Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(komodajis @ 2010 08 17, 00:30)
Jei būtumėt atidžiai paskaičiusi autorės, kurią cituojate, istoriją, tai suprastumėt, kad vaikutis turėjo įgimtą širdies ydą, kad širdelė neišsivystė, taip kaip turėjo, todėl lėliukas neišgyveno. Ir ne prie ko čia nei Trakai, nei kas. Tiesiog tokia buvo Dievo valia...
Nuoširdžiai užjaučiu tėvelius.


Tikrai taip. Trakams jokių pretenzijų neturiu. Jie savo darbą atliko puikiai. Tik labai labai graudu, kad mano vaikeliui nebuvo skirta gyventi verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Man kazkaip keista..nu kartais aisku, buna situaciju, kur tikrai pasielgia, padaro kazka neprogfesionaliai, ar bijo atsakomybes ir buna stresas ir skaudumas, kad va tikejai viena ar kita ligonine, o isejo verysad.gif bet man tai cia kazkokia tendencija matosi, akd ateina Trakus ispeikia ir Antakalni isgiria..as lygiia taip pat galeciau nueiti i AK tema ir papilti ten nepasitenkinimo teksta, akd su manim elgesi kaip su kazkokiu apsaliniu trukdziu, kuris kaip ir trukdo jiems gyventi, gal net dirbti, nes atejau su siuntimu issitirti doh.gif as nekalbu net apie tuos draugiu atvejus, kai ateina su gresianciu, o mesteli tipo ko atejai doh.gif arba jau topine AK fraze apie maitinima MP, nemaitinsi, pas tave pieno nebus blink.gif pavariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 08 17, 08:25)
Tikrai taip. Trakams jokių pretenzijų neturiu. Jie savo darbą atliko puikiai. Tik labai labai graudu, kad mano vaikeliui nebuvo skirta gyventi  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Gal jam buvo skirta tapti jusu seimos angelu sargu... Bet cia jau kita tema
Atsakyti
QUOTE(renaciukas25 @ 2010 08 07, 15:47)
Mamytes, gal kuri lankesi ar lankosi, gimde privaciai pas E.Streiziene, buciau labai dekinga uz atsiliepimus?



as gimdziau pas E.Streziene pries 1.4 m. ..tao galiu tik pasakyti, kad daktare ji nuostabi..bent man paliko toky yspudy.

viska pasakojo..viska sake..rupinosi...na zodziu..gimdziau pas ja..su ja kartu..nes ir kojas tn laike ir..zodziu..
as likau suzaveta.
Atsakyti
Gal kas turite skyriaus telefoną?
Turiu siuntimą vykti į ligoninę, bet norėčiau pirma pasiskambinti, paklausti ar priims ir kada geriau atvykti g.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau, na galvoju pasisakysiu biggrin.gif
Kodėl jūs merginos taip pykstate dėl neigiamų atsiliepimų apie Trakus? Juk visada ir apie viską yra skirtingos nuomonės. Žmogus ateina ne išpeikti Trakų, o pasisakyti savo nuomonės biggrin.gif
Gimdžiau Trakuose,prieštai girdėjau įvairių nuomonių, tačiau atsirinkau tai ko norėjau.
Apie save daug nepasakosiu, man labai patiko mano gimusi saulytė wub.gif ir mokama palata biggrin.gif nepatiko gimdymas, bet negaliu kaltinti vien gydytoju kadangi pati elgiausi įdomiai blush2.gif esu labai jautri skausmui, tai tiesiog nučiuožė stogas. Epidūro maldavau, bet niekas neklausė.
Kai lankiausi pas brolio žmoną AK palatos nepatiko, bet vaikų priežiūra po gimdymo ten žymiai geresnė, tai ypač aktualu jeigu yra problemų su vaikelio sveikata.
Paskutinis patarimas, merginos neleiskit trakuose maigyt spenelių, nuo to pieno neprisigamins, bet bakterijos puikiai persiduoda, ypač kai primaigo ir kiša vaikui į burną. Nors tai vadina mokinimu žindyt, neleisčiau dabar. Iš trakų parsivežėm auksinį stafilokoką, pusė metų ligoninių, pilvo skausmų, viduravimo ir t.t. Kas sakys kad jį galima pasigauti betkur, tai mūsų išskirtinai ligoninių gyventojas, atsparus betkokiems antibijotikams.
Atsakyti
Auksinis stafilokokas buna visose ligoninese, delto privalomas kapitalinis remontas kas kazkiek metu. mano gal trys drauges (vienos is ju abu vaikai skirtingo amziaus, bet abu gimdyti AK parsiveze ta siauba). Tiesiog kuo didesne kaita zmoniu ligonineje, tuo didesnis sansas, kad pasigaus r, kad bus daugiau atveju su situo reikalu.
O pasipiktinimas buvo delto, kad apkaltino Traku medikus del vaikelio netekties, kai tai buvo visai ne kalte, tiesiog zmogus neisiskaite istorijos, o viska pakreipe kritikos link. 4u.gif
man niekas nemaige speneliu g.gif gal delto, kad mokejau jau viska biggrin.gif
Atsakyti
Dėl stafilokoko, tai čia jau laimės dalykas, kad daugiau laimės tame būtų, reik rankas plauti ir kuo mažiau laiko ligoninėje praleisti...

Skaitau temas apie kelis GN, tai galvoj viskas jau susipainiojo biggrin.gif doh.gif
Norim su vyru nuvažiuot iki Trakų, tiesiog šnektelti su personalu, kaip mums jie patiks, kokios sąlygos ir ko ten reikia turėti. Gal žinot, kokiu metu tą galima daryti? Savaitės dienos, valandos? Gal yra koks telefonas, kuriuo galima skambinti ir tartis, kad noriu atvažiuot pas jus apsižiūrėt?
Atsakyti
Trakuose gime musu mazylis. Galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta pasirinkusi Trakus - gimdziau viena visa diena, tik po manes atvaziavo kita gimdyve. Su vyru ir suneliu buvom atskiroje palatoje, nebuvo ne vieno zmogaus per kelias pamainas, is ten dirbancio personalo, kuris butu piktas ar neatsakytu i klausimus. Visi labai maloniai elgesi. Is gimdymo parsiveziau tik viena minusa - nebuvo silto vandens, tik vienam duse boileris silde, bet cia ne ligonines problema, o visuose Trakuose buvo isjungtas siltas vanduo.
Atsakyti
QUOTE(angelo @ 2010 08 05, 10:43)
Darė todėl, kad vedėjos laukė. Trakuose yra mirtina bėda, naktį būdi vienas gydytojas, kuris fiziškai negali padaryti cezario pjūvio... jai labai ekstra iškviecia vedėja iš namų, bet jai ne ekstra laukia tyto... .o jai labai labai reikia tai pradeda operacija su chrurgu...

Pacios spreskit, ar taip norit rizikuoti savo ir savo vaiko gyvybėmis. Be to yra dar vienas bet....
po vieno atlikto cezario pjuvio Jus galite gimdyti tik pirmojo lygio lygoninėse, kur esant komplikacijoms niekas nelauks kol atvaziuos kokia vedėja iš kažin kur (nors mane patikino, kad tai ji padaro vos per 20-30 min). Jai gimdysit Trakuose pakiš pasirašyti atsisakymą nuo profesionalesnių paslaugų...

Aš po pirmojo cezariuko sėkmingai pagidziau antrą vaikelį Antakalnyje pati... Be to atlikus tyrimus paaiškėjo, kad dėl širdies problemų negaliu gimdyti be epiduro.... kaip būtų Trakuose nežinia... bet iš personalo nusistatymo supratau, kad les pabandyt truputi gymdyt, bet vis vien po to cezarį padarys...

Konsultacijų Antakalnyje metu visi buvo be galo suinteresuoti, kad pagimdyčiau pati, apie cezarį sako kalbėsi tik jai sąrėmiai neprasidės, arba šiaip kokios komplikacijos... bet taip visi labai palaikė mano begaliniį norą pagimyt pačiai.

Ir galaiusiai 9 dienos po gimdymo jau sokom su vaikeliu brolio vestuvėse...ir visai kita savijauta po naturalaus gymdymo... po tokias patirties galiu tik pasakyt, kad cezario pjūvis yra kraštutinumas, kuris būtinas jai tikrai būtina....

Sėkmės visoms besilaukiančioms, Tegu Dievas apšviečia Jūsų kelią ir padeda padaryti teisinga sprendimą

Nu ir kodel gi tokias erezijas skleidziat Tamsta? doh.gif
1. Saremiavau gimdykloj visa nakti, girdejau kai atveze kita moteri ir i operacine tieisiai. Dare CP vidury nakties ir nieks jokios vedejos nelauke ir nekviete 4u.gif

2. Trakuose dirba patys didziausi "naturalistai", rekiau jau nesavu balsu pjaukit mane arba epidura darykit, nieks manes ten neklause, aisku tik kaip mazam vaikui aiskino kodel geriau gimdyt paciai, pabandyt dar siek tiek pakentet ir t.t. mirksiukas.gif Nu ir esu laaabai laiminga kad ten cirkinosi su manim ir kad pagimdiziau pati rolleyes.gif VGN arba AK tikrai butu ir epidura dare, ir pjove su mano bedom smile.gif
O be to, man gimdymas uzvelavo 11 dienu ax.gif Gydytojai po savaites velavimo taresi su vedeja ka daryt, ar skatint ar ne, bet ten butent zmones ant tiek naturalistai, kad 1,5 savaites neskatino, nes norejo kad viskas prasidetu naturaliai...Aisku viskas butent taip ir ivyko, naturaliai, sklandziai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bacilla: 29 rugpjūčio 2010 - 22:20
Na aš jau po antro gimdymo Trakuose. Ir vėl tas pats - neturiu nei vieno priekaišto smile.gif Gimdyma (08 25) priėmė Rogalskis ir tokia jauna trumpaplaukė akušerė, esu begalo jiems dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2010 08 30, 10:01)
Na aš jau po antro gimdymo Trakuose. Ir vėl tas pats - neturiu nei vieno priekaišto smile.gif Gimdyma (08 25) priėmė Rogalskis ir tokia jauna trumpaplaukė akušerė, esu begalo jiems dėkinga.

wub.gif Labai saunuolis gydytojas thumbup.gif
Sveikinimai jusu seimynai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bacilla: 30 rugpjūčio 2010 - 09:04