Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 11:33)
Net ir susitarus - neesi garantuotas, kad tas daktaras atvažiuos

tokiu atveju, vaziuociau nesitarus i Trakus, aisku, jei nera jokiu komplikaciju. Nes koks tada susitarimas, jei paskutiniu momentu pasakys, kad neatvaziuoju. Nezinau, as turbut tik del to gimdziau susitarus, kad buvau visiskai isitikinus, kad daktaras nepaves 4u.gif. O kad gimdymo metu gali visokiu nesklandumu ivykt, tai cia jau nenumatysi visko...
Atsakyti
Ačiū už nuomonę 4u.gif

Komplikacijų kaip ir nėra kol kas. Dar turiu laiko apsispręsti - todėl labai vertinsiu visokias nuomones, patirtį, atsiliepimus ir rekomendacijas apie gydytojus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 11:23)
Dilema ... Tartis ir važiuoti į AK, ar nesitarti ir važiuoti į Trakus...

Na, kadangi mano finansai buvo itin kuklūs, ir jų man reikėjo vaikučio auginimui ir pasiruošimui, kad jam būtų gera ir jauku - tai aš ir nesitariau. Be to tarsies ar nesitarsi - už tave niekas nepagimdys smile.gif Tad ir tai buvo dar vienas reiškinys mano sprendimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 12 03, 14:02)
už tave niekas nepagimdys smile.gif Tad ir tai buvo dar vienas reiškinys mano  sprendimui smile.gif

Tas tiesa. Bet pvz. aš pirmąjį gimdžiau sunkiai, gydytoja praktiškai jį išstūmė, ir tik jos profesionalumo dėka viskas baigėsi gerai 4u.gif Todėl ir mąstai - o kas jeigu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 14:20)
Tas tiesa. Bet pvz. aš pirmąjį gimdžiau sunkiai, gydytoja praktiškai jį išstūmė, ir tik jos profesionalumo dėka viskas baigėsi gerai  4u.gif  Todėl ir mąstai - o kas jeigu... doh.gif


Tai va todel ir rasiau, kad jei nezinai pas ka vaziuoji, tai koks skirtumas kur..........., kaip cia raso , kad jei nenori tartis tai i Trakus, bet juk ir ten nzn kas tave priims ir kaip, todel lieka apsispresti del kitokiu dalyku, kur patogiau nuvaziuoti, kur mieliau, ir t.t., o medikai visus tie patys, o gimdyti mums.... drinks_cheers.gif
As va irgi si klausima dabar turiu kur vaziuoti, bet apie susitarimus as net nemastau, renkuosi tarp VGN ir Traku, bet as galvoju apie ivairius dalykus, kur patogiau man nuvaziuoti, is kur patogiau bus mano vyrui pas mane vazineti ir suktis tarp ligonines , darbo ir namu, nes turim mokiklinuka namie smile.gif
Nei ten , nei ten nzn daktaru, o tiksliau VGN pas ka gimdziau tai zinau kad dabar pas ta gyd. nera galimybiu gimdyti, tai va lyg ir del gydytoju, man nera skirtumo , kur rinktis drinks_cheers.gif , kitas ligonines atmetu .....
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2010 12 03, 15:16)
As va irgi si klausima dabar turiu kur vaziuoti, bet apie susitarimus as net nemastau, renkuosi tarp VGN ir Traku, bet as galvoju apie ivairius dalykus, kur patogiau man nuvaziuoti, is kur patogiau bus mano vyrui pas mane vazineti ir suktis tarp ligonines , darbo ir namu, nes turim mokiklinuka namie smile.gif
Nei ten , nei ten nzn daktaru, o tiksliau VGN pas ka gimdziau tai zinau kad dabar pas ta gyd. nera galimybiu gimdyti, tai va lyg ir del gydytoju, man nera skirtumo , kur rinktis  drinks_cheers.gif , kitas ligonines atmetu .....

Aš iš Lentvario - tai pagal vietą - idealu Trakai.
Planavau - AK pas Juršėną
Atsakyti
QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 15:46)
Aš iš Lentvario - tai pagal vietą - idealu Trakai.
Planavau - AK pas Juršėną


Na tai manau tikrai Trakai arciau, beto jei tai ne pirmas gimdymas, visko gali buti kad viskas vyks kur kas greiciau, tada tikrai bent del atstumo verta rinktis Trakus, as va irgi gyvenu Lazdynu pakrasty, tai mums ir paprasciau isauti i tiesiaja ir pilti i Trakus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2010 12 03, 15:53)
Na tai manau tikrai Trakai arciau, beto jei tai ne pirmas gimdymas, visko gali buti kad viskas vyks kur kas greiciau, tada tikrai bent del atstumo verta rinktis Trakus, as va irgi gyvenu Lazdynu pakrasty, tai mums ir paprasciau isauti i tiesiaja ir pilti i Trakus  thumbup.gif

Dėl atstumo - tai vienareikšmiškai mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos, kurios gimdete visai neseniai.
Gal pasidalintumete, kokie gydytojai dabar dirba? Idomu pas ka tikimybe papulti smile.gif

Taip pat sakykit, ar silumos pakanka ligoninej? Nera salta?

Dar domina, ar palatose sutvarkytos durys? Praeitais metais, kai gulejau, tai jos taip girgzdejo, jog baisu. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 20 gruodžio 2010 - 11:20
QUOTE(Fantazia @ 2010 12 20, 10:18)
Sveikos, kurios gimdete visai neseniai.
Gal pasidalintumete, kokie gydytojai dabar dirba? Idomu pas ka tikimybe papulti smile.gif

Taip pat sakykit, ar silumos pakanka ligoninej? Nera salta?

Dar domina, ar palatose sutvarkytos durys? Praeitais metais, kai gulejau, tai jos taip girgzdejo, jog baisu.  doh.gif

gimdziau liepos men durys buvo dar senos, bet man kazkaip netrugde g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2010 12 20, 11:18)
Sveikos, kurios gimdete visai neseniai.
Gal pasidalintumete, kokie gydytojai dabar dirba? Idomu pas ka tikimybe papulti smile.gif

Taip pat sakykit, ar silumos pakanka ligoninej? Nera salta?

Dar domina, ar palatose sutvarkytos durys? Praeitais metais, kai gulejau, tai jos taip girgzdejo, jog baisu.  doh.gif

Gimdziau jau pries pora metu paciam vidurziemy, bet silumos man buvo net per daug, net norejosi langa prasivert, vilnoniu kojiniu neteko panaudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 12 21, 08:49)
gimdziau liepos men durys buvo dar senos, bet man kazkaip netrugde g.gif  biggrin.gif


Gal dar nuo palatos priklauso? g.gif Musu palatoje jos girgzdejo baisiausiai ir be viso to, tiek seseles, tiek akuseres ar gydytojos ieina visiskai nesibelsdamos, dar "su griausmu". Ne karta buvo isgasdine tiek mane, tiek maziuka.. blink.gif unsure.gif
Personalui taip truksta supratingumo sioj sferoj... Is mandagumo tylejau, bet sikarta jei kartosis, tai pakomentuosiu. doh.gif
Atsakyti