Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

as irgi ruosiuosi i Trakus vaziuoti gimdyti....balandzio pradzioje pagal viska:)
bet labai jau noreciau papulti pas E.Streiziene..
na kazkaip vyrai nevilioja giniai.. ohmy.gif)
bet aisku kaip bus taip..nes tartis kaip ir neplanuoju.
pirma karta gimdziau pas Streiziene, tai super man patiko...viskas patiko!
Papildyta:
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 14:16)
as irgi ruosiuosi i Trakus vaziuoti gimdyti....balandzio pradzioje pagal viska:)
bet labai jau noreciau papulti pas E.Streiziene..
na kazkaip vyrai nevilioja giniai.. ohmy.gif)
bet aisku kaip bus taip..nes tartis kaip ir neplanuoju.
pirma karta gimdziau pas Streiziene, tai super man patiko...viskas patiko!



pagalvojau, o ymanoma suzinoti ju grafika..kada kaip kas dirba? gal zinote??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 14:17)
as irgi ruosiuosi i Trakus vaziuoti gimdyti....balandzio pradzioje pagal viska:)
bet labai jau noreciau papulti pas E.Streiziene..
na kazkaip vyrai nevilioja giniai.. ohmy.gif)
bet aisku kaip bus taip..nes tartis kaip ir neplanuoju.
pirma karta gimdziau pas Streiziene, tai super man patiko...viskas patiko!

visai be reikalo, as gimdziau pas vyra ir labai viskas buvo super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 02 25, 15:22)
visai be reikalo, as gimdziau pas vyra ir labai viskas buvo super biggrin.gif


drinks_cheers.gif tik aš pas vyrą negimdžiau, bet tuo metu man buvo dzin pas ką, nors ir pas trolį mumį, kad tik savo darbą gerai padarytų. Už rankos morališkai laikė vyras. Fiziškai rankos laikymo netoleravau, labai varžė mano laisvę laugh.gif
Gerai ten tuose Trakuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 15:17)
as irgi ruosiuosi i Trakus vaziuoti gimdyti....balandzio pradzioje pagal viska:)
bet labai jau noreciau papulti pas E.Streiziene..
na kazkaip vyrai nevilioja giniai.. ohmy.gif)
bet aisku kaip bus taip..nes tartis kaip ir neplanuoju.
pirma karta gimdziau pas Streiziene, tai super man patiko...viskas patiko!
Papildyta:
pagalvojau, o ymanoma suzinoti ju grafika..kada kaip kas dirba? gal zinote???  g.gif


Jus pasiskambinkit i skyriu ir paklauskit. Telefona turbut zinot wink.gif Nebe pirma karta gimdot ten wink.gif

As ir abu gimdziau Trakuose ir viskas patiko smile.gif Gimdziau pas l.saunia gydytoja L.Vaitoskiene! Streiziene ir superine. Ji apziurinejo mane ligoninej tiek pirmo, tiek antro nestumo metu. Paliko l.gera ispudi. thumbup.gif
O as visai nieko pries vyrus gydytojus. Visai norejau pagimdyt pas Kalinauska, bet deja musu mergyte pasiprase i pasauli tuomet, kuomet baiginejosi jo pamaina. Tai jis tik sekmes palinkejo. Jis gydytojas konkretus ir buciau jautusis l.saugi jo rankose. Net nezinau kodel. Gal tiesiog kad jis vyras. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 25 vasario 2011 - 17:57
QUOTE(Fantazia @ 2011 02 25, 16:54)
Jus pasiskambinkit i skyriu ir paklauskit. Telefona turbut zinot wink.gif Nebe pirma karta gimdot ten wink.gif

As ir abu gimdziau Trakuose ir viskas patiko smile.gif Gimdziau pas l.saunia gydytoja L.Vaitoskiene! Streiziene ir superine. Ji apziurinejo mane ligoninej tiek pirmo, tiek antro nestumo metu. Paliko l.gera ispudi.  thumbup.gif
O as visai nieko pries vyrus gydytojus. Visai norejau pagimdyt pas Kalinauska, bet deja musu mergyte pasiprase i pasauli tuomet, kuomet baiginejosi jo pamaina. Tai jis tik sekmes palinkejo. Jis gydytojas konkretus ir buciau jautusis l.saugi jo rankose. Net nezinau kodel. Gal tiesiog kad jis vyras. smile.gif



na ..as ne del to, kad vyras nenoriu gimdyti pas vyra...as sakau kad trakuose pas vyra nenoriu, nes kazkaip atsiliepimus esu nekokius girdejus..na ne is gimdyviu, o is ten dirbancio persona...na taip ale puse lupu...tai kazkaip man tiesipg istrigo i galva...ir va atbaido.
bet aisku...pas ka papulsiu pas ta ir gimdysiu.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 19:46)
na ..as ne del to, kad vyras nenoriu gimdyti pas vyra...as sakau kad trakuose pas vyra nenoriu, nes kazkaip atsiliepimus esu nekokius girdejus..na ne is gimdyviu, o is ten dirbancio persona...na taip ale puse lupu...tai kazkaip man tiesipg istrigo i galva...ir va atbaido.
bet aisku...pas ka papulsiu pas ta ir gimdysiu.
mirksiukas.gif


Hm, nu idomu o kas ten negerai su vyrais giniais?
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 19:46)
na ..as ne del to, kad vyras nenoriu gimdyti pas vyra...as sakau kad trakuose pas vyra nenoriu, nes kazkaip atsiliepimus esu nekokius girdejus..na ne is gimdyviu, o is ten dirbancio persona...na taip ale puse lupu...tai kazkaip man tiesipg istrigo i galva...ir va atbaido.
bet aisku...pas ka papulsiu pas ta ir gimdysiu.
mirksiukas.gif


As nusprendziau nesukti sau galvos, vaziuosiu ir tiek, pas ka papulsiu, jau pas ta ir gimdysiu, svarbiausia suspeti nuvaziuoti smile.gif, liko jau nebe daug laukti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2011 02 25, 22:59)
As nusprendziau nesukti sau galvos, vaziuosiu ir tiek, pas ka papulsiu, jau pas ta ir gimdysiu, svarbiausia suspeti nuvaziuoti smile.gif, liko jau nebe daug laukti  thumbup.gif


Lauksim įspūdžių bigsmile.gif O tuo tarpu lengvai ir greitai beigi laiku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 18:46)
na ..as ne del to, kad vyras nenoriu gimdyti pas vyra...as sakau kad trakuose pas vyra nenoriu, nes kazkaip atsiliepimus esu nekokius girdejus..na ne is gimdyviu, o is ten dirbancio persona...na taip ale puse lupu...tai kazkaip man tiesipg istrigo i galva...ir va atbaido.
bet aisku...pas ka papulsiu pas ta ir gimdysiu.
mirksiukas.gif

manau kad apie kiekviena gydytoja galima isgirsti ir blogu ir geru atsiliepimu g.gif kad ir apie ta pati Kalinauski buvau visko girdejus, bet pakliuvau pas ji gimdyti ir likau labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2011 02 28, 12:21)
manau kad apie kiekviena gydytoja galima isgirsti ir blogu ir geru atsiliepimu g.gif kad ir apie ta pati Kalinauski buvau visko girdejus, bet pakliuvau pas ji gimdyti ir likau labai patenkinta biggrin.gif

Kiek zmoniu tiek nuomoniu, vieniems reikia , kad per galva glostytu, kitiems konkretumo, be kalbu tik kokybisko darbo ....... 4u.gif
Atsakyti
O as toki klausimeli turiu - ar trakuose reikia tureti savo naktinukus, vienkartines palutes ir pan?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 02 25, 19:46)
na ..as ne del to, kad vyras nenoriu gimdyti pas vyra...as sakau kad trakuose pas vyra nenoriu, nes kazkaip atsiliepimus esu nekokius girdejus..na ne is gimdyviu, o is ten dirbancio persona...na taip ale puse lupu...tai kazkaip man tiesipg istrigo i galva...ir va atbaido.
bet aisku...pas ka papulsiu pas ta ir gimdysiu.
mirksiukas.gif

nezinau,kaip ten
bet gimdziau pas Rogalski, tai jai reiktu vel pas ji gimdyciau, labai gerai savo darba ismano wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2011 01 14, 21:58)
nu ne visos gimdo 10 valandu biggrin.gif buna ir 20 min ir gydytoja net nespeja atvaziuot doh.gif

drinks_cheers.gif
pirma gimdziau 16h
antra 15-20min
Atsakyti