Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Fantazia @ 2010 12 21, 14:57)
Gal dar nuo palatos priklauso?  g.gif Musu palatoje jos girgzdejo baisiausiai ir be viso to, tiek seseles, tiek akuseres ar gydytojos ieina visiskai nesibelsdamos, dar "su griausmu". Ne karta buvo isgasdine tiek mane, tiek maziuka..  blink.gif  unsure.gif
Personalui taip truksta supratingumo sioj sferoj... Is mandagumo tylejau, bet sikarta jei kartosis, tai pakomentuosiu.  doh.gif


Labai lauksim atsiliepimu po gimdymo 4u.gif Sekmes gimdyme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2010 12 21, 16:05)
Labai lauksim atsiliepimu po gimdymo  4u.gif  Sekmes gimdyme smile.gif


Butinai parasysiu:)

O jus su 100-dieniu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 14:20)
Tas tiesa. Bet pvz. aš pirmąjį gimdžiau sunkiai, gydytoja praktiškai jį išstūmė, ir tik jos profesionalumo dėka viskas baigėsi gerai  4u.gif  Todėl ir mąstai - o kas jeigu... doh.gif

Aš gimdžiau Trakuose, bet tartis net nebuvo minčių. Manau ten visi gydytojai profesionalūs ir visais pasitikėjau, o ir šiaip mes su vyru esam prieš tai, kad mokėt gyd. pinigus. Išvažiuojant kaip padėką nupirkom tortą, kavos ir šompano.


QUOTE(Fantazia @ 2010 12 21, 15:57)
Gal dar nuo palatos priklauso?  g.gif Musu palatoje jos girgzdejo baisiausiai ir be viso to, tiek seseles, tiek akuseres ar gydytojos ieina visiskai nesibelsdamos, dar "su griausmu". Ne karta buvo isgasdine tiek mane, tiek maziuka..  blink.gif  unsure.gif
Personalui taip truksta supratingumo sioj sferoj... Is mandagumo tylejau, bet sikarta jei kartosis, tai pakomentuosiu.  doh.gif

na birželio mėnesį buvo viskas dar sena smile.gif bet mums tai netrugdė ir seselės lakstančios pirmyn atgal irgi neužkliūvo, nes tai ligoninė, jų toks darbas, o ir laiko ne visada būna stuksentis ir sėlinti tyliai ir letai, kad vaiko nepažadint. Be to tokie maži nereaguoja į triukšmą ir geriau jų nepratinti prie tylos.
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2010 12 22, 12:11)
Butinai parasysiu:)

O jus su 100-dieniu!  mirksiukas.gif


Aciuks drinks_cheers.gif , laukiam ziniu, tikimes kad viskas buvo gerai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

Jau grizom is ligonines. Mums viskas gerai, turim nuostabia mergyte:)
Kaip tik pataikem buti ten per sventini laikotarpi (12.23-12.29), bet nuo to tikrai nenukentejo prieziura. Budejo gydytojai ir dirbo savo darba. Ligonineje buvo nedaug gimdyviu, tad visos buvo apsokinetos ir apziuretos. Personalas vis uzeidavo patikrinti ar viskas tvarkoje, ar nieko netruksta. Jei reikedavo kazko: paluciu, marskinuku pasikeitimui, patalynes, visuomet gaudavai. Patiko ten tvyranti ramybe. Jokio streso, nereikalingo surmulio.
Mano buvimo laiku budejo sie gydytojai: Streiziene, Rogalskis, Vaitoskiene, pirmadieni pradejo dirbti ir vedeja, kuri paglobodavo per gimdymus. Is akuseriu buvo Janina, Tatjana, Vyda, o kitu vardu neatmenu. Gimdymuose dalyvaudavo ir vaiku neontologe.

Musu gimdymas buvo pakankamai sklandus ir greitas (7val.). Gimdyma prieme gyd.Vaitoskiene ir akusere Janina, taciau buvo ir streso abiems su vyru (vyras dalyvavo gimdyme), mat gimdymo metu akusere nerado vaikiuko toniuku, tai labai operatyviai pradejo vartyti mane i visas puses, kad tik atsirastu. Jauciausi patikimose rankose. Nei gydytoja, nei akusere nepasimete ir po kokiu 15min jau laikem dukrele savo rankose. Gimdykloje prabuvau 2 val. Vaikuti uzdejo ant krutines, kaip ir pageidavau. Veliau pamaitinau pimuoju pienuku wub.gif Abu su vyru ir maziuke megavomes siomis akimirkomis.. wub.gif

Kol kas tiek. Jei ko nors rupes paklausti, drasiai rasykite wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2010 12 22, 13:11)
Butinai parasysiu:)

O jus su 100-dieniu!  mirksiukas.gif


Laba diena! Su Naujaisiais 4u.gif
Mes irgi galvojam vaziuot i Trakus, tik mum dar anksti, tai renkam informacija smile.gif
Ar taretes isanksto, ar mokejot ir jei mokejot kiek ir kam (akuserems, seselems, gyd.)
Atsakyti
Sveiki,

Pasidalinsiu ir as savo patirtimi Trakuose smile.gif
Gimdziau liepos menesi per pacius karscius. Ligonineje atsiduriau 18 val vakaro, penktadieni. Tuo metu budejo akusere Tatjana ir gyd. E. Sreiziene. Ta vakara gimdziau viena tad demesio netruko. Gimdyme dalyvavo vyras.
Gimdymo metu ir po jo nepatiko akusere, visa laika buvo susiraukus ir gyvenimu nepatenkinta (gal del to kad nieko nedaveme). Mineta akusere ivedinejo kateteri ir sekancia diena eme krauja is venos tai jos deka pora savaiciu vaiksciojau su melynomis rankomis - mat pradure venas. Seip ne karto nera to buve nes venos pas mane tikrai geros. Ir bendravimas ne koks, kitos veliau budeje akuseres buvo super ir patarimu ir prieziura tik ne si.. doh.gif
Gydytojos darbas thumbup.gif
Per buvimo laika ligonineje susiduriau ir su vedeja ir su dar viena gydytoja (nepamenu vardo - sviesiu plauku, jauna gydytoja) jos irgi paliko gera ispudi, ypac pastaroji nes ji daugiausiai rupinosi tiek mano mazosios savijauta tiek manimi.
Pinigu niekam nedaveme. Isvykstant is ligonines vyras atveze skyriaus personalui lauktuviu: pora sampano, sakoti ir deze saldainiu. Budejusi gydytoja liko patenkinta smile.gif
jei dar kiltu kokiu klausimu, rasykite (geriau i az nes temos nelabai seku)
Atsakyti
Kartais taip atrodo, kad personalui po kiekvieno gimdymo nieko nebelieka kaip tik gerti sampanus ir valgyti saldainius bei tortus smile.gif isivaizduoju kaip jau tie saldainiai pabode...nieko tikrai nenoriu nei izeisti nei kazka blogo pasakyti, kiekvienas atsilyginam kaip suprantam, bet kartais tie pinigeliai nors ir keliasdesimt lituku butu tikrai naudingiau, ir budejusi gydytoja gal ka nors sau pati nusipirktu, nei skaiciuotu dezes saldainiu smile.gif
pati gimdziau Trakuose, atsiliepimai tikrai patys geriausi, o patikusiai akuserei davem tiek kiek galejom, bet manau naudingiau panaudojo, nei saldainiu dezute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_zydryne_ @ 2011 01 05, 00:27)
Kartais taip atrodo, kad personalui po kiekvieno gimdymo nieko nebelieka kaip tik gerti sampanus ir valgyti saldainius bei tortus smile.gif isivaizduoju kaip jau tie saldainiai pabode...nieko tikrai nenoriu nei izeisti nei kazka blogo pasakyti, kiekvienas atsilyginam kaip suprantam, bet kartais tie pinigeliai nors ir keliasdesimt lituku butu tikrai naudingiau, ir budejusi gydytoja gal ka nors sau pati nusipirktu, nei skaiciuotu dezes saldainiu smile.gif
pati gimdziau Trakuose, atsiliepimai tikrai patys geriausi, o patikusiai akuserei davem tiek kiek galejom, bet manau naudingiau panaudojo, nei saldainiu dezute 4u.gif


100 % pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2011 01 01, 21:32)

Sveikinimai 4u.gif graži istorija ir smagu kad gimdimas buvo sklandus, o ir atsiminimai apie jį geri thumbup.gif Kaip džiugu, kad per šventes susitikot su savo stebuklėliu wub.gif

QUOTE(_zydryne_ @ 2011 01 05, 00:27)
Kartais taip atrodo

Na žinoma, čia kiekvienas į tai žiūri skirtingai. Man teko ligoninej pragulėt ilgiau nei savaitę, tai teko pamatyt kaip personalas po budėjimo smagiai susėdę gerė arbatą ir valgė tortą gautą atsidėkojimui thumbup.gif o ir man pačiai visai patiktų, kad ir kiekvieną dieną valgyt tortus, sausainius, saldainius, gerti kavą ir už viską nemokėti biggrin.gif
Atsakyti
pabostu tortais maitintis, uzsinoretumete rinkes desros biggrin.gif bet gal ir tokio gerio gauna 4u.gif
Ta sviesiaplauke gydytoja tai greiciausiai Liubov (pavarde pamirsau doh.gif ) man ji irgi tokia svelni ir jautri pasirode.
As dar vis svaigstu del akuseres Linos, su gyd. Streiziene jos puiki komanda thumbup.gif ir su jumoro jausmu, ir demesinga ir profesionali akusere. kazkaip atejau atnesiau termometra su pamatuota temperatura ir slepeteje pasisuko koja,tai ji puole ziureti man spaudima, nes galvojo, akd man keliai linksta wub.gif raminau paskui, kad man viskas gerai..bet rupestis tikrai labai mielas buvo ir nuosirdus
Atsakyti
Kam aktualu. Trakuose mokestis i kasa uz gydytojo iskvietima ne jo budejimo metu yra be keliu litu 600. Gydytojui nuo ju tenka nepilnai 50%.
Atsakyti