Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(gagaite @ 2011 03 03, 22:23)
Aciu uz atsakymus nestuke.gif
Papildyta:
O gal kuri mamyte daresi nuskausminima? kiek jis kainuoja?

Nieko neturi kainuoti 4u.gif

QUOTE(веро
@ 2011 03 03, 22:30)
As norejau gimdyti Trakuose ir buvau tik geros nuomones apie Trakus, bet taip isejo, kad turejau gimdyti klinikuose, o mano brolio zmona pries savaite pagimde Trakuose ir vienas dalykas priverte siek tiek pakeisti nuomone. Pora naktu ji buvo vienintele gimdyve Trakuose ir kai puse nakties vaikiukas verke, niekas net neatejo pasiteirauti ar paziureti, nors ji po cezario ir keltis nelabai galejo. Taip pat sake, kad nei viena sesele per visa laika kiek ji gulejo nepadejo su zindymu ir nepamoke kaip tai daroma  verysad.gif

Keista, mes kai ten buvom nuvaziave, tai labai mus gerai pasitiko, ir aprode daugiau nei prasem, gal jinai neprase, kad jai padetu, o tik lauke, kol pades...., kiek zinau tai ten tikrai , jei paprasai padeda kuo gali.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2011 03 03, 22:30)
As norejau gimdyti Trakuose ir buvau tik geros nuomones apie Trakus, bet taip isejo, kad turejau gimdyti klinikuose, o mano brolio zmona pries savaite pagimde Trakuose ir vienas dalykas priverte siek tiek pakeisti nuomone. Pora naktu ji buvo vienintele gimdyve Trakuose ir kai puse nakties vaikiukas verke, niekas net neatejo pasiteirauti ar paziureti, nors ji po cezario ir keltis nelabai galejo. Taip pat sake, kad nei viena sesele per visa laika kiek ji gulejo nepadejo su zindymu ir nepamoke kaip tai daroma  verysad.gif


Nu ir man keista mastau.gif Aš visai nenorėjau jokios pagalbos, tai ir sauskelnių seselė naktį nedavė pirmą kartą pačiai pakeisti, ir dėl žindymo klausė, ar viskas gerai.
Atsakyti
Siaip tai epidurinis pvz. Kaune tai jei nori pati, tada turi susimoketi. O Trakuose ten tik ligonine ar ir galima i konsultacijas lankytis?
Atsakyti
QUOTE(веро
@ 2011 03 03, 21:30)
As norejau gimdyti Trakuose ir buvau tik geros nuomones apie Trakus, bet taip isejo, kad turejau gimdyti klinikuose, o mano brolio zmona pries savaite pagimde Trakuose ir vienas dalykas priverte siek tiek pakeisti nuomone. Pora naktu ji buvo vienintele gimdyve Trakuose ir kai puse nakties vaikiukas verke, niekas net neatejo pasiteirauti ar paziureti, nors ji po cezario ir keltis nelabai galejo. Taip pat sake, kad nei viena sesele per visa laika kiek ji gulejo nepadejo su zindymu ir nepamoke kaip tai daroma  verysad.gif

aha keista, nes mano vaikas abi naktis praklyke tai seseles ejo ir ejo ziuret kas ten mums negerai, rode kaip vaika nesioti kad jam geriau butu ir pan. beja jokios pagalbos neprasem, pacios siulesi g.gif biggrin.gif

QUOTE(gagaite @ 2011 03 04, 06:50)
Siaip tai epidurinis pvz. Kaune tai jei nori pati, tada turi susimoketi. O Trakuose ten tik ligonine ar ir galima i konsultacijas lankytis?

yra ir konsultacija poliklinikoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gagaite @ 2011 03 02, 21:36)
Sveikos:),
Norejau paklausti kokia kaina  Trakuose tarinatis su gydytoja?

manau, kad ziurint su kokiu gydytoju tariesi, cia ne nuo ligonines, o nuo gydytojo atrodo.. nu cia mano nuomone smile.gif as mokejau 600 i kasa oficialiai ir 700 daktariukui smile.gif

QUOTE(Floweeer @ 2011 03 03, 22:03)
Ir dar klausimelis  blush2.gif  skaiciau kad vyram pries gimdyma reikia pasidaryti fluorograma, o Trakuose jos irgi praso?  blush2.gif

nieko tokio tikrai neprase..

pries 4 menesius gimdziau Trakuose, atsiliepimai - tik patys geriausi... visus naktinius ir chalatus duoda, vienakrtines palutes keicia net neprasomos, akuseriu nuostabumas neispasakytas... ir tikrai padeda, dar gimdykloj budama pasiskundziau, kad bijau, jog nebijosiu zindyt, tai iskart liepe nepergyvent, tikrai pades, kaip gales, ir tikrai taip buvo, ir nakti, kai mes, zali tevai budami, issigandom, kad vaikas per daug zagsi, nulekem pas akusere, tai jinai ramiausiai su gera nuotaika nuramino...
nu zodziu prirasiau cia, bet tikrai esu labai patenkinta.. jei tik dievas duos dar leliuku, tai tikrai vaziuosiu gimdyt tik ten... smile.gif
Atsakyti
Sakykit, anksciau Trakuose teciui reikedavo tureti spec. apranga gimdymo metu pirkta vaistinej, kaip dabar? kur ja isisgyti Vilniuj? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2011 03 07, 07:07)
Sakykit, anksciau Trakuose teciui reikedavo tureti spec. apranga gimdymo metu pirkta vaistinej, kaip dabar? kur ja isisgyti Vilniuj? 4u.gif

reikia, mes pirkom vaistinej priesais ligonine, o vilniuj girdejau kad lygtais lazdynu vaistinej parduoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airish: 07 kovo 2011 - 08:17
QUOTE(ramuner @ 2011 03 07, 09:07)
Sakykit, anksciau Trakuose teciui reikedavo tureti spec. apranga gimdymo metu pirkta vaistinej, kaip dabar? kur ja isisgyti Vilniuj? 4u.gif

reikia tikrai, mes Vilniuj tai vaistinese neradom (na Lazdynuose nebuvom), o Trakuose tikrai yra, tai kai vaziavom pasizvalgyt, tada ir nusipirkom smile.gif
Atsakyti
Aciu, ieskosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2011 03 07, 09:07)
Sakykit, anksciau Trakuose teciui reikedavo tureti spec. apranga gimdymo metu pirkta vaistinej, kaip dabar? kur ja isisgyti Vilniuj? 4u.gif


Mes pirkom Vilniaus g, netoli Radvilų rūmų, medicinos technika ar kaip ten vadinas... ir tapkių vienkartinių ten pat dar nusipirkom, nes po litą mokėti kas kart užeinant, tai....
Atsakyti
[quote=DINSĖ,2011 03 03, 21:48]
Nieko neturi kainuoti 4u.gif

<!--QuoteBegin-веро
+2011 03 03, 22:30--><div class='quotetop'>QUOTE(веро
@ 2011 03 03, 22:30)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->As norejau gimdyti Trakuose ir buvau tik geros nuomones apie Trakus, bet taip isejo, kad turejau gimdyti klinikuose, o mano brolio zmona pries savaite pagimde Trakuose ir vienas dalykas priverte siek tiek pakeisti nuomone. Pora naktu ji buvo vienintele gimdyve Trakuose ir kai puse nakties vaikiukas verke, niekas net neatejo pasiteirauti ar paziureti, nors ji po cezario ir keltis nelabai galejo. Taip pat sake, kad nei viena sesele per visa laika kiek ji gulejo nepadejo su zindymu ir nepamoke kaip tai daroma  verysad.gif
[/quote]
Keista, mes kai ten buvom nuvaziave, tai labai mus gerai pasitiko, ir aprode daugiau nei prasem, gal jinai neprase, kad jai padetu, o tik lauke, kol pades...., kiek zinau tai ten tikrai , jei paprasai padeda kuo gali.... g.gif
[/quote]


as kai gimdziau....na zinokite tikrai parode kaip maitinti..kai nesigavo..pacios seseles ikiso i burnyte spenely..nes man nesigavo..paskui nutrauke su svirkstu pamaitino mano priespieniu, nes jau panikoj buvau smile.gif
ateidavao labai daznai paklausti ar ko reikia...ar sekasi prasuti..ir .t.t...ir tikrai nedavem kysiu ir nesitarem..viskas buvo na ura..
labai tikiuosi, kad ir dabar bus tas pats...kai vaziuosim..uz menesiuko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(airish @ 2011 03 07, 07:17)
reikia, mes pirkom vaistinej priesais ligonine, o vilniuj girdejau kad lygtais lazdynu vaistinej parduoda g.gif



musu tetis tai trakuose..vaistineje nusipirko...
Papildyta:
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 03, 21:23)
Dekui uz info  4u.gif  reiks dar kada nulekt i trakus paziuret kaip ten viskas bent is isores atrodo  blush2.gif  bet paskaicius visus atsiliepimus man atrodo kad i trakus leksim  blush2.gif



o zinot..gal kuri gulejote palatoje ne mokamoje..na ten vienvietes palatos..ar reikia su kazkuo dar dalintis?
Atsakyti
Tai man irgi nesitiki, kad ten visai neparode jai demesio, nes is kitu mamu girdedavau tik gerus atsilepimus. Gal uztaike taip. O del nemokamos palatos, tai kiek zinau gali likti vyras ten ir siaip stengiasi ten guldyt atskirai visas, na nebent gimdyviu butu daug, tai tektu dalintis smile.gif
Atsakyti