Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Night @ 2010 11 11, 22:37)
Rugpjūtį man kūdikėlį suvystė į palas ir pampersą pirmą ligoninės uždėjo, nors ir turėjom viską pasiruošę. Sakė - mamytė pati papuoš. Visus tą dieną gimusius vystė. Matyt čia nuo gydytojų priklauso smile.gif
Naktinius, chalatą davė.


mus irgi vyste tik pries tai paklause ar norim sake kad bus ramesne tai mes ir sutikom biggrin.gif
QUOTE(DINSĖ @ 2010 11 11, 23:04)
Noreciau paprasyti mamyciu kurios ten gimde, pasakykite pas ka gimdete ar taretes, jei mokejote, gal i AZ galite parasyti kokia tai buvo suma  4u.gif , nes svarstau ten gimdyti, bet nieko ten nepazystu, bet galvoju nuvaziuoti tartis, tad ptarkit su kuo  blush2.gif

as gimdziau pas Kalinauski, man labai patiko, tik as nesitariau....
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2010 11 12, 01:04)
Noreciau paprasyti mamyciu kurios ten gimde, pasakykite pas ka gimdete ar taretes, jei mokejote, gal i AZ galite parasyti kokia tai buvo suma  4u.gif , nes svarstau ten gimdyti, bet nieko ten nepazystu, bet galvoju nuvaziuoti tartis, tad ptarkit su kuo  blush2.gif

O aš nesitariau ir likau patenkinta personalo darbu.
Kadangi šeimoje tik aš vairuoju - tai gimdyti pati nevažiavau wink.gif tongue.gif Kad netrukdytumėm kitų žmonių, tiesiog iššikviečiau gretąją, o greitoji mus su vyru ir atvežė į Trakus. Bent iš Elektrėnų veža tik į Trakus.
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 25, 16:52)
Jokio skirtumo iš kurio miesto esi, gimdyti gali bet kur.

tas tai taip,tik reikia kad butu pilnai isnesiotas kudikelis 37sav., tada jau bilekur gali gimdyti smile.gif

QUOTE(Bozenyte @ 2010 05 26, 17:26)
As kai gimdziau, tai buvau vienintele tadien gimdyve, ir isvis visoj ligoninej thumbup.gif , tik vakare  atvaziavo dar kelios.

drinks_cheers.gif ir as buvau vienintele gimdyve,visas personalas aplink mane sukiojosi,net erzino per daug demesio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 06 01, 20:14)
Kas del mokamos palatos, tai mano poziuriu neverta jo rinktis, kiek spejau pamatyt nelabai kuom ji ir geresne uz kitas nebent jau niekaip negalit apseiti be atskiro WC ir duso :-) o ir naujos durys ten istatytos :-)

nagi va del mokamos palatos as irgi abejoju imt ar ne.... pliusas kad yra dusas,wc,telikas ir kondicionierius (mes gimdem ziema tai sildemes nes saltoka buvo...). lova man buvo nepatogi,ciuzinejo slydinejo tie ciuziniai su pagalvem, vyrui islankstomas fotelis-ala lova irgi labai kietas buvo,tai skaudejo nugara po keliu naktu. aiksu ne i kurorta atvaziavo,tai nesiskunde. gerai kad wc buvo salia, po gimdymo praejus porai valandu liepe eit slapintis,ejau,nualpau,spejo vyras pagaut,buciau plojus kakta i plyteles jei salia nebut buves. nusipraust patogu kad yra vietoj. tv nebepamenu,gal ir ziurejom. buvau ir paprastoj palatoj uzejus paziuret,ten man lovos daug patogesnes pasirode kazkaip...visgi kai skauda ir nepatogu gulet tai nelabai koks derinys doh.gif kad antra noreciau Trakuose gimdyt (jei tik viskas ok ir Dievulis arba lelyte nepasijuoks is mano noru ir planu) tai tikrai,bet va del mokamos palatos tai nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(justaita @ 2010 11 07, 23:45)
mano irgi toks gimdymas buvo kaip Night bet epiduro negavau, prasiau jo be perstojo bet negavau.. gal kad naktis buvo  blush2.gif  na bet pagimdziau be probl
dbr gimdysiu antra,vaziuosiu i trakus nes man ten patogiau,, bet vel bijau del to epiduro.. gal savo vestis..noriu gimdyt be jo, bet jei bus veikla, jei bus kaip pirma syki, jokios veiklos, noreciau nuskausminimo, bet jei negausiu  unsure.gif  doh.gif  mastau ir nesumastau ka daryt..

as kadangi dariausi su gyd pas kuria gimdysiu tai ji man parekomendavo anot jos gera anesteziologa jei noreciau epiduro, as su juo susikambinau,susitariau kad jis atvaziuos jei man reiketu,bet apsiejau ir be jo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(MANOUCHE @ 2010 10 24, 21:52)
Bet juk ir tie vyrai kiekvienas skirtingas mirksiukas.gif. Gimdziau Trakuose, su vyru, bet, tiesa pasakius, pacioj gimdykloj nelabai ka jam ten veikt buvo blush2.gif. Tai "idarbino" personalas - dave palaikyt deguonies kauke virs manes, kad lengviau kvepuotusi. Na, bet ir gimdymas sklandus buvo. O siaip, bent jau musu atveju, nepastebejau, kad personalui labai butu rupeje, yra vyras ar ne, jie dirbo, ka turi dirbt 4u.gif. O kad kas rektu -  schmoll.gif, kad ten visi pasirode taktiski ir ramus.

Vyras dalyvaujantis gimdyme turi buti tam pasiruoses, kitaip jam ner ten ko veikt. mes kartu lankem kursus, ten buvo aiskiai isaiskinta eiga nuo iki, kvepavimas, vyro masazai gimdyvei, tai va tie masazai (is keliu zinomu atsirinkom viena labiausiai tinkama ) man turbut puse skausmu nueme, kai tik uzeidavo saremis pradedavo masazuot ir palegvedavo iskart. man vyras labai labai daug padejo,labai dziaugiausi kad apsisprende kartu gimdyt. kol dar nesilaukem,visad sakydavo kad gimdyme nedalyvaus,kai pastojau,nuejom i kursus,apsipsrende dalyvaut gimdyme ir iki siol kartoja koks laimingas kad nepraleido progos padet man ir pamatyt kaip jo mazylis atkeliauja i si pasauli thumbup.gif o nepasiruosusiam vyrui,nezinanciam ko ten eina, visi sutartinai kartoja kad ner ko nosi kist biggrin.gif
kas del personalo,tai manau kad yr siais laikais nemazai dar tokiu gyd,akuseriu ir kt personalo,kurie su viena moterim elgias vienaip,kai ji su vyru kitaip, kai netekejusios gimdo irgi teko girdet visokiu kuriozu. zodziu jei vyras patikimas ir jis pats to nori -as 100% uz kad jis butu kartu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(diddy @ 2010 11 13, 18:04)

Vyras dalyvaujantis gimdyme turi  buti tam pasiruoses, kitaip jam ner ten ko veikt. mes kartu lankem kursus, ten buvo aiskiai isaiskinta eiga nuo iki, kvepavimas, vyro masazai gimdyvei, tai va tie masazai (is keliu zinomu atsirinkom viena labiausiai tinkama  ) man turbut puse skausmu nueme, kai tik uzeidavo saremis pradedavo masazuot ir palegvedavo iskart. man vyras labai labai daug padejo,labai dziaugiausi kad apsisprende kartu gimdyt. kol dar nesilaukem,visad sakydavo kad gimdyme nedalyvaus,kai pastojau,nuejom i kursus,apsipsrende dalyvaut gimdyme ir iki siol kartoja koks laimingas kad nepraleido progos padet man ir pamatyt kaip jo mazylis atkeliauja i si pasauli thumbup.gif o nepasiruosusiam  vyrui,nezinanciam ko ten eina, visi sutartinai kartoja kad ner ko nosi kist biggrin.gif
kas del personalo,tai manau kad yr siais laikais nemazai dar tokiu gyd,akuseriu ir kt personalo,kurie su viena moterim elgias vienaip,kai ji su vyru kitaip, kai netekejusios gimdo irgi teko girdet visokiu kuriozu. zodziu jei vyras patikimas ir jis pats to nori -as 100% uz kad jis butu kartu thumbup.gif

isdrisiu papriestarauti blush2.gif tikrai nebutini tie kursai, mes su V nelankem ir viskas kuo puikiausiai buvo thumbup.gif viska pasako akusere ka daryti, parode vyrui tuos masazus kaip daryt, bet man jie netiko, padejo tik karstas dusas thumbup.gif taigi vyras tiesiog palaike moraliskai, palaike uz rankos(tam baigti kursu tikrai nereikia), paskaiciavo saremius ir tiek, o visa kita padare akusere ir daktaras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 11 14, 13:30)
isdrisiu papriestarauti blush2.gif tikrai nebutini tie kursai, mes su V nelankem ir viskas kuo puikiausiai buvo thumbup.gif viska pasako akusere ka daryti, parode vyrui tuos masazus kaip daryt, bet man jie netiko, padejo tik karstas dusas thumbup.gif taigi vyras tiesiog palaike moraliskai, palaike uz rankos(tam baigti kursu tikrai nereikia), paskaiciavo saremius ir tiek, o visa kita padare akusere ir daktaras thumbup.gif

na as labiau kalbu apie tokius vyrus kurie eina i gimdyma patys nezinodami ko, paskui daugiau zmonai trukdo nei padeda,daktarams aiskina ka daryt ir galiausiai nualpsta biggrin.gif arba su kamera isitaiso vos ne tarpukojy lotuliukas.gif na zodziu,apie tokius,kurie daugiau trukdo nei padeda.
o del pagalbos cia jau kievienai individualiai, man fiziskai daug padejo,kojas lankste visaip kad leliukas geriau eitu,masazavo,lupas vandeniu vilge ir ttt. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diddy: 14 lapkričio 2010 - 17:32
QUOTE(angelo @ 2010 08 02, 16:39)
Vat dėl tokios baisios istorijos, dėl visokių abejonių neoficialiai skraidančių virš Trakų provincijos, aš labai bijočiau... rizikuoti vaiko gyvybe. Gimdziau cia pirmą vaikelį, kadangi cezario pjuvis buvo atliktas laiku, džiaugiuosi, kad esu mama. Nors dėl tyrimų trukumo, man pasirinktas netinkamas nuskausminimas, galiausiai viskas baigėsi laimingai... Turiu ir antrą vaiką, kuriam nereikėjo operacijos dėka profesionalumo Antakalnio klinikos personalo. Antakalnyje tiesa akušėrės nepasakoja pasakų apie būtus ir nebutus dalykus, o tiesiog atlieka savo pareiga, priima naują gyvybę į šį pasaulį...

Turėčiau ir tečią vaiką, bet.... kai kraujuojanti ir nežinanti, kad esu 4-5 sav. nėščia paprašiau būti apžiūrima daktarės Straižienės, ji man atsakė,kad baigėsi jos darbo valandos, prašau atvykite rytoj, geriausiai po pietų, kai baigsis vizitacijos....  Tuo metu manau jau vaikelio išgelbėt neįmanoma buvo, bet jai ne daktarės Normantienės budrumas... galbūt nebūtų ir manęs.... o apie persileidimo tvalkymą be nuskausminimo, tai... net užsiminti nesinori...

Mamytės, nežinau kodėl, bet Trakietės negimdo Trakuose... dauguma važiuoja pas profesionalius gydytojus, o nelaukia kas budės čia... ar suspės... naktį atvažiuot kitas gydytojas, jai kartais skubiai reikia cezario pjūvio operacijos... apie epidurą net nesvajokit, čia nėra techninių galymybių, bet kažkodėl jis visoms yra žadamas, bet galiausiai niekam nepadaromas...


visiska tiesa

Atsakyti
QUOTE(Astija @ 2010 11 16, 16:07)
visiska tiesa

g.gif , nejaugi taip blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2010 11 16, 16:21)
g.gif  , nejaugi taip blogai  g.gif

tikrai nera taip blogai, visur visko pasitaiko, pasiskaitykit ir apie kitus gimdymo namus tai dar ne tokiu istoriju ten prirasyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astija @ 2010 11 16, 15:07)
visiska tiesa


O jūs ten gimdėt? huh.gif
Atsakyti
Labai noretusi daugiau atsiliepimu is mamyciu kurios nesenai ten pagimde 4u.gif , labai , labai blush2.gif laukiam atsiliepimu, ir jei imanoma issamesniu....... Pas ka gimdete, ar taretes, ar mokejote, ar patiko, kokie trukumai ir kokie pliusai............. laukiam.... 4u.gif
Atsakyti