Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Laba!

papasakosiu apie savo gimdyma Trakuose smile.gif
is karto galiu pasakyt, kad man viskas ten tiko ir patiko, tikrai tik dideli pliusa siai ligoninei ir joje dirbantiems zmonems deciau smile.gif

dukryte pagimdziau pries 5 menesius

tasyk ligonine buvo pilnutele (visos 6 ar 7 palatos uzimtos), taciau nepastebejau, kad del to butu maziau man demesio skirta..
del gimdymo nesitariau, tik pries pora menesiu pries gimdyma buvom atvaziave pasiziuret, kur kas yra, kad nereiktu paskui ieskot, klaidziot.. tada dar pamenu tycia uzklausiau, ar nereik cia pasiskambint, ispet.. sako, tikrai ne, atvaziuokit ir viskas smile.gif

ligoninej atsiduriau popiet, is pradziu mane apziurejo gydytoja Liubov (pavardes nepamenu), taciau veliau ja pakeite gydytoja Simonaviciene. Vis delto, labiausiai dekinga esu akuserei Janytei smile.gif tikrai super moteris, tokia motiniska, net galva paglostydavo per sunkiausius saremius, patare kaip per juos mane vyras galetu prilaikyt stacia pritupus, kad lengviau butu, kelis kartu i dusa pasiule nubegt, kad karstas vanduo palengvintu.. na ir siaip, kazkaip viska taip nuosirdziai, paprastai atliko, kad jauciaus esanti patikimose rankose smile.gif per pati gimdyma buvo abi - ir akusere ir gydytoja, taciau pagrindini darba atliko akusere, gydytoja tik paskui susiuvo, nes siek tiek iplysau..

dar nepaminejau, kad gimdziau naturaliai. Na, as taip norejau, buvau nusiteikusi. Be to, kiek girdejau, epiduro ten nesiulo..nebent gal susitari ir prasai.. bijau ka nors komentuot, nes nesu tikra.

gal mane kas ir pasmerks, taciau ir po gimdymo niekam pinigu nedavem, tiesiog jau israsant pripirkom skanestu visokiu, kavos.. ir galiu patvirtinti, kad personalas buvo labai malonus ir be "patepimu". Tikrai daug demesio mamai ir vaikui skiriama.. Tiesa, netgi ir nebutu aisku, kuriai cia sesutei pinigeliu duoti, nes jos keitesi kasdien ir net kelis kartus per diena skirtingos ateidavo. Viena temperatura pamatuoja, kita vaika paziuri, dar viena krutis patikrina, pataria, kaip zindyt, dar nustebau sulaukusi moters, kuri tokia mini mankstele gulint lovoj pravede smile.gif

taigi, personalas tikrai draugiskas, ir, kaip man pasirode, labai jau tuos vaikiukus myli thumbup.gif

apie pacia ligonine, patogumus ir pan - kaip jau minejau, mums nepasiseke, kad buvo visos palatos uzimtos, tai pirma nakti (pagimdziau 00:10) praleidom i palata paverstame gydytoju poilsio kambaryje (ten ir saremiavau visa laika) su vyru (jam atnese sofke smile.gif) o sekancia diena deja teko dalintis palata su kita mamyte. Sakau "deja", nes vyrui teko vaziuot nakvot i Vilniu.. o trecia para mano palatos kaimyne israse, tad likom vel dviese. Palata paprasta, taciau ko gi ten reikia.. tikrai TV ziuret nerupi, o dusas salia.. niekad neteko eilej laukt prie jo.. Na, buvo sioks toks minusas del karscio - pagimdziau Liepos 1 d, o tada lb karsta buvo... taciau lango nesidarem del skersveju baimes, o ir atsidarius kazi ar butu kiek nors vesiau.. tai laikydavom duris pravertas i i koridoriu, buvo siek tiek gaiviau smile.gif
visai skaniai maitino mus smile.gif sakau "mus", nes uz 10 lt dienai ir vyrui galima uzsakyti maista (pusrycius, pietus, vakariene)

israsant vel aplanke gydytojas (si karta vyras kazkoks), apziurejo, patikrino ir isleido namo, valio!

daug prirasiau.. ir tai dar tik dalis, ka galeciau papasakot, taciau jau nebeatrenku, kas svarbu smile.gif jeigu kas domina, galit klaust smile.gif
Atsakyti
atsiprasau, supainiojau pavarde gydytojos - turejo buti Simanaviciene wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gadyte @ 2010 11 29, 18:06)
atsiprasau, supainiojau pavarde gydytojos - turejo buti Simanaviciene wink.gif

O gal Simanaitienė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2010 11 30, 15:45)
O gal Simanaitienė?  biggrin.gif


oi geda man.. tikrai Simanaitiene smile.gif uff, is 3 karto teisingai parasiau smile.gif aciu uz pastaba!
Atsakyti
QUOTE(prekevaikui @ 2010 11 27, 20:58)
Taip pat teko susipazinti ir su vedeja, Vilija Vajerkujiene, atleiskit jei iskraipiau pavarde, apie vedeja irgi prisiminimai labai silti ir geri.


Variakojiene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadyte @ 2010 11 29, 15:25)
*gal mane kas ir pasmerks, taciau ir po gimdymo niekam pinigu nedavem, tiesiog jau israsant pripirkom skanestu visokiu, kavos.. ir galiu patvirtinti, kad personalas buvo labai malonus ir be "patepimu". Tikrai daug demesio mamai ir vaikui skiriama.. Tiesa, netgi ir nebutu aisku, kuriai cia sesutei pinigeliu duoti, nes jos keitesi kasdien ir net kelis kartus per diena skirtingos ateidavo.
**dar nustebau sulaukusi moters, kuri tokia mini mankstele gulint lovoj pravede smile.gif

***visai skaniai maitino mus smile.gif sakau "mus", nes uz 10 lt dienai ir vyrui galima uzsakyti maista (pusrycius, pietus, vakariene)

****israsant vel aplanke gydytojas (si karta vyras kazkoks), apziurejo, patikrino ir isleido namo, valio!

Smagu, kad nemaža gerų atsiliepimų.
*Nematau dėl ko smerkti. Aš irgi pinigų nedaviau, mama nubėgusi į parduotuvė nupirko visokių skanėstų, kavos.. Ir tu atsidėkojom sesutėm, tik gaila, kad labai skubėjom ir teko palikti mūsų mažą dovanėlę sesučių kambariuke, nes tuo metu kaip tyčia nieko nebuvo.. Visos kažkur per palatas lakstė. Palaukiau apie 5-7min., ir palikusi mūsų mažą dovanėlę - išvažiavau blush2.gif Na, bet ką daryti - manau rado rolleyes.gif
** Dėl tos moteriškės, kuri vedė mini mankšteles - man irgi buvo staigmena smile.gif Bet buvo visai idomu smile.gif Tad ir kai kitąsyk ji atėjo mielai atlikau tą mankštelę smile.gif wink.gif
***O, kad maitina vyrus - čia man naujiena g.gif Na, mes gal per tą visą sąmyšį gal net ir nepaklausėm ar galima išsipirkti maistą, bet manau ši informacija bus kam nors naudinga thumbup.gif
**** ar visa apžiūra trūko kokias max.5 min.? biggrin.gif Mano tai buvo gal kokias 3 min. biggrin.gif Bet ką ten žiūrėti, jei jaučiausi gerai, neitin stipriai kraujavau, siuvo tik kelis dygsnius (be to siūvant pasakė, kad nulipusi nuo gimdymo stalo galėsiu ne tik sėdėti, bet ir šokti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 12 01, 20:30)
** Dėl tos moteriškės, kuri vedė mini mankšteles - man irgi buvo staigmena smile.gif Bet buvo visai idomu smile.gif Tad ir kai kitąsyk ji atėjo mielai atlikau tą mankštelę smile.gif wink.gif

**** ar visa apžiūra trūko kokias max.5 min.? biggrin.gif Mano tai buvo gal kokias 3 min. biggrin.gif Bet ką ten žiūrėti, jei jaučiausi gerai, neitin stipriai kraujavau, siuvo tik kelis dygsnius (be to siūvant pasakė, kad nulipusi nuo gimdymo stalo galėsiu ne tik sėdėti, bet ir šokti biggrin.gif )


O man mankštelių niekas nerodė unsure.gif

Vyriškis užtruko mažiau nei minutę, t.y. tiek, kiek reikėjo paspaust pilvą ir nusimaut kelnaites, kad išskyras pamatytų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 12 01, 21:57)
O man mankštelių niekas nerodė  unsure.gif

Vyriškis užtruko mažiau nei minutę, t.y. tiek, kiek reikėjo paspaust pilvą ir nusimaut kelnaites, kad išskyras pamatytų  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

sveikos,

as irgi gimdziau Trakuose.. 2010 07 15... viskas tiko ir patiko ..emem paprasta palata.. buvom dviese su vyru..
kadangi man gimdymas dar ir velavo pries tai gulejau Traku ligonines antram aukste.. siaip ten ginekologinis skyrius.. tai zinokit tiek gulint su pernesiojimu, tiek iskart gimdant ten viskas thumbup.gif ir gydytojai geri, ir akuseres, ir visas kitas aptarnaujantis personalas liuksiskas.. maistas nepalyginsi su kt. ligoniniu (lyginu su VGN).. gimdziau naturaliai epiduro negavau.. nors, kai jau buvo pats gazas ir prasiau.. lotuliukas.gif bet akusere guosdavo, kad iskesiu..ir iskenciau dbr tuo labai dziaugiuosi 4u.gif po gimdymo prieziura tiek gimdyvess, tiek naujagimio yra tikrai gera.. parodo kaip zindyti, kaip pampersa taisyklingai uzdeti ir t.t. beje gimdymo prieme gydytoja Liubov.. labai faina gydytoja.. ir akusere Kristina nereali thumbup.gif
nestumo metu teko pagulet ir VGN patologiniam..daugiau tokio konvejerio nenoriu.. schmoll.gif

Atsakyti
Dilema ... Tartis ir važiuoti į AK, ar nesitarti ir važiuoti į Trakus...
Atsakyti
QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 10:23)
Dilema ... Tartis ir važiuoti į AK, ar nesitarti ir važiuoti į Trakus...


O dėl ko dvejoji? Finansai? Netikrumas dėl naujos nebandytos vietos? Dar kažkas?
Atsakyti
QUOTE(Vira. @ 2010 12 03, 11:23)
Dilema ... Tartis ir važiuoti į AK, ar nesitarti ir važiuoti į Trakus...


Ar bus susitarta ar ne tiek AK, tiek Trakuose imanomi ivairus variantai, kaip suprantu cia ne susitarimo reikalas, ir ne nuo jo priklausys gimdymo kokybe, nes susitarimas , tai dar ne 100% garantas kas viskas bus ok 4u.gif , o kur mieliau ir smagiau gimdyvei gimdyti, ten manau ir reikia rinktis, nebet jau esate gimdziusi ten ir ten ir turite asmenines patirties palyginima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 12 03, 11:34)
O dėl ko dvejoji? Finansai? Netikrumas dėl naujos nebandytos vietos? Dar kažkas?

Finansai irgi nepaskutinėje vietoje - jei išsikviečiant daktarą turi sumokėti į kasą beveik septynis šimtus, ir paskui dar daktarui padėkoti
Tai kažkaip... O ir daktaras nekonkrečiai kalbėjo - todėl įnešė dvejonių...

QUOTE(DINSĖ @ 2010 12 03, 12:25)
Ar bus susitarta ar ne tiek AK, tiek Trakuose imanomi ivairus variantai, kaip suprantu cia ne susitarimo reikalas, ir ne nuo jo priklausys gimdymo kokybe, nes susitarimas , tai dar ne 100% garantas kas viskas bus ok  4u.gif , o kur mieliau ir smagiau gimdyvei gimdyti, ten manau ir reikia rinktis, nebet jau esate gimdziusi ten ir ten ir turite asmenines patirties palyginima  4u.gif

Aš irgi taip galvoju - kad visur visko gali būti.
Net ir susitarus - neesi garantuotas, kad tas daktaras atvažiuos ir pan...
Pirmąjį gimdžiau susitarus AK, bet dabar ta daktarė - nebesitaria ...
Atsakyti