Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(lairam @ 2010 11 06, 15:23)
Nereikia jokių siuntimų. Dabar gali važiuoti gimdyti, kad ir į Klaipėdą, jeigu tau taip patinka. Važiuoji ir viskas.


Ačiū labai 4u.gif Reiškia galiu ramiai sau mastyt ir apie Trakus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siroma @ 2010 11 06, 15:36)
Ačiū labai 4u.gif Reiškia galiu ramiai sau mastyt ir apie Trakus biggrin.gif


as ir svarstau apie Trakus ir VGN. Gal kuri nors gali surasyti pliusus "is savo varpines" kode Trakai geriau smile.gif
As dar nedaug domejausi, bet man pagrindinis Traku pliusas atrodo mazas apkrovimas, palyginus su didelem Vilniaus ligoninem..
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 09 30, 11:22)
Teorinę dalį, kad su epidūrais Trakuose dėl vienintelio anesteziologo sunku, žinau, o gal yra mamų, kurios visgi epidūrą gavo? Kokiom aplinkybėm tas dalykas pavyko?
Šiaip viliuosi apsieiti be epidūro, bet, kaip sakoma, you never know, tai teorinė galimybė juo pasinaudoti būtų visai maloni  unsure.gif



QUOTE(Night @ 2010 09 30, 13:00)
Aš epidūrą gavau pirmo gimdymo metu. Pati neprašiau, man jį įsiūlė. Aplinkybės - nubėgę vandenys, atsidarymas 0, veiklos 0, skatinamieji dideliais kiekiais.


mano irgi toks gimdymas buvo kaip Night bet epiduro negavau, prasiau jo be perstojo bet negavau.. gal kad naktis buvo blush2.gif na bet pagimdziau be probl
dbr gimdysiu antra,vaziuosiu i trakus nes man ten patogiau,, bet vel bijau del to epiduro.. gal savo vestis..noriu gimdyt be jo, bet jei bus veikla, jei bus kaip pirma syki, jokios veiklos, noreciau nuskausminimo, bet jei negausiu unsure.gif doh.gif mastau ir nesumastau ka daryt..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justaita: 07 lapkričio 2010 - 22:45
QUOTE(justaita @ 2010 11 07, 22:45)
mano irgi toks gimdymas buvo kaip Night bet epiduro negavau, prasiau jo be perstojo bet negavau.. gal kad naktis buvo  blush2.gif  na bet pagimdziau be probl
dbr gimdysiu antra,vaziuosiu i trakus nes man ten patogiau,, bet vel bijau del to epiduro.. gal savo vestis..noriu gimdyt be jo, bet jei bus veikla, jei bus kaip pirma syki, jokios veiklos, noreciau nuskausminimo, bet jei negausiu  unsure.gif  doh.gif  mastau ir nesumastau ka daryt..


Kas iš epidūro nuosavo, jei anesteziologo nebus?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 11 08, 00:04)
Kas iš epidūro nuosavo, jei anesteziologo nebus?


Kodel anestezologo nebus??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DINSĖ @ 2010 11 08, 14:43)
Kodel anestezologo nebus??? g.gif


Nu jei gydytojas manys, kad epidūras jums nereikalingas, tai kaip jūs priversit jį iškviest anesteziologą?
Kiek suprantu, Trakai paties epidūro kaip medikamentų ir įrankių komplekto negaili. Bėda ta, kad gydytojo ir gimdyvės nuomonės, kada yra epidūro būtinybė, nesutampa. Na čia aš taip supratau... Nors manęs gimdymo metu klausė, ar aš norėčiau kokių nuskausminamųjų. Su gydytoja sutarėm, kad leidžiamus į veną ar raumenį ji paskirs tuo atveju, kai jai atrodys, kad iš tiesų jie man pagelbės. Tuo metu pasakiau, kad kol kas galiu pakentėti, tai nesiimam jokių procedūrų. Skatinamųjų man nereikėjo, tai scenarijaus su jais nežinau...
Atsakyti
mamytes kurios nelabai senai gimdziusios trakuose.gal zinote ar ten gimdyvei duoda naktinius, ir ar duoda naujagimiui rubelius ar butinai savo reik tureti?
Atsakyti
QUOTE(solveigyte @ 2010 11 11, 19:47)
mamytes kurios nelabai senai gimdziusios trakuose.gal zinote ar ten gimdyvei duoda naktinius, ir ar duoda naujagimiui rubelius ar butinai savo reik tureti?


Gimdziau rugpjuti - naktinius dave, chalata irgi dave. Leliukui rubus reikia tureti savo ir pasiruosti is karto. As buvau i atskira maisiuka sudejus, tai vyras iki palatos nuleke ir atnese viska.
Atsakyti
QUOTE(Ga-aP @ 2010 11 11, 20:42)
Gimdziau rugpjuti - naktinius dave, chalata irgi dave. Leliukui rubus reikia tureti savo ir pasiruosti is karto. As buvau i atskira maisiuka sudejus, tai vyras iki palatos nuleke ir atnese viska.

Aš gimdžiau birželio mėn. tai irgi gavau ir naktinius, ir chalatą. Nors turėjau savo, bet neišsitraukiau biggrin.gif Valdiškus ne taip gaila teplioti smile.gif Jei sutepi, pasikeiti kitus ir rami sau ilsiesi toliau.
O mažiukui aš irgi turėjau atskirai maišiuke. Gali kelis drabužėlių variantus pasidėti, kai rengs aprengs geriausiu (šilčiausiu ar ploniausiu, priklauso nuo laiko) Nes pvz.aš net neįsivaizdavau ką ir kaip rengti doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Rugpjūtį man kūdikėlį suvystė į palas ir pampersą pirmą ligoninės uždėjo, nors ir turėjom viską pasiruošę. Sakė - mamytė pati papuoš. Visus tą dieną gimusius vystė. Matyt čia nuo gydytojų priklauso smile.gif
Naktinius, chalatą davė.
Atsakyti
Noreciau paprasyti mamyciu kurios ten gimde, pasakykite pas ka gimdete ar taretes, jei mokejote, gal i AZ galite parasyti kokia tai buvo suma 4u.gif , nes svarstau ten gimdyti, bet nieko ten nepazystu, bet galvoju nuvaziuoti tartis, tad ptarkit su kuo blush2.gif
Atsakyti
Mes rugpjucio menesi gimdem, tai dave naktinius, chalata, o mazyli aprenge musu paciu drabuziais ir sauskelnes musu. Buvom i atskira maiseli susideja ir atsinesm i gimdykla. Taip buvo ir pries du metus. O del tarimosi tai nezinau ka patarti. Mes taremes abu kartu, abu kartus likom patenkinti. Tik dabar isigaliojo nauja tvarka, jei issikvieti gydytoja ne jos budejimo laiku - reikia sumoketi i ligonines kasa 600lt. Tad dar jei moketi gydytoja ir personalui - gaunasi jau visai ne maza suma g.gif
Atsakyti