Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(SNija @ 2011 02 17, 17:34)
Man toks klausimėlis iškilo, toms kurios neseniai gimdė. Ar klizmas tebedaro, ar čia jau pačios gimdyvės reikalas?



Aš gimdžiau 2010 m. liepą. Tai buvo taip, kad manęs kaip ir neklausė - po apžiūros nusiuntė klizmos darytis.

Kadangi aš būčiau šiaip ar taip prašiusi, tai man tiko toks variantas. Visai džiaugiuos, kad statė tą klizmą, nes nebuvo man taip, kaip kitos kad sako, jog iš nervų ir jaudulio savaime viskas "išeina" smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 02 17, 15:34)
Man toks klausimėlis iškilo, toms kurios neseniai gimdė. Ar klizmas tebedaro, ar čia jau pačios gimdyvės reikalas?

jei tik nori, nors as norejau bet man vistiek nepadare g.gif o jei nenoresi tai nieks ir nedarys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gadyte @ 2011 02 17, 15:41)
Aš gimdžiau 2010 m. liepą. Tai buvo taip, kad manęs kaip ir neklausė - po apžiūros nusiuntė klizmos darytis.

Kadangi aš būčiau šiaip ar taip prašiusi, tai man tiko toks variantas. Visai džiaugiuos, kad statė tą klizmą, nes nebuvo man taip, kaip kitos kad sako, jog iš nervų ir jaudulio savaime viskas "išeina" smile.gif)

tu matai tai gal tada nuo personalo priklauso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airish: 17 vasario 2011 - 16:43
QUOTE(gadyte @ 2011 02 17, 17:41)
Aš gimdžiau 2010 m. liepą. Tai buvo taip, kad manęs kaip ir neklausė - po apžiūros nusiuntė klizmos darytis.

Kadangi aš būčiau šiaip ar taip prašiusi, tai man tiko toks variantas. Visai džiaugiuos, kad statė tą klizmą, nes nebuvo man taip, kaip kitos kad sako, jog iš nervų ir jaudulio savaime viskas "išeina" smile.gif)


Na aš gimdžiau 2010m. birželio mėn. tai manęs klasuė ar darysim klizmą, pasakiau, kad taip biggrin.gif Kaip gadyte sako, nesinorėjo nervintis, kad savaime tas viskas nereikalinga 'išeitų" doh.gif Gimdžiau rami smile.gif Nors jei būčiau be klizmos, tai per stumima viską būčiau "išstūmusi" doh.gif blush2.gif
Atsakyti
A vat spalį manęs klausė, kada paskutinį kartą buvau wc, tai nutarė, kad nereikia klizmos. Tai gerai, kad besąrėmiaujant pati užsimaniau dar karteliui, bo būtų nelabai buvę linksma mažojoj gimdykloj biggrin.gif
Kai buvau apsiklausinėti kaip ten pas juos tvarka, tai akušerė Janina sakė, kad daro pageidaujančioms.
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 02 17, 17:34)
Man toks klausimėlis iškilo, toms kurios neseniai gimdė. Ar klizmas tebedaro, ar čia jau pačios gimdyvės reikalas?


Daro smile.gif tik atsiklausia ar mama sutinka darytis klizma cool.gif
Atsakyti
Ok! žodžiu dabar jeigu nori, turi pasiprašyti ir jeigu norėsi gal ir padarys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SNija @ 2011 02 18, 11:22)
Ok! žodžiu dabar jeigu nori, turi pasiprašyti ir jeigu norėsi gal ir padarys smile.gif


Jei norėsi, tikrai padarys. Be jokių gal wink.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal zinot ar trakuose dar dirba gyd. Meskaite? 4u.gif
Atsakyti
Viena ausim girdejau, akd dirba, tik nedaug valandu
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2011 02 22, 16:56)
Sveikutes, gal zinot ar trakuose dar dirba gyd. Meskaite? 4u.gif



Dirba, bet tik kokias 3-4 paras per menesi. Geriau susitarti su gydytoja kada ji bus aar gales atvaziuoti. Mes abu kartus sulaukem vaikuciu su A.Meskaite thumbup.gif Superine gydytoja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebuklelis @ 2011 02 24, 22:44)
Dirba, bet tik kokias 3-4 paras per menesi. Geriau susitarti su gydytoja kada ji bus aar gales atvaziuoti. Mes abu kartus sulaukem vaikuciu su A.Meskaite thumbup.gif  Superine gydytoja  cool.gif



Aciu, o gal kas zinot kaip su kasos mokesciu? ar yra kam teke moket i kasa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuner @ 2011 02 25, 12:11)
Aciu, o gal kas zinot kaip su kasos mokesciu? ar yra kam teke moket i kasa? 4u.gif


Na cia nuo gydytojo priklauso, kaip su juo susitarsit, ir kaip i tai ziuri kolegos, jei planuojat tartis su kazkuo konkreciai, tai pas ta gydytoja ir klauskit konkreciai, kaip bus, ir kam moketi, jei jus atvaziuosit , ne jo darbo metu gimdyti 4u.gif
del sios priezasties su niekuo nesitarsiu, nes nezinia, ar tai poto nesigaus dvigubas mokejimas tiek i kasa, tiek gydytojui, beto 100% nera garantijos kad susitarus atvaziuos 4u.gif
Atsakyti