Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Stebuklelis @ 2010 07 01, 14:45)
Mes ir taremes su gydytoja, tai ji pasake apytiksle suma, priklausomai nuo gimdymo sudetingumo, dalyvaujanciu gydytoju skaiciu, patikslino po visko. O paskui pati atsiskaite su visais dalyvavusiais gydytojais ir sesutem.

Man irgi pasake mazdaug suma ir kad ja padalins visam personalui kas su manim bus. O kokiu santykiu tai jau ne mano rupestis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chasinta @ 2010 06 24, 14:20)
Hmm... o mano streptokoko tyrimus gydytojas sau pasieme ir neatidave  g.gif gerai, kad neigiami, tikriausiai uzrase tai i nestukes knygele.
Nezinote, ar jei atvyksiu ryt i Trakus su siuntimu, tai priims ir tikriausiai paguldys jau iki pat gimdymo?

Mane ten pagulde suejus 41 savaitei mirksiukas.gif

QUOTE(ataner.s @ 2010 07 01, 17:06)
Tai kaip suprantu reikia tiesiai sviesiai paklausti.

As irgi tiesiai sviesiai paklausiau, atsakyma irgi gavau tiesiai sviesiai. Taip labai gerai, nes po to nereikia sukt galvot kad neduotum per mazai,on taip abi puses patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bacilla @ 2010 07 02, 10:06)
Mane ten pagulde suejus 41 savaitei  mirksiukas.gif
As irgi tiesiai sviesiai paklausiau, atsakyma irgi gavau tiesiai sviesiai. Taip labai gerai, nes po to nereikia sukt galvot kad neduotum per mazai,on taip abi puses patenkintos  thumbup.gif


O kokia ta kaina tiesiai šviesiai? g.gif
Atsakyti
As taip pat labai noreciau suzinoti, kokia ta kaina. Nes kazkaip savo gydytojos nepaklausiau, o jau tuoj vaziuosiu gimdyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke.s @ 2010 07 02, 10:34)
As taip pat labai noreciau suzinoti, kokia ta kaina. Nes kazkaip savo gydytojos nepaklausiau, o jau tuoj vaziuosiu gimdyt. smile.gif

Na turbut kiekviena gydytoja turi savo kaina g.gif smile.gif as galiu pasakyti tik gyd. Meskaites kaina mazdaug, o kitu tai net neisivaizduoju schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Butu labai idomi ta gyd. Meskaites kaina, jei gali pasidalinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Editux @ 2010 06 03, 22:36)
[QUOTE to J-u-r-a-t-e]

Kelintą kartą rašote apie vedėjos kompetenciją. Šiaip tai kompetentiškesnio  smile.gif daktaro akušerijos srityje Trakų ligoninėje nėra. Visais neaiškiais atvejais, esant komplikuotiems gimdymams, visi be išimties gydytojai tariasi su vedėja, būna kviečia ją iš namų net po kelis kartus per naktį , ir ne tik todėl kad ji vedėja, o ir todėl, kad kartais tik jos kompetencijos dėka išsprendžiamos problemos. 

Dėl rėkimo-tai etikos klausimai. Sutinku ,kad klaidas reiktų aptarti  vėliau ,akis į akį su akušere, bet medicinoje "vėliau" gali būti per vėlu- klaidas reikia taisyti iškart. Panašu, kad vedėja sako iškart  ką galvoja ir nevynioja į vatą,o  jei klaida reikšminga ar pakartotinė-tai būna ir balsas pakeliamas. Toks jau jos būdas ir man tokie žmonės patinka. ( Negaliu pakęsti kai vadovas nesako man , ką padarau blogai, iškart- o susidaro nuodėmių sąrašiuką  ir išdeda jas per susirinkimą  lotuliukas.gif  )

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausima..
poliklinika man israse siuntima gimdymui.. siai dienai mums yra 40 savaiciu ir kelios dienos.. dar mano gine liepe 07 07 nuvaziuoti i ligonine, kurioje gimdysiu lialiuko toniukus pasiklausyti ir kt patikrinimus pasidaryti.. kaip manote ar mane TGN priims techninei apziurai g.gif ?
Atsakyti
Labukas smile.gif

Ar yra gimdžiusių TGN su epidūru g.gif Kažin ar įmanoma jo prisiprašyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 07 02, 10:14)
O kokia ta kaina tiesiai šviesiai?  g.gif

QUOTE(jurgituke.s @ 2010 07 02, 11:34)
As taip pat labai noreciau suzinoti, kokia ta kaina. Nes kazkaip savo gydytojos nepaklausiau, o jau tuoj vaziuosiu gimdyt. smile.gif

QUOTE(ataner.s @ 2010 07 02, 13:49)
Butu labai idomi ta gyd. Meskaites kaina, jei gali pasidalinti wink.gif

Merginos, o nemanot, kad vie6ai apie tai niekas nekalba ir b8t7 tikrai negražu forume rašyti skaičiukus. Tokiuų dalykų reikia klausti pačių gydytojų arba tų kurie jau mokėjo ar pan. Tad manau, čia jau per AŽ bendraukit.

QUOTE(Lovelyvixen @ 2010 07 06, 18:30)
sveikos, turiu klausima..
poliklinika man israse siuntima gimdymui.. siai dienai mums yra 40 savaiciu ir kelios dienos.. dar mano gine liepe 07 07 nuvaziuoti i ligonine, kurioje gimdysiu lialiuko toniukus pasiklausyti ir kt patikrinimus pasidaryti.. kaip manote ar mane TGN priims techninei apziurai  g.gif ?

O tu ryt iš pat ryto pasiskambink jiems, tau pasakys kas kur ir kaip, tiesiog, kad nereikėtų važiuoti bergždžiai
Papildyta:
QUOTE(Kajune @ 2010 07 06, 21:02)
Labukas  smile.gif
Ar yra gimdžiusių TGN su epidūru g.gif Kažin ar įmanoma jo prisiprašyti ax.gif

Kadangi aš pagimdžiau pati be epidūro, tai nežinau, bet čia forume merginos minėjo, kad jei nori, yra anesteziologas ir visada gausi epidūrą, o šiaip jei yra galimybės nuvykit į TGN ir išsiklausinėsit visko. Arba tiesiog, pasiskambinkit ir manau, jums lygiai taip pat suteiks informaciją jums rūpimais klausimais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kajune @ 2010 07 06, 21:02)
Labukas  smile.gif

Ar yra gimdžiusių TGN su epidūru g.gif Kažin ar įmanoma jo prisiprašyti ax.gif

As gimdziau be epiduro, bet tokia galimybe yra kiek zinau, pasikalbek su savo gydytoja ir viska issiaiskinsi kaip ir kas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bacilla: 07 liepos 2010 - 13:06
Kazkas minejo, apie epidura, kad taresi pries gimdyma ar kaip, nes siaip TGN prie naturalaus gimdymo labiau 4u.gif
Atsakyti