Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Zivile0515 @ 2011 03 10, 10:00)
o zinot..gal kuri gulejote palatoje ne mokamoje..na ten vienvietes palatos..ar reikia su kazkuo dar dalintis?

as gulejau paprastoj, ten kaip ir dvivietes palatos su dviem lovom, bet vyras issiperka lova ir gali buti kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 03 10, 11:43)
as gulejau paprastoj, ten kaip ir dvivietes palatos su dviem lovom, bet vyras issiperka lova ir gali buti kartu 4u.gif



tik tulikas ir dusas kazkur kolidoriuje, taip?
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 03 10, 12:14)
tik tulikas ir dusas kazkur kolidoriuje, taip?

taip, wc ir dusas atskirai kolidoriuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 03 10, 13:16)
taip, wc ir dusas atskirai kolidoriuje 4u.gif


Dabar suremontavo viena sandeliuko kambari, tai padare dusa su tualetu (priesais WC duris). Kaip zinia iki siol dusas buvo tik su uzuolaida proceduriniame. Nepatogu budavo, nes turedavai derintis eiti i dusa, kai proceduriniam nieko nera. doh.gif Taip kad yra 2 wc ir dusas. smile.gif
Atsakyti
Man dar tokis klausimelis isliko blush2.gif o kokie ten reikalavimai su bikinio depiliacija? ax.gif nes as skutuosi, tai bijau kad nubegus vandenim jau nebeiseis susitvarkyti ir vaziuoti su tuo kas ta diena bus blush2.gif
nes kiek skaiciau tai vienur reikia kad visai svaru butu, kitur isvis i galva neima nuskusta ar ne.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 13, 22:24)
Man dar tokis klausimelis isliko  blush2.gif o kokie ten reikalavimai su bikinio depiliacija?  ax.gif  nes as skutuosi, tai bijau kad nubegus vandenim jau nebeiseis susitvarkyti ir vaziuoti su tuo kas ta diena bus blush2.gif 
nes kiek skaiciau tai vienur reikia kad visai svaru butu, kitur isvis i galva neima nuskusta ar ne.. ax.gif


Siaip tai nera ten kazkokiu reikalavaimu. Aisku svarbu, kad nebutu misko sioj srity higienos sumetimais, o idealios tvarkos tikrai nereikia, joms tai nelabai ir rupi. Visas demesys sutelktas i vaikuti smile.gif As tai pries termina kasdien palaikiau tvarka sioj srity, kad nebutu staigiu netiketumu. Bet jei ir nebuciau to dariusi, tai nubegus vandenukui dar 3.5val. buciau turejusi labai laisvai susitvarkymui rolleyes.gif Ne taip greit ta veikla isisiubuoja.
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2011 03 14, 00:56)
Siaip tai nera ten kazkokiu reikalavaimu. Aisku svarbu, kad nebutu misko sioj srity higienos sumetimais, o idealios tvarkos tikrai nereikia, joms tai nelabai ir rupi. Visas demesys sutelktas i vaikuti smile.gif As tai pries termina kasdien palaikiau tvarka sioj srity, kad nebutu staigiu netiketumu. Bet jei ir nebuciau to dariusi, tai nubegus vandenukui dar 3.5val. buciau turejusi labai laisvai susitvarkymui rolleyes.gif Ne taip greit ta veikla isisiubuoja.


Aciu 4u.gif man vat tai ir rupejo, ar turi ten buti idealiai svaru blush2.gif nes gryn kasdien ten patvarkyti sudetinga truputi, man tie raitymaisi vonioj... doh.gif biggrin.gif bet aisku, misko uzleisti irgi nezadu rolleyes.gif o del to tvarkymosi kai nubega vandenys.. kai man pirmas kartas tai nezinia kokia reakcija bus, tai jau nesinori visko paskutinei min palikt ax.gif
Atsakyti
Pirma vaikuti gimdziau Trakuose, likau labai patenkinta, o ir gimdymas buvo sklandus, saremius nesunkiai pakeliau, tik va stumimas man ejosi labai sunkiai ir skausmingai.. Manau, kad taip nutiko del "tradicines" nepatogios gulimos padeties verysad.gif Uz poros menesiu reiks gimdyt antra mazyli, tai imu bijoti tokio pat nepatogaus ir skausmingo stumimo.. O gal kuri gimdete Trakuose kitokioj padety???
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 03 14, 15:14)
Pirma vaikuti gimdziau Trakuose, likau labai patenkinta, o ir gimdymas buvo sklandus, saremius nesunkiai pakeliau, tik va stumimas man ejosi labai sunkiai ir skausmingai.. Manau, kad taip nutiko del "tradicines" nepatogios gulimos padeties verysad.gif Uz poros menesiu reiks gimdyt antra mazyli, tai imu bijoti tokio pat nepatogaus ir skausmingo stumimo.. O gal kuri gimdete Trakuose kitokioj padety???


aha man irgi su stumimu sunkiai, vos nepasakiau kaip galima šikti gulint.... ax.gif dabar jau kai gimdysiu pasiklausiu akušerės ar kitoj padėty galima
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 03 15, 08:43)
aha man irgi su stumimu sunkiai, vos nepasakiau kaip galima šikti gulint....  ax.gif dabar jau kai gimdysiu pasiklausiu akušerės ar kitoj padėty galima

Nežinau kodėl jums buvo nepatogu, o man stumimas buvo vieni juokai.. Tik iškart neleido, nes sūnelis nebuvo iki galo įsistatęs.. Na, bet kai leido. Trys stumimai ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 03 14, 15:14)
Pirma vaikuti gimdziau Trakuose, likau labai patenkinta, o ir gimdymas buvo sklandus, saremius nesunkiai pakeliau, tik va stumimas man ejosi labai sunkiai ir skausmingai.. Manau, kad taip nutiko del "tradicines" nepatogios gulimos padeties verysad.gif Uz poros menesiu reiks gimdyt antra mazyli, tai imu bijoti tokio pat nepatogaus ir skausmingo stumimo.. O gal kuri gimdete Trakuose kitokioj padety???

Va va, tokia pati praktika... Ir aš šitos dalies prisibijau jau, nors dar yra nemažai laiko.
Indica, lauksim atsiliepimų, o gal šį kartą viskas bus visai sklandžiai ir nebūtinai nepatogiai?
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 03 15, 07:34)
Nežinau kodėl jums buvo nepatogu, o man stumimas buvo vieni juokai.. Tik iškart neleido, nes sūnelis nebuvo iki galo įsistatęs.. Na, bet kai leido. Trys stumimai ir viskas smile.gif

su stumimu ir man nebuvo jokiu problemu, nieko nepatogaus, bet cia matyt kiekvienai skirtingai g.gif
Atsakyti