. seip su pirmu vaiku prasikankinau 21 valanda, o dabar pasirodo kad gimdydama ne pirma karta nebesusigaudau kas tie saremiai yra ir kada jie prasidejo. lotuliukas.gif  gal ji ir nebloga, gal seip ne nuotaikoj buvo ta diena, arba as nepatikau ... rolleyes.gif

simusim..kokia man nostalgija..man buvo birzelio 15 data numatyta..pagidziau 14..arteja va dabar metukai mazei...ir..noriu vel to gimdymo wub.gif

blink.gif mdaaaa cia tik AK gimdo po du vaikus per valanda ta pati moteris lotuliukas.gif , delto, kad konvejeris doh.gif

QUOTE(EditaR. @ 2010 05 28, 12:06)
ir mane apziurinejo su visa "palyda", tai isvis faina buvo, kai mane sitaip sudirbo prie tiek zmoniu, bet nutylejau, jau zinojau ko laukt, nes ir mano mama manes besilaukdama pas ja buvo papuolus, taip pat "su ispudziais"  biggrin.gif tai jau nuteike tam  biggrin.gif ai, dar buvo geras, atsisuko i rezidentus ir jiems liepe pas mane klausineti nuo kada viskas prasidejo ir t.t, tie tyli, nu tai tyliu ir as, wedeja i mane ziuri ir sako, gal gimdyve ne lietuve kad klausimo nesupranta  lotuliukas.gif

doh.gif tau reikejo pradeti nuo Ievos ir Adomo, kaip drugeliai apdulkina geles, o paskui jau apie saremius ir i ka jie panasus lotuliukas.gif bet kaip keista, akd Trakuose rezidentai g.gif juk cia ne universitetine ligonine g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 29 gegužės 2010 - 21:23
QUOTE(Alchemie @ 2010 05 29, 21:22)
bet kaip keista, akd Trakuose rezidentai g.gif juk cia ne universitetine ligonine g.gif

Na, gal paskiria ten juos kazkaip unsure.gif. Man tonu matavimo aparata ant pilvo segiojo toks gan jaunuolis drebanciom rankom, bet labai stengesi smile.gif. Bet pacioj gimdykloj nereikalingu jaunuoliu nebuvo biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 05 29, 17:37)
nu pries kelias savaites dar buvo sviesus nebent nusidaze, arba tu matei Streiziene, nes ji yra tamsi g.gif

Aš Streižiene ir kitas žinau. Tai tada lieka vedėja smile.gif Streižienė atostogavo, kai gimdžiau.
Papildyta:
QUOTE(Fantazia @ 2010 05 29, 18:26)
As manau viskas priklauso ir nuo paciu mamyciu. Jei gerai nusiteiki, neturi prieslaikinio nusistatymo, tai ir gydytojas su tavim elgsis zmoniskai.
Lygiai tas pats su vedeja Variakojiene. Ji taipogi su manimi buvo maloni pries gimdyma ir kartkartemis uzlekdavo i gimdykla gimdymo metu.. Gal man tik uzkliuvo, kad ji pacientu akivaizdoje nesiskaite su kai kuriais darbuotojais sad.gif  Tas tai labai negrazu ir neprofesionalu.Ir tiesa, gimdziau su niekuo nesitarusi, tik pasiskaiciusi atsiliepimus cia temeleje.

Pritariu tavo nuomonei, mano situacija analogiška.
Iš elgesio sprendžiu, kad pas vedėja gimdžiau, nes buvo labai keista, kad taip su darbuotojais elgiasi.
Atsakyti
QUOTE(simusim @ 2010 05 28, 23:30)
nu tai gal kartu pateksim...arba ten dienos skirtumu kokiu smile.gif ot smagu butu....


niu visko gali but biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti