Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Sveikutes 4u.gif
Labai smagu ir toliau skaityti apie Trakus beveik vien tik gerus atsiliepimus - tik ju deka vaziavau ten gimdyti savo pirmagimes ir likau labai patenkinta biggrin.gif Gimdymas buvo greitas, nekomplikuotas, gavom mokama palata ir puikiausia prieziura, nors su niekuo nebuvau susitarus thumbup.gif
Kadangi pavasari laukiam dar vieno angelelio, jau pradedu mastyti apie gimdyma, aisku, kad Trakuose! Iskilo klausimelis: ar nemokamose palatose yra kriaukles su siltu vandeniu? Nes man taip ir neteko nemokamos palatos pamatyt, tai idomu, kur tada leliukui uzpakaliuka plaut?
Atsakyti
nemokamose yra kriaukle su vandneiu, yra vystymo stalas ir spinta rubams pasikabinti. Tik tulikas koridoriuje ir duso ner 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 10 10, 23:35)
nemokamose yra kriaukle su vandneiu, yra vystymo stalas ir spinta rubams pasikabinti. Tik tulikas koridoriuje ir duso ner 4u.gif


na, dabar jau du WC ir dušas koridoriuje yra mirksiukas.gif

Tik prieš keletą dienų grįžome iš Trakų su savo antruoju stebuklėliu. Esu be galo dėkinga visam personalui už profesionalų darbą (turėjom planinį CP) ir malonią atmosferą.
Atsakyti
QUOTE(RevitaL @ 2010 10 11, 00:29)
na, dabar jau du WC ir dušas koridoriuje yra  mirksiukas.gif

Tik prieš keletą dienų grįžome iš Trakų su savo antruoju stebuklėliu. Esu be galo dėkinga visam personalui už profesionalų darbą (turėjom planinį CP) ir malonią atmosferą.


Labai idomu butu suzinoti,ar ten galima susitarti del planinio CP,kodel jis Jums buvo darytas(jei ne paslaptis 4u.gif 4u.gif )..nes laukiuosi antrojo,pirmas buvo CP,antrojo taip pat tokiu budu noreciau susilaukti.Irgi galvoju apie Trakus,tik va abejoju,ar ten tokiu,kaip mano atveju, galima butu susitarti.Labai dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 09 14, 10:23)
Tipo aš užsimaskavusi vedėja ir reklamuoju forume savo skyrių?  lotuliukas.gif  Atsipeikėkit  cool.gif

Su niekuo nesitariau ir nesitarsiu, neturiu aš pinigų tokiems dalykams beee.gif  Kainas ir kitką surašiau, nes man ši informacija buvo aktuali, o apie tai info neradau. Pagalvojau, kad gal kažkam irgi tai bus aktualu. O pasirodo, kad tik paranojas čia sukelia  blink.gif

aciu Jums, prieblanda, uz toki issamu reportaza, labai palengvinote man mazojo spirgucio laukima, atsakete i daugybe klausimu.. labai jau as pergyvenau del to, kad nesu lankiusi jokiu kursu (tiesiog taip susikloste aplinkybes), bet paskaiciusi sita tema supratau, kad jei gimdysiu Trakuose (o tai jau seniai esu susiplanavusi, jei tik kleckutis nesugalvos zymiai anksciau i pasauli pasibelst), tai viska man ten parodys ir patars.
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 10 11, 11:16)
aciu Jums, prieblanda, uz toki issamu reportaza, labai palengvinote man mazojo spirgucio laukima, atsakete i daugybe klausimu.. labai jau as pergyvenau del to, kad nesu lankiusi jokiu kursu (tiesiog taip susikloste aplinkybes), bet paskaiciusi sita tema supratau, kad jei gimdysiu Trakuose (o tai jau seniai esu susiplanavusi, jei tik kleckutis nesugalvos zymiai anksciau i pasauli pasibelst), tai viska man ten parodys ir patars.


As gimdziau Traku ose geguzes menesi. Su niekuo nesitariau ir viskuo labai patenkinta likau. Prieziura ten liuks thumbup.gif Ir pampersa vyrui pirma karta padejo pakeist ir atbegdavo kartas nuo karto paziuret, kaip mums sekas thumbup.gif J
Atsakyti
Nu tai tulikas su krkaukle buvo salia seseliu posto, o dusas buvo proceduriniame su uzuolaidele ir WC salia doh.gif o dabar abu tulikai ir dusas is koridoriaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunny B. @ 2010 09 22, 10:46)
Sveikos,
prieš porą savaitelių gimdžiau Trakuose. Man buvo jau 41 savaitė ir mano daktarė išrašė siuntimą gultis į ligoninę. Atėjus į ligoninę paaiškėjo kad vietų nėra nes tą dieną gimdė viena moteris po kitos. Tai paguldė mane į antrą aukštą į ginekologijos skyrių. Beje labai norėjau imti mokamą palatą kuri vienintelė gimdymo skyriuje buvo likusi laisva, bet pasitaikė viena gera akušerė kuri atkalbėjo, nes sakė tik veltui pinigus iššvaistysiu. (Kaip aš džiaugiuosi kad jos paklausiau). Mokamos palatos kaina už 3 paras 300 Lt, o kiekviena sekanti diena dar + 50 Lt. Tą diena kai atsiguliau į ligoninę man jau buvo prasidėję sąrėmiai, bet kadangi gimdymas pirmas, tai galvojau šiaip pilvas skauda. Iki vakaro skausmas truputi sustiprėjo. Man pasakė kad jau trys cm atsidarymas ir liepė laukti kol nubėgs vandenys ir tik tada kokia sesutę pakviesti kad perkeltų mane į 3 aukštą. Visą nakti nemiegojau o viena sukandusi dantys kentėjau iki 6 h ryto baisiausius sąrėmius, o vandenys kaip nenubėga taip ir nenubėga. Jie jau kartojosi kas 4 min maždaug. Neiškentusi vos ne vos išsiropsčiau iš lovos pakviest sesutės. Ta mane pagyrė kad labai kantri esu. Mane greitai perkėlė į 3 aukštą ir po beveik keturių valandų nežmoniškų skausmų jau ant rankų supau savo vaikelį. Ačiū Dievui viskas gerai baigėsi. Nes kai nuleido vandenys - jie buvo žali. Vaikas ne galvyte ėjo o pasisukęs ne taip kaip reikia. Be to virkštelė buvo aplink kaklą apsivyniojusi. Maldavau nuskausminamųjų, bet jų niekas net nesiruošė suleisti. Kirpo mane, siuvo. Labai gera daktarė Streižienė ir Liubov (nepamenu pavardės). Džiaugiuosi kad gimdymas gerai baigėsi nes galvojo jau CP daryt, bet paskutinę akimirką vaikelis apsivertė kaip reikia. O šiaip kadangi nesitarusi buvau ir niekam nieko nemokėjau, tai niekas aplink mane ten nešokinėjo. Net neparodė kaip teisingai žindyti, kaip rengti naujagimį. Viena sesutė net leptelėjo: Tavo vaikas - daryk ką nori." O aš žalia, nieko nemokanti. Gerai kad buvau daug internete perskaičiusi kaip prižiūrėti kūdikį, nes kitaip net nežinočiau ką daryt su juo  biggrin.gif  Teko stebėti kitas gimdyves, kuriuo matyt "davė". Aplink jas tai oi kaip visi šokinėjo..

As geguze mokamoj pragulejau 5 paras zinok, ir mokejau 300lt smile.gif Kazkas tave klaidingai informavo, nes Trakuose mokama palata 300 nesvarbu kiek tu ten gulesi mirksiukas.gif O kad nieks nepadejo ir vaiko net neaprenge nelabai tikiu schmoll.gif Nes gi tik jam gimus iskart uzdeda ant krutines keliom minutem, tada paima, sutvarko, aprengia ir tik tada paduoda zindyt smile.gif iR KAIP PAMPI KEIST MOKINA IR T.T.

QUOTE(gulbinukas @ 2010 10 11, 11:16)
aciu Jums, prieblanda, uz toki issamu reportaza, labai palengvinote man mazojo spirgucio laukima, atsakete i daugybe klausimu.. labai jau as pergyvenau del to, kad nesu lankiusi jokiu kursu (tiesiog taip susikloste aplinkybes), bet paskaiciusi sita tema supratau, kad jei gimdysiu Trakuose (o tai jau seniai esu susiplanavusi, jei tik kleckutis nesugalvos zymiai anksciau i pasauli pasibelst), tai viska man ten parodys ir patars.

aAs irgi zinok jokiu kursu nelankiau, kai ateis laikas viska susakys kaip ir ka daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 10 11, 11:16)
aciu Jums, prieblanda, uz toki issamu reportaza, labai palengvinote man mazojo spirgucio laukima, atsakete i daugybe klausimu.. labai jau as pergyvenau del to, kad nesu lankiusi jokiu kursu (tiesiog taip susikloste aplinkybes), bet paskaiciusi sita tema supratau, kad jei gimdysiu Trakuose (o tai jau seniai esu susiplanavusi, jei tik kleckutis nesugalvos zymiai anksciau i pasauli pasibelst), tai viska man ten parodys ir patars.


Prašom, kad tik pamačytų 4u.gif


Tai va, lygiai prieš savaitę ir aš Trakuose savo pupą pagimdžiau. Pakliuvau pas gydytoją L. Digrienę ir akušerę Aušrą, likau labai patenkinta thumbup.gif Abi puikiai vadovavo visam "paradui", aš stengiausi klausyti iš paskutinųjų, rezultate sėkmingai ir kuo natūraliausiai gimė mūsų dukrytė. Pasakiau, kad nenoriu jokių nuskausminamųjų, bet su gydytoja sutarėm, kad jei ji matys, kad tikrai reikia, tai panaudos. Neprireikė smile.gif Dėl epiziotomijos taip pat tarėmės, kad lauks iki paskutinės akimirkos ir dar truputį ir tik tada kirps. Neprireikė smile.gif Gydytoja po gimdymo sakė, kad čia jau ir akušerė labai pasistengė, už ką jai esu labai dėkinga.
Paprašėm, kad virkštelę nukirptų, kai nustos pulsuoti, tai sakė taip ir padarys, jei vaikučio būklė leis. Mažę iškart gavau ant krūtinės, paklausė, ar norėsim, kad iškar svertų ir matuotų, ar vėliau. Taip pat paklausė, ar gerai, kad vaikų gydytoja po kokios valandos ateis. Sutarėm, kad svėrimus atliks kai ateis vaikų gydytoja (mažė gavo 10 balų pagal Apgar, tai nebuvo reikalo kažkur skubėt), o iki to laiko gulėjau su maže ant krūtinės..
Kadangi nuo atvažiavimo iki mažės gimimo praėjo maždaug 9 val., tai per tą laiką gydytoja pasiklausė, ar esam kokius kursus lankę, tai kai pasakiau kokius, supratau, kad atkrito jai daug aiškinimo ir dėl gimdymo, ir dėl žindymo biggrin.gif Kitą dieną paskui kita akšerė sakė, kad būtent gydytoja Digrienė labai gerai išaiškina gimdyvei per gimdymą, ką reikia daryti, ir kaip įmanoma mažiau taiko visokių invazijų (vaistai, kirpimai ir pan.). Žodžiu, gydytoja už kuo natūralesnį vaikučio atėjimą.
Gavom paprastą palatą, vyras vieną naktį kartu nakvojo. Buvau girdėjus, kad maistas neskanus ir netinkamas žindyvėms, bet mum su vyru ir skanus, ir tinkamas pasirodė. Na vieniems pietums garnyre buvo ir kopūstų-morkų salotų, tai jų visų tiesiog nesuvalgiau.
Nepamenu pavardės, bet vyr. slaugytoja labai liuks thumbup.gif Pirmą naktį pirmą kartą mūsų pana prikrovė kelnes, tai apsimiegoję bandėm pakeisti sauskelnes, bet panelytė labai jau garsiai apie tai bandė pranešt visai ligoninėj, tai ta vyr. slaugytoja greitai atbėgo, paėmė mažę ir pakeitė viską. Norėjom patys, bet ai, pirmą kartą gal ir nieko pažiūrėt iš šono biggrin.gif Ir dėl žindymo ji žiūrėjo, kad viskas būtų gerai, bet kadangi geruose kursuose buvau, tai labiau tik patikrinti nei rodyti reikėjo. Pasirodo, ji ir pati tuos kursus du kartus apturėjus biggrin.gif Ir iškart prisakė mažę maitinti pagal poreikį. Naktį mažė miegojo prie šono, tai įspėjo, kad nenuspausčiau vaiko. Na tikrai labai dėmesinga vyr. slaugytoja.
Žodžiu, nors ši ligoninė neturiu naujagimiams palankios ligoninės statuso, bet mano atveju visus punktus įvykdė kuo puikiausiai smile.gif

Tiesa, kadangi mažė nesiskubino gimti, tai teko porą kartų profilaktiškai apsilankyti Trakuose, abu sykius pas gydytoją E. Streižienę pakliuvau, jokių nusiskundimų neturiu smile.gif

Žodžiu, viskuo esu labai patenkinta ir drąsiai galiu rekomenduoti Trakus good.gif

P.S. su niekuo iš anksto nesitariau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 16 spalio 2010 - 11:01
QUOTE(Bacilla @ 2010 10 12, 12:58)
O kad nieks nepadejo ir vaiko net neaprenge nelabai tikiu schmoll.gif  Nes gi tik jam gimus iskart uzdeda ant krutines keliom minutem, tada paima, sutvarko, aprengia ir tik tada paduoda zindyt smile.gif iR KAIP PAMPI KEIST MOKINA IR T.T.

Tai patikėk. Nežinau, pagal ką ten gimdyves "matuoja", bet tokio košmaro, kaip Trakuose, tai net neįsivaizdavau, kad galiu patirti schmoll.gif O važiavau tenai irgi prisiklausiusi, kaip ten viskas super. Susidūriau su visai priešinga situacija. Ir tik po to išgirdau daugybę blogų istorijų, kaip bebūtų gaila - po laiko.
Nei vaiko ant krūtinės nepadėjo, net nemačiau jo, tik staugė ant manęs ten visi ištisai, o mamai gi neramu, ar viskas gerai, ar gyvas bent jau, tai reikia rėkt nesavu balsu ant gimdyvės ar normaliu balsu paaiškinti, kodėl nėpaduoda? Nors priežasčių nepaduot net nebuvo. Buvo labai sunkus gimdymas, 14 val. kamavausi, ir ne tai, kad piršto nepakrutino padėt pvz. tą koją ar ranką, kur jie nori, tik rėkė ant manęs, o aš skausmuose nieko nei pasakyt negalėjau, nei bepajudėt, kaip ten kam reikėjo. 7 žmonių personalas, sorry, bet fizikai pajėgus padėti gimdyvei pasijudint, kaip nori gydytojas. O pogimdyvinės priežiūros iš vis nebuvo, ką jau kalbėt apie pamokymus kaip maitinti, ar kad šiek tiek pieno reikia nusitraukt, nes krūtinė plyšo tiesiog, iki mastito mažai likę buvo. Vienintelis ten žmogiškumą parodęs žmogus buvo tik slaugutė, kuri keitė patalynę, ir nuolat plovė kraujo balas nuo grindų, nes taip kraujavau, kad jokios palos ir įklotai nelaikė. Niekas manęs net neatėjo pasižiūrėt per tas 4 dienas, kol ten buvom. Vaikas buvo pridusęs, visa galvytė mėlyna, o aiškina, kad nepridusęs, kad viskas gerai, kol netrukus iš namų atsidūrėm Santariškėse, nes vaikas nustojo kvėpuot.
O kai prašiau parodyt, kaip laikyt vaiką po kranu prausiant (juk baisu paimti ten tokių būdų, kaip rodė, tokį trapų leliuką, tai toookios reakcijos sulaukiau, kad schmoll.gif Žodžiu, čia tik keli momentėliai...

Džiaugiuosi už tas, kuriosm pasisekė ir viskas ten buvo super, bet pilnai tikiu, ir suprantu, ir užjaučiu tas, kurioms su personalu nepasisekė. Nereikia užsipuldinėti žmonių, jei jų istorija nesutapa su jūsų, visko ten būna, ir gerai, kad papasakoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 22 spalio 2010 - 22:46
QUOTE(Elentari @ 2010 10 22, 23:46)
Džiaugiuosi už tas, kuriosm pasisekė ir viskas ten buvo super, bet pilnai tikiu, ir suprantu, ir užjaučiu tas, kurioms su personalu nepasisekė. Nereikia užsipuldinėti žmonių, jei jų istorija nesutapa su jūsų, visko ten būna, ir gerai, kad papasakoja.


O pas ką gimdėt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 10 23, 01:16)
O pas ką gimdėt?  g.gif

Turėjo priiminėti tokia jauna, lyg Pševluckienė pavardė, gerai neįsidėmėjau, tokia mieganti, nesupratau aš jos. Ko klausi, tai akis nusuka į šoną ir žiūri į sieną, kai pnegirdėjusi. Per patį gimdymą buvo dar ir vedėja Variakojienė, ir Rogalskis (pakviesti dar du gydytojai iš karto rodo, koks buvo sudėtingas gimdymas, nes šiaip sau nekviečia...), kurie abudu staugė ten, ir vis Variakojienė tai jaunai baksnojo: "tu čia, Edita, vadovauji gimdymui, tai tą ir aną daryk", ir toliau ant manęs rėkia, o ta Edita, tyli ir stovi šalia nieko nedarydama... Apie visus tris gerų žodžių skaičiau, deja, deja... schmoll.gif
Nežinau, ar mėnulis koks buvo, ar kad prieš pat Velykas, ar paminėtas Vilniaus mikrorajonas jiems pasirodė koks kaimas ir galima elgtis, kaip su gyvuliu, bet nuo pat pirmų atvykimo minučių (atvykus primėmė Rogalskis, bet jo pamaina jau baiginėjosi, kaip supratau) personalo elgesys, pradedant tuo pačiu priėmusiu Rogalskiu, kėlė šiurpą, bet iki paskutinio tikėjausi to "gerumo", apie kurį buvau tiek čia prisiskaičiusi. Deja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elentari: 23 spalio 2010 - 01:19