Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Jo Streiziene ir Lina man irgi wub.gif
Edita, greiciausiai pas tave ten taip vadinami nubrozdinimai buvo, delto nekirpo. 4u.gif
Atsakyti
tai kad pati streiziene sake, kad labai jau suplysau, dar juokavo kad nemazai mane siuvinet reiks. be to sunus gime 3300g ir kirpo, o mergaite virsu kilu sunkesne uz sunu gime ir nekirpo, tai issivaizduok kaip "faina" buvo biggrin.gif bet seip dziaugiuosi kad nekirpo, gal sutapimas ar ka, labai jau greitai viskas uzgijo, nepraejus porai savaiciu galejau sedeti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmon @ 2010 05 27, 10:56)
laba
as gimdziau savo abi mergytes Trakuose, pas vedeja ir treciaja tuoj tuoj vaziuosiu gimdyti tik ten wub.gif
Kai grysiu galesiu dar karta parasyti, kas ir kaip buvo, bet man ten viskas labai gerai buna....cia dar daug ir nuo zmogaus priklauso, ko tikisi nuvaziaves wink.gif

Labai labai laukiu atsiliepimu, nes man jau irgi ne už kalnų ax.gif
Atsakyti
karmon priklauso ir nuo zmogaus, bet nesu belekokia ponia kad man niekas neitinka biggrin.gif , tiesiog ji mane 11valanda ryto apziurinejo, sako kaklelis 5 cm atsidares tada paklause nuo kada saremiai prasideje, atsakiau kad nuo 9 val vakaro, tai pasake kad nenusisnekeciau, per tiek laiko buciau jau 3 kartus spejus pagimdyti,nutylejau ir tiek. dar akuserei linai atrase kad man temperaturos ryte neziurejo. seip su pirmu vaiku prasikankinau 21 valanda, o dabar pasirodo kad gimdydama ne pirma karta nebesusigaudau kas tie saremiai yra ir kada jie prasidejo. lotuliukas.gif gal ji ir nebloga, gal seip ne nuotaikoj buvo ta diena, arba as nepatikau ... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmon @ 2010 05 27, 12:56)
laba
as gimdziau savo abi mergytes Trakuose, pas vedeja ir treciaja tuoj tuoj vaziuosiu gimdyti tik ten wub.gif
Kai grysiu galesiu dar karta parasyti, kas ir kaip buvo, bet man ten viskas labai gerai buna....cia dar daug ir nuo zmogaus priklauso, ko tikisi nuvaziaves wink.gif

drinks_cheers.gif

lauksime ziniu.. 4u.gif

Atsakyti
Sveikos,
Pagimdžiau Trakuose 20d., esu patenkinta. Važiavau nesitarusi, gimdymą priėmė akušerė Aušra ir tokia pagyvenusi gydytoja trumpais, rudais plaukais, gal kas pavardę jos žinote? Akušerė tai lb gera, o gydytoją tokia savotiška, bet darbą rodos gerai atliko. Mokamos palatos negavau, bet ir nepasigedau, nes ir taip viena gulėjau. Pirmą naktį likęs vyras, labai pagelbėjo. Personalas draugiškas, negaliu skustis. Tai va, paskutinės naujienos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gimdziau nesenai Trakuose, tai zinokit esu labai patenkinta viskuo thumbup.gif Gimdyma priiminejo gyd. Rogalskis ir akusere Ausra bigsmile.gif Esu abiem labai dekinga, nes elgiaus tarpais kaip nuprotejes mazas vaikas (skausmas kaltas). Mes su MB gavom mokama palata, tai tikrai buvo labai gerai, nes pirma diena jei butu reikeje eit kazkur WC ieskot nualpus buciau, bo labai sunkiai is pradziu ejos, kai tik atsikeldavau taip ir silpna darydavos doh.gif O ir vaika patogiau palatoj apiplaut pampi keiciant 4u.gif
Nu apie Trakus ir gyd. Rogalski tik geriausi atsiliepimai wub.gif Prisiminus vel norisi gimdyt zinokit cool.gif
Klauskit kas ka domina, pasistengsiu atsakyt ax.gif
Atsakyti
Norit, pagasdinsiu? Po ilgo biuletenio į darbą gryžta "malonioji" Simanaitienė...Nors ir retokai ji dirba, bet vistiek.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2010 05 28, 07:49)
Norit, pagasdinsiu? Po ilgo biuletenio į darbą gryžta "malonioji" Simanaitienė...Nors ir retokai ji dirba, bet vistiek.... doh.gif

Papasakok o kas su ja blogai?
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2010 05 28, 10:16)
Papasakok o kas su ja blogai?

Na ankstesnėse temose yra apie ją visai nekokių atsiliepimų, pasiieškok... ir kaip daktarė, ir kaip žmogus nelabai......tik ji dirba (budi) tik naktimis, dažniausiai per šventes, kai kiti nenori budėt, 0,5 etato...
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2010 05 27, 21:33)
Nu apie Trakus ir gyd. Rogalski tik geriausi atsiliepimai wub.gif Prisiminus vel norisi gimdyt zinokit cool.gif

drinks_cheers.gif Nors jau ir rasiau, bet vel prisidedu prie tokiu pat sentimentu wub.gif.
O apie vedeja snekant, man irgi ji pasirode gruboka ir norinti parodyt, kad nemokshos nesciosios (neva, nemokejau atsipalaiduot kai ji apziurinejo). As nurasiau tai ant to, kad buvo studentu/rezidentu per apziura, tai gal norejo pasirodyt ar juos pagasdint.. Ai, tiek to, vis tiek ji nepagadino geru prisiminimu apie gimdyma.
Atsakyti
ir mane apziurinejo su visa "palyda", tai isvis faina buvo, kai mane sitaip sudirbo prie tiek zmoniu, bet nutylejau, jau zinojau ko laukt, nes ir mano mama manes besilaukdama pas ja buvo papuolus, taip pat "su ispudziais" biggrin.gif tai jau nuteike tam biggrin.gif ai, dar buvo geras, atsisuko i rezidentus ir jiems liepe pas mane klausineti nuo kada viskas prasidejo ir t.t, tie tyli, nu tai tyliu ir as, wedeja i mane ziuri ir sako, gal gimdyve ne lietuve kad klausimo nesupranta lotuliukas.gif
Atsakyti