Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Floweeer @ 2011 03 02, 19:06)
O as toki klausimeli turiu - ar trakuose reikia tureti savo naktinukus, vienkartines palutes ir pan?..  ax.gif


Nereikia nieko, išskyrus paketus, o naktinius, chalatą ir palučių duoda kiek reikia smile.gif
Atsakyti
Sveikos:),
Norejau paklausti kokia kaina Trakuose tarinatis su gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 02, 19:06)
O as toki klausimeli turiu - ar trakuose reikia tureti savo naktinukus, vienkartines palutes ir pan?..  ax.gif


Man sake kad nieko nereikia, tik atsivesti dokumentus, slepetes, ir gera nuotaika, bei nusiteikima gimdyti, visa kita jie duos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2011 03 02, 21:01)
Man sake kad nieko nereikia, tik atsivesti dokumentus, slepetes, ir gera nuotaika, bei nusiteikima gimdyti, visa kita jie duos  thumbup.gif

drinks_cheers.gif man irgi taip sake
Atsakyti
QUOTE(gagaite @ 2011 03 02, 20:36)
Sveikos:),
Norejau paklausti kokia kaina  Trakuose tarinatis su gydytoja?



Na pati nesiruosiu tartis ir moketi, bet jei idomu viena mama minejo , kad 800 Lt.
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2011 03 03, 01:20)
Na pati nesiruosiu tartis ir moketi, bet jei idomu viena mama minejo , kad 800 Lt.


Na as irgi nesiruosiu tartis, ir manau kad uz tokius pinigelius geriau jau maziukui ka nors reikalingo nupirkti blush2.gif nereikia tokiom sumom lepinti tu mediku ax.gif
Atsakyti
jo...ten viska duoda..tik slepetes gerai pasiimt butu smile.gif
Atsakyti
Ir dar klausimelis blush2.gif skaiciau kad vyram pries gimdyma reikia pasidaryti fluorograma, o Trakuose jos irgi praso? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Floweeer @ 2011 03 03, 21:03)
Ir dar klausimelis  blush2.gif  skaiciau kad vyram pries gimdyma reikia pasidaryti fluorograma, o Trakuose jos irgi praso?  blush2.gif


Nereikia.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus nestuke.gif
Papildyta:
O gal kuri mamyte daresi nuskausminima? kiek jis kainuoja?
Atsakyti
Dekui uz info 4u.gif reiks dar kada nulekt i trakus paziuret kaip ten viskas bent is isores atrodo blush2.gif bet paskaicius visus atsiliepimus man atrodo kad i trakus leksim blush2.gif
Atsakyti
As norejau gimdyti Trakuose ir buvau tik geros nuomones apie Trakus, bet taip isejo, kad turejau gimdyti klinikuose, o mano brolio zmona pries savaite pagimde Trakuose ir vienas dalykas priverte siek tiek pakeisti nuomone. Pora naktu ji buvo vienintele gimdyve Trakuose ir kai puse nakties vaikiukas verke, niekas net neatejo pasiteirauti ar paziureti, nors ji po cezario ir keltis nelabai galejo. Taip pat sake, kad nei viena sesele per visa laika kiek ji gulejo nepadejo su zindymu ir nepamoke kaip tai daroma verysad.gif
Atsakyti