Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(Stebuklelis @ 2010 06 30, 09:17)
Sveikos, jau gana senokai paskaitineju temele, nes ruosiuosi antra karta vaziuoti i trakus  cool.gif  pirma karta buvom pries 2 metus, tuomet vaziavom susitare su gydytoja Meskaite. Gimdyme dalyvavo ir vedeja. Abiems gydytojoms ir personalui  galiu paakyti tik pacius geriausius zodzius  4u.gif
Kiek skaitau, bet niekur dabar nerandu paminetos gyd Meskaites pavardes  g.gif  Neteko niekam susidurti ? Busiu labai dekinga us bet kokia zinute  4u.gif

Dirba dirba jinai 4u.gif. Mane pasitiko su saremiais, tikrino atsidaryma. Gimdykloj tik kaip stebetoja buvo. Zinau, kad profesionali, pasirode tokia rami ir geranoriskai dalykiska.
Atsakyti
Tikrai dirba. Pries pora metu pas ja gimdziau, dabar irgi ruosiuosi. Priims jau mano trecia vaikeli. Man ji labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat pas ja vaikscioju ir kol kas esu patenkinta. Tikrai atidi, viska ramiai paaiskinanti, rupesinga ir maloni gydytoja smile.gif taip pat ruosiuosi pas ja gimdyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 30, 15:30)
As taip pat pas ja vaikscioju ir kol kas esu patenkinta. Tikrai atidi, viska ramiai paaiskinanti, rupesinga ir maloni gydytoja smile.gif taip pat ruosiuosi pas ja gimdyti smile.gif


O tarsites pries vaziuodami su ja ??? per pirma gimdyma as pas ja visa nestuma vaiksciojau, dabar krizes laikotarpi "siek tiek"pataupem 4u.gif Anksciau ji nelabai noredavo priimti ne savo nestukiu, o si karta kaip ir nesu jos "nestuke" g.gif Suabejojau, kad gali nepriimti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebuklelis: 30 birželio 2010 - 15:02
QUOTE(Stebuklelis @ 2010 06 30, 15:02)
O tarsites pries vaziuodami su ja ??? per pirma gimdyma as  pas ja visa nestuma vaiksciojau, dabar krizes laikotarpi "siek tiek"pataupem  4u.gif  Anksciau ji nelabai noredavo priimti ne savo nestukiu, o si karta kaip ir nesu jos "nestuke"  g.gif Suabejojau, kad gali nepriimti  unsure.gif

as pas ja nevaiksciojau visus tris nestumus, tik dabar paciam gale pries gimdyma, bet jau du kartus pas ja gimdziau ir dabar gimdysiu. Del gimdymo tai tariausi, nes noriu kad ji priimtu ir trecia musu vaikeli. smile.gif
Pasakyk kad pas ja jau gimdei ir tikrai priims mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo s.saulute: 30 birželio 2010 - 15:11
QUOTE(EditaR. @ 2010 06 24, 22:56)
mane prieme be jo, tiksliai neatsimenu, bet ten yra kazkoks laikas nuo keliu iki keliu sawaiciu ji darytis, o as is karto jo nesidariau (neskubejau nes buwo laiko) o veliau pagulde i logonine, ir nebespejau, taip ir likau be jo 4u.gif
Papildyta:
taip taip, pries 3 metus tu turimu niekas nereikalawo, kada antros laukiausi, gydytojas sake, jog jie nebutini bet geriau jau tuos tyrimus pasidaryti, ir sake  veliau jie bus privalomi visioms nestukems  mirksiukas.gif

Pries 10 metu gimdziau irgi dare tyrima del to koko, ir dabar, tik, agl ne visos gydytojos taip atsakingai ziuri, bet siiap reikalingas jis ir privalomas

QUOTE(Ramunyte01 @ 2010 06 28, 12:13)
Turbut ne viena karta jau buvo klausta bet vis pradedu abejoti savo ziniomis smile.gif nuo kelintos savaites priima i Trakus?

nuo 37 sav..nes nu 36 tai tipo jau pries laika, tai turi tureti kudikiui intensyvia treapija, jei ka..nezinau ar jie jau skaito, akd pvz. 36.2dienos jau tipo 37 savaite, ar turi buti pilnos 37 sav.
Atsakyti
QUOTE(Stebuklelis @ 2010 06 30, 15:02)
O tarsites pries vaziuodami su ja ??? per pirma gimdyma as  pas ja visa nestuma vaiksciojau, dabar krizes laikotarpi "siek tiek"pataupem  4u.gif  Anksciau ji nelabai noredavo priimti ne savo nestukiu, o si karta kaip ir nesu jos "nestuke"  g.gif Suabejojau, kad gali nepriimti  unsure.gif

Buvau uzsiminusi jau, tai sake dar pasnekesim, kai artes gimdymas (ar nepersigalvosiu ir pan., sake nuvaziuot pasiziuret i Trakus). Tik va nezinau kaip viskas vyksta kai susitari, kad butent tas gydytojas priimtu gimdyma, t.y. su pinigeliais??? kas galite bent kiek apsviesti?
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 06 30, 20:50)
Buvau uzsiminusi jau, tai sake dar pasnekesim, kai artes gimdymas (ar nepersigalvosiu ir pan., sake nuvaziuot pasiziuret i Trakus). Tik va nezinau kaip viskas vyksta kai susitari, kad butent tas gydytojas priimtu gimdyma, t.y. su pinigeliais??? kas galite bent kiek apsviesti?

Jei nori kad priimtu butent konkreti gydytoja, tai tuomet su pinigeliais.
Atsakyti
Ta tai suprantu. Tik va kaip zinot kike ir kada sumokama. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2010 07 01, 11:07)
Ta tai suprantu. Tik va kaip zinot kike ir kada sumokama. blush2.gif

Pas ta pacia gydytoja gali ir pasiklausti (as paklausiau). Abu kartus gimdydama mokejau jau po visko. Dabar irgi mokesiu kai pagimdysiu
Atsakyti
QUOTE(s.saulute @ 2010 07 01, 12:56)
Pas ta pacia gydytoja gali ir pasiklausti (as paklausiau). Abu kartus gimdydama mokejau jau po visko. Dabar irgi mokesiu kai pagimdysiu


Mes ir taremes su gydytoja, tai ji pasake apytiksle suma, priklausomai nuo gimdymo sudetingumo, dalyvaujanciu gydytoju skaiciu, patikslino po visko. O paskui pati atsiskaite su visais dalyvavusiais gydytojais ir sesutem.
Atsakyti
Tai kaip suprantu reikia tiesiai sviesiai paklausti.
Atsakyti