Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Elentari @ 2010 10 23, 02:19)
personalo elgesys, pradedant tuo pačiu priėmusiu Rogalskiu, kėlė šiurpą, bet iki paskutinio tikėjausi to "gerumo", apie kurį buvau tiek čia prisiskaičiusi. Deja.


o as pas Rogalski ir gimdziau. Tikrai nesitariau, net nezinojau, koks gydytojas bus ir nieko nemokejau. Aisku, jis tikrai apie mane nesokinejo - kaip ir daznai buna vyrai, kategoriskas, ateidavo, patikrindavo, pasakydavo, kas ir kaip, ir iseidavo. Mano gimdymas taip pat 14 val truko. Bet tikrai nesauke, viska paaiskindavo, ko klausiau. Per tris dienas, kiek buvau, prieziura buvo super.
Kaip suprantu, gimdet pries pora metu, keista, kad taip viskas pasikeite. Arba tikrai, geras menulis, matyt, man pasitaike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kviettka @ 2010 10 23, 20:05)
o as pas Rogalski ir gimdziau. Tikrai nesitariau, net nezinojau, koks gydytojas bus ir nieko nemokejau. Aisku, jis tikrai apie mane nesokinejo - kaip ir daznai buna vyrai, kategoriskas, ateidavo, patikrindavo, pasakydavo, kas ir kaip, ir iseidavo. Mano gimdymas taip pat 14 val truko. Bet tikrai nesauke, viska paaiskindavo, ko klausiau. Per tris dienas, kiek buvau, prieziura buvo super.
Kaip suprantu, gimdet pries pora metu, keista, kad taip viskas pasikeite. Arba tikrai, geras menulis, matyt, man pasitaike smile.gif

Nepasikeitė niekas, manau. Ir tada, ir dabar visokių atsiliepimų, visokių patirčių buvo ir yra. Mano draugė pas Rogalskį gimdė, tiesa, ji pas jį ir lankėsi nėštumo metu, mokėjo už gimdymą. Iš tikrųjų šokiruoja, kaip taip gali tie patys asmenys taip skirtingai elgtis.
Oi, be reikalo šitą temą vėl užmačiau... Vėl sukilo visi košmarai, visą naktį miegot negalėjau... Na, bet tiesiog negalėjau neparašyti.

Kaip bebūtų buvę kam iki įšiol, labai linkiu, kad tokių istorijų nei vienai nebepasitaikytų, būkit sveikos, lengvų, sklandžių jums gimdymų ir tik gerų žmonių jūsų kelyje linkiu, būsimos ir esamos mamytės 4u.gif
Atsakyti
Skaitau ir nu nesitiki. Aš irgi pas Rogalskį antrą kart gimdžiau - jokio rėkimo, normalus, gražus bendravimas. Taktiškas, pajuokaujantis, viską paaiškinantis gydytojas, tikras profesionalas. Nesitariau, nemokėjau.
Pirmą pas Digrienę gimdžiau, irgi nesitariau, taip pat labai patiko. Džiaugiuos, kad ir prieblandai va patiko smile.gif

Man atrodo, kad yra taip - kaip šauksi, taip ir atsilieps cool.gif
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti gimdžiusių Trakuose, kaip manote, ar yra skirtumas, ar gimdai viena, ar su vyru? Galbūt kai vyras šalia, tai ir personalas kitaip elgiasi - pagarbiau ir atidžiau? Nes sunku spręsti iš aprašomų gimdymo istorijų, ar gimdymo metu dalyvavo vyras, ar ne ir kodėl kai kuriais atvejais su gimdyvėmis nelabai gražiai elgėsi...
Atsakyti
QUOTE(onmi @ 2010 10 24, 21:39)
Norėjau pasiteirauti gimdžiusių Trakuose, kaip manote, ar yra skirtumas, ar gimdai viena, ar su vyru? Galbūt kai vyras šalia, tai ir personalas kitaip elgiasi - pagarbiau ir atidžiau? Nes sunku spręsti iš aprašomų gimdymo istorijų, ar gimdymo metu dalyvavo vyras, ar ne ir kodėl kai kuriais atvejais su gimdyvėmis nelabai gražiai elgėsi...

Bet juk ir tie vyrai kiekvienas skirtingas mirksiukas.gif. Gimdziau Trakuose, su vyru, bet, tiesa pasakius, pacioj gimdykloj nelabai ka jam ten veikt buvo blush2.gif. Tai "idarbino" personalas - dave palaikyt deguonies kauke virs manes, kad lengviau kvepuotusi. Na, bet ir gimdymas sklandus buvo. O siaip, bent jau musu atveju, nepastebejau, kad personalui labai butu rupeje, yra vyras ar ne, jie dirbo, ka turi dirbt 4u.gif. O kad kas rektu - schmoll.gif, kad ten visi pasirode taktiski ir ramus.
Atsakyti
o as labai dziaugiuosi, kad vyras salia buvo - ligonines personalas tikrai nesedi salia, o vienai, bent jau man, butu buve daug sunkiau. Akusere ateidavo, paklausdavo, kaip ir kas ir iseidavo, o tu lieki su savo skausmeliais. Tik gimdykloj akuseres kabinetas salia, uz stiklo, jeigu kartais prireiktu wink.gif
Atsakyti
Bet realiai o ką tam ligoninės personalui veikti visą laiką šalia gimdyvės? Skaičiuoti sąrėmius ir kvėpuoti? Kiek gydytoja su akušere ateidavo pažiūrėti kaip man sekasi, tiek ir pakako.
O vyras man realiai buvo dėl moralinio palaikymo ir kompanijos. Masažų nedarė, nes gimdymo metu man jie nepatiko. Va kai duše buvau tai ant strėnų vandenį pylė, tada labai gerai buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kviettka @ 2010 10 25, 09:08)
o as labai dziaugiuosi, kad vyras salia buvo - ligonines personalas tikrai nesedi salia, o vienai, bent jau man, butu buve daug sunkiau. Akusere ateidavo, paklausdavo, kaip ir kas ir iseidavo, o tu lieki su savo skausmeliais. Tik gimdykloj akuseres kabinetas salia, uz stiklo, jeigu kartais prireiktu wink.gif


mano vyras dalyvavo kai sunu Trakuose gimdziau, bet gydytojas irgi beveik visa gimdyma gimdykloj prabuvo, ant palanges prasedejo 4u.gif
Atsakyti
Mano vyras irgi dalyvavo gimdyme ir gimdžiau aš pas Rogalskį... Na, nėra jis saldus, toks griežtas, rėksnys gal net pasirodė, nes ir ant manęs rėkė, kad nedarau taip, kaip jis liepia, bet man švelnumo ir cackinimosi ir nereikėjo kažkaip... Paskui po gimdymo atsiprašė "už šiurkštesnį žodį", bet kažkaip aš ir į galvą neėmiau, svarbu profesionalią pagalbą suteikė, susiuvo taip, kad kitą dieną jau beveik ir neskaudėjo, užtat vertinu jį kaip profesionalą, o kad rėkė jis ten tai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 10 22, 23:46)
Tai patikėk. Nežinau, pagal ką ten gimdyves "matuoja", bet tokio košmaro, kaip Trakuose, tai net neįsivaizdavau, kad galiu patirti  schmoll.gif O važiavau tenai irgi prisiklausiusi, kaip ten viskas super. Susidūriau su visai priešinga situacija. Ir tik po to išgirdau daugybę blogų istorijų, kaip bebūtų gaila - po laiko.
Nei vaiko ant krūtinės nepadėjo, net nemačiau jo, tik staugė ant manęs ten visi ištisai, o mamai gi neramu, ar viskas gerai, ar gyvas bent jau, tai reikia rėkt nesavu balsu ant gimdyvės ar normaliu balsu paaiškinti, kodėl nėpaduoda? Nors priežasčių nepaduot net nebuvo. Buvo labai sunkus gimdymas, 14 val. kamavausi, ir ne tai, kad piršto nepakrutino padėt pvz. tą koją ar ranką, kur jie nori, tik rėkė ant manęs, o aš skausmuose nieko nei pasakyt negalėjau, nei bepajudėt, kaip ten kam reikėjo. 7 žmonių personalas, sorry, bet fizikai pajėgus padėti gimdyvei pasijudint, kaip nori gydytojas. O pogimdyvinės priežiūros iš vis nebuvo, ką jau kalbėt apie pamokymus kaip maitinti, ar kad šiek tiek pieno reikia nusitraukt, nes krūtinė plyšo tiesiog, iki mastito mažai likę buvo. Vienintelis ten žmogiškumą parodęs žmogus buvo tik slaugutė, kuri keitė patalynę, ir nuolat plovė kraujo balas nuo grindų, nes taip kraujavau, kad jokios palos ir įklotai nelaikė. Niekas manęs net neatėjo pasižiūrėt per tas 4 dienas, kol ten buvom. Vaikas buvo pridusęs, visa galvytė mėlyna, o aiškina, kad nepridusęs, kad viskas gerai, kol netrukus iš namų atsidūrėm Santariškėse, nes vaikas nustojo kvėpuot.
O kai prašiau parodyt, kaip laikyt vaiką po kranu prausiant (juk baisu paimti ten tokių būdų, kaip rodė, tokį trapų leliuką, tai toookios reakcijos sulaukiau, kad  schmoll.gif Žodžiu, čia tik keli momentėliai...

Džiaugiuosi už tas, kuriosm pasisekė ir viskas ten buvo super, bet pilnai tikiu, ir suprantu, ir užjaučiu tas, kurioms su personalu nepasisekė. Nereikia užsipuldinėti žmonių, jei jų istorija nesutapa su jūsų, visko ten būna, ir gerai, kad papasakoja.

Uzjauciu del tokios aptirties..del rekimo, tai manau, akd galejo susideti ir situacija ir Rogalskis ir vedeja gerkle prilaikanti ir ta is P raides..kazkaip man irgi nelabai patikima atrode, kai cia skaiciau...taip supuole..jei dar be vyro doh.gif
As su vyru gimdziau tai dalyvavo normaliai jis gimdume 9ne pirmas jau buvo biggrin.gif ) akusere stebejo saremius, stebejo mane, tiesa as visus paliepimus vykdziau, tai mane labai gyre blush2.gif
bet del neprieziuros vaiko..tai keista..nu nebent cia per du metus pasikeite viskas, nes man pagalbos kaip ir nereikejo, bet ejo ir kaluse, ar viskas gerai, ar ko truksta, ar moku zindyti ir t.t.
Atsakyti
Mergaitės sakykit, o vilnietės be jokių siuntimų į Trakus gali važiuot gimdyt?
Nes girdėjau daug gerų atsiliepimų apie Trakus,tad kažkaip vis pagalvoju apie gimdyma ten g.gif
Aišku man dar toli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siroma @ 2010 11 06, 15:20)
Mergaitės sakykit, o vilnietės be jokių siuntimų į Trakus gali važiuot gimdyt?
Nes girdėjau daug gerų atsiliepimų apie Trakus,tad kažkaip vis pagalvoju apie gimdyma ten g.gif
Aišku man dar toli biggrin.gif

Nereikia jokių siuntimų. Dabar gali važiuoti gimdyti, kad ir į Klaipėdą, jeigu tau taip patinka. Važiuoji ir viskas.
Atsakyti