Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(ataner.s @ 2010 07 02, 12:49)
Butu labai idomi ta gyd. Meskaites kaina, jei gali pasidalinti wink.gif


Mamytės, nerašinėkit čia, kas už kiek, ir kaip.Nes turiu savu ryšių ir žianau kad šitas formuas skaitomas, ir užtat, dabar ten visiems duoda pilos dėl susitarimų.Užtat ir įvedė tvarką kad nebudėjimo laikų per kasą
Atsakyti
Gal kas turit ryšių ir žinių galėtų parašyti kada kokie daktarai planuoja atostogauti?
Atsakyti
Sveikutes, grizau vakar is Traku ligonines. Ispudziai geri. Gimdyma prieme gyd. Meskaite ir tokia pagyvenusi akusere (net vardo nezinau doh.gif ). Tai esu labai patenkinta abiejom. Labai ramios, gerai ir ramiai nuteikiancios moterys. drinks_cheers.gif Personalas taip pat malonus ir paslaugus. Net slaugutes, kurios keicia patalyne vis ateidavo paklausti ar ko nereikia, siaip pakalbindavo.
Ligonineje gavau viska:ir chalata, ir naktinius, ir palutes sau pasitiesti ir vaikui. Tiesa, del visa ko isimesciau ir savo naktinius ir palutes, nes ta para kai as gimdziau tai buvo labai daug gimdyviu ir ryte slaugute neturejo man duoti net svariu paluciu ir naktiniu(klause ar neturiu savo)kadangi visos buvo isnaudotos, o svariu dar nebuvo speje atvezti.
Jei kam reikia epiduro, tai ten daro, yra anesteziologai, taciau si ligonine labiau praktikuoja naturalu gimdyma.
Nepatiko tik tai, kad valytoja labai garsiai vaiksto ir tranko durimis nors mes tuo metu su dukrele miegam. Na bet pora dienu galima ir pakenteti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2010 07 14, 16:28)
Sveikutes, grizau vakar is Traku ligonines. Ispudziai geri. Gimdyma prieme gyd. Meskaite ir tokia pagyvenusi akusere (net vardo nezinau doh.gif ). Tai esu labai patenkinta abiejom. Labai ramios, gerai ir ramiai nuteikiancios moterys. drinks_cheers.gif Personalas taip pat malonus ir paslaugus. Net slaugutes, kurios keicia patalyne vis ateidavo paklausti ar ko nereikia, siaip pakalbindavo.
Ligonineje gavau viska:ir chalata, ir naktinius, ir palutes sau pasitiesti ir vaikui. Tiesa, del visa ko isimesciau ir savo naktinius ir palutes, nes ta para kai as gimdziau tai buvo labai daug gimdyviu ir ryte slaugute neturejo man duoti net svariu paluciu ir naktiniu(klause ar neturiu savo)kadangi visos buvo isnaudotos, o svariu dar nebuvo speje atvezti.
Jei kam reikia epiduro, tai ten daro, yra anesteziologai, taciau si ligonine labiau praktikuoja naturalu gimdyma.
Nepatiko tik tai, kad valytoja labai garsiai vaiksto ir tranko durimis nors mes tuo metu su dukrele miegam. Na bet pora dienu galima ir pakenteti smile.gif


tai ir tu pataikei ant sekmadieninio bumo trakuose biggrin.gif as irgi biggrin.gif konvejeriu mus ten visas priiminejo, bet svarbiausia kad viskas gerai.. gydytoja gera, akusere super, ko dar reikia thumbup.gif sveikinimai visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asharyte @ 2010 07 15, 10:43)
tai ir tu pataikei ant sekmadieninio bumo trakuose  biggrin.gif as irgi  biggrin.gif konvejeriu mus ten visas priiminejo, bet svarbiausia kad viskas gerai.. gydytoja gera, akusere super, ko dar reikia  thumbup.gif  sveikinimai visoms 4u.gif

aha, pataikiau biggrin.gif pati lyg sesias suskaiciavau, o ryte girdejau sesutes kalbant kad lyg tai musu buvo 10 doh.gif biggrin.gif
Mane vos spejo is gimdyklos iskrapstyti, nes reikejo vietos kitai lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
o kokios galimybes vyrui likt nakvoti? Kokios palatos - ar po viena guli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyyrika: 19 liepos 2010 - 22:49
2010 07 17 ir as grizau is Traku GN.. viskas buvo super.. ir gydytojos ir akuseres ir visas kt personalas.. esu jiems laabai dekinga.. 4u.gif
buvom su vyru dvivieteje palatoje.. tikrai smagu, kai ne viena esi.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyyrika @ 2010 07 19, 21:48)
Sveikutes,
o kokios galimybes vyrui likt nakvoti? Kokios palatos - ar po viena guli?

galimybes yra visos: palatos dvigules, bet vyras gali susimoketi 60lt uz para ir buti kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 07 20, 20:15)
2010 07 17 ir as grizau is Traku GN.. viskas buvo super.. ir gydytojos ir akuseres ir visas kt personalas.. esu jiems laabai dekinga..  4u.gif
buvom su vyru dvivieteje palatoje.. tikrai smagu, kai ne viena esi..  ax.gif


Parasykit daugiau!..
Kas gymdyme dalyvavo is gydytoju, akuseriu?
Ar daug gimdyviu buvo?
60 lt tik uz lova, ar ir uz maista?
Ar taretes is anksto? Ar reikejo siuntimo?
Atsakyti
vyrui maistas neiskaiciuotas, tik uz patala ir vieta moki. jei po Cezario, vyrui moketii nereikedavo, dabar nezinau kaip.
Atsakyti
Aš pati Trakuose gimdžius ir visas beveik temas perskaičius, nu bet skleroz doh.gif biggrin.gif
Noriu pasitikslinti:

1. Priima nuo pilnų 37sav?
2. Vyrui 60Lt už 1 naktį?
3. Kiek kainuoja ta privati palata? 300Lt visam buvimo laikotarpiui? Ir dar + po 60lt už vyrą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 21 liepos 2010 - 13:57
QUOTE(Night @ 2010 07 21, 14:57)
Aš pati Trakuose gimdžius ir visas beveik temas perskaičius, nu bet skleroz  doh.gif biggrin.gif
Noriu pasitikslinti:

1. Priima nuo pilnų 37sav?
2. Vyrui 60Lt už 1 naktį?
3. Kiek kainuoja ta privati palata? 300Lt visam buvimo laikotarpiui? Ir dar + po 60lt už vyrą?

1. Jei lankaisi pas koki ten dirbanti gydytoja tai priimtu ir 36,5 sav, bet oficialiai nuo 37 savaiciu 4u.gif
2. Palata uz nakti vyrui 60lt mirksiukas.gif
3. Privati palata 300lt, nesvarbu kiek tu ten gulesi 4u.gif Taip kad jei su vyru nori buti, tai mokama apsimoka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bacilla: 21 liepos 2010 - 14:01