Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(SNija @ 2011 03 15, 07:43)
aha man irgi su stumimu sunkiai, vos nepasakiau kaip galima šikti gulint....  ax.gif

drinks_cheers.gif va va, man irgi naturaliai taip norisi palyginti biggrin.gif

QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 03 15, 08:34)
Nežinau kodėl jums buvo nepatogu, o man stumimas buvo vieni juokai.. Tik iškart neleido, nes sūnelis nebuvo iki galo įsistatęs.. Na, bet kai leido. Trys stumimai ir viskas smile.gif

As vargau 10 saremiu, o per kiekviena ju 3 stumimai.. doh.gif Gimdymui labai ruosiausi, visiskai jo nebijojau, saremius istveriau puikiai (atvaziavau i ligonine su 9cm atsidarymu), vaikutis mazutis, o va stumimas buvo labai apsunkintas. Po visko masciau, kame cia saknys, tai manau, tik gulimoji gimdymo padetis galejo viska apsunkinti.. g.gif Nes, kiek teko dometis, pvz. tupinti moteris kartais gali net nestumti - vaikelis uzgimsta savaime, na bet cia jau kita tema. Man tik idomu, ar pavyktu su kokiu Traku ligonines gydytoju tartis del kitokios pozos g.gif Gal kuri zinote, kuris ten labiausiai prijaucia naturalizmui smile.gif ?

QUOTE(spengla @ 2011 03 15, 09:41)
Va va,  tokia pati praktika... Ir aš šitos dalies prisibijau jau, nors dar yra nemažai laiko.
Indica, lauksim atsiliepimų, o gal šį kartą viskas bus visai sklandžiai ir nebūtinai nepatogiai?

Na, tikiuosi, antras gimdymas jau savaime bus lengvesnis, o dar ir laiko nuo pirmojo nedaug praeje ax.gif O gal dar rasiu koki gydytoja, pasiryzusi paeksperimentuoti.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 03 15, 19:39)
drinks_cheers.gif va va, man irgi naturaliai taip norisi palyginti biggrin.gif
As vargau 10 saremiu, o per kiekviena ju 3 stumimai.. doh.gif Gimdymui labai ruosiausi, visiskai jo nebijojau, saremius istveriau puikiai (atvaziavau i ligonine su 9cm atsidarymu), vaikutis mazutis, o va stumimas buvo labai apsunkintas. Po visko masciau, kame cia saknys, tai manau, tik gulimoji gimdymo padetis galejo viska apsunkinti.. g.gif Nes, kiek teko dometis, pvz. tupinti moteris kartais gali net nestumti - vaikelis uzgimsta savaime, na bet cia jau kita tema. Man tik idomu, ar pavyktu su kokiu Traku ligonines gydytoju tartis del kitokios pozos g.gif Gal kuri zinote, kuris ten labiausiai prijaucia naturalizmui smile.gif ?
Na, tikiuosi, antras gimdymas jau savaime bus lengvesnis, o dar ir laiko nuo pirmojo nedaug praeje ax.gif O gal dar rasiu koki gydytoja, pasiryzusi paeksperimentuoti.. biggrin.gif

gal tiesiog nemokejai tasyklingai stumti gal poza cia nieko deta g.gif na yra moteru kurioms sunkiai sekasi stumimas, pucia ora i zandus ir pan.del skausmo nevisada girdimi ir akuseres nurodymai, labai abejoju ar trakuose kas sutiktu priimti gimdyma atsitupus, isivaizduok kaip gydytojui tada stebeti tavo vaikelio gimima g.gif na bet aisku bandyti galima galgi kas ir sutiks biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot kokia tvarka trakuose del lankymo, ar ileidzia mazus vaikiukus aplankyti mamos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 03 15, 12:30)
su stumimu ir man nebuvo jokiu problemu, nieko nepatogaus, bet cia matyt kiekvienai skirtingai g.gif

Na suprantu, kad kiekvienai skirtingai. Manęs tik klausė ar sportuoju, nes presas geras ir stumimas buvo lengvas smile.gif O sportavau aktyviai prieš 10 metų smile.gif Tai atidirbau presą biggrin.gif Nors jo dabar per likusius lašinukus (tiksliau per visus lašinius) nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 03 15, 21:39)
drinks_cheers.gif va va, man irgi naturaliai taip norisi palyginti biggrin.gif
As vargau 10 saremiu, o per kiekviena ju 3 stumimai.. doh.gif Gimdymui labai ruosiausi, visiskai jo nebijojau, saremius istveriau puikiai (atvaziavau i ligonine su 9cm atsidarymu), vaikutis mazutis, o va stumimas buvo labai apsunkintas.

Tada tikrai vargai, nes man užteko 3 sarėmių ir per kiekvieną jų po stumimą. Aš gimdymo irgi nebijojau, nors jei tiesą pasakius labai jam ir nesiruošiau, išklausiau mini kursus apie patį gimdymą ir viskas.
Gal tikrai, dėl to, kad kažkada sprotavau - likę preso raumenys ir padėjo, o gal dėl to, kad iškart neleido stumti, o kūnas jau visas raitėsi ir manęs neklausė ir jau kai leido stumti - dėjau iš visų jėgų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 16 kovo 2011 - 09:41
Mergaites, o ar yra Trakuose tu VIPiniu palatu? biggrin.gif galvoju kad gal visai nieko butu jei MB kartu nakvotu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 16, 22:40)
Mergaites, o ar yra Trakuose tu VIPiniu palatu?  biggrin.gif  galvoju kad gal visai nieko butu jei MB kartu nakvotu  blush2.gif

Jei per 9 mėn. niekas nepasikeitė - tai yra viena VIP palata.. Bet nežinau ar verta mokėti tokius pinigus tik dėl, kad ten tv yra ar dušas kartu. Mano vyras labai gerai išsimiegojo tokioje pačioje lovoje kaip ir mano buvo, wc ir dušas buvo per 10 žingsnių nuo palatos, tv visai nesinorėjo, be to paleido kai mažiukui suėjo 2 paros. Tad pigiau kainavo nei VIP palata.
Aišku, čia mano subjektyvi nuomonė. blush2.gif
Jums spręsti, bet aš tos nuomonės, kad kam mėtyti pinigėlius ten, kur tikrai galima pataupyti, tuo labiau, kad gims mažiukas, ir geriau jau jam kažką geresnio ar naudingesnio nupikrti, galų gale po gimdymo geriau save palepinti..
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 03 16, 21:45)
Jei per 9 mėn. niekas nepasikeitė - tai yra viena VIP palata.. Bet nežinau ar verta mokėti tokius pinigus tik dėl, kad ten tv yra ar dušas kartu. Mano vyras labai gerai išsimiegojo tokioje pačioje lovoje kaip ir mano buvo, wc ir dušas buvo per 10 žingsnių nuo palatos, tv visai nesinorėjo, be to paleido kai mažiukui suėjo 2 paros. Tad pigiau kainavo nei VIP palata.
Aišku, čia mano subjektyvi nuomonė.  blush2.gif
Jums spręsti, bet aš tos nuomonės, kad kam mėtyti pinigėlius ten, kur tikrai galima pataupyti, tuo labiau, kad gims mažiukas, ir geriau jau jam kažką geresnio ar naudingesnio nupikrti, galų gale po gimdymo geriau save palepinti..

drinks_cheers.gif
trakuose visos palatos turi po dvi lovas ax.gif gali likti vyras kartu
Papildyta:
QUOTE(indica @ 2011 03 14, 14:14)
Pirma vaikuti gimdziau Trakuose, likau labai patenkinta, o ir gimdymas buvo sklandus, saremius nesunkiai pakeliau, tik va stumimas man ejosi labai sunkiai ir skausmingai.. Manau, kad taip nutiko del "tradicines" nepatogios gulimos padeties verysad.gif Uz poros menesiu reiks gimdyt antra mazyli, tai imu bijoti tokio pat nepatogaus ir skausmingo stumimo.. O gal kuri gimdete Trakuose kitokioj padety???

nezinau ar leis,nes tokia padetis yra saugiausia mazyliui
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 16, 21:40)
Mergaites, o ar yra Trakuose tu VIPiniu palatu?  biggrin.gif  galvoju kad gal visai nieko butu jei MB kartu nakvotu  blush2.gif


Palatos dvivietes thumbup.gif , tai jei nera pilna mamu, tai dviese su vyru ir busit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2011 03 17, 01:21)
Palatos dvivietes  thumbup.gif , tai jei nera pilna mamu, tai dviese su vyru ir busit smile.gif


Oooo, tai super thumbup.gif as galvojau kad norint kad vyras butu kartu reikia ta mokama palata imti butinai rolleyes.gif
DINSE tu nesupyk, bet jau kasdien ziuriu ar dar nepagimdei hihihi.gif taip laukiu atsiliepimu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 17, 12:18)
Oooo, tai super  thumbup.gif  as galvojau kad norint kad vyras butu kartu reikia ta mokama palata imti butinai  rolleyes.gif 
DINSE tu nesupyk, bet jau kasdien ziuriu ar dar nepagimdei  hihihi.gif  taip laukiu atsiliepimu..  blush2.gif

Kad ir nemokama imsite, vistiek uz vyro nakvyne reiks moket.. 4u.gif tik db nepamenu ar 30 ar 70 Lt parai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonie @ 2011 03 17, 10:51)
Kad ir nemokama imsite, vistiek uz vyro nakvyne reiks moket..  4u.gif tik db nepamenu ar 30 ar 70 Lt parai  4u.gif

vasara mokejom 60lt uz para 4u.gif
Atsakyti