Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 23, 00:57)
Lairam lengvo tau gimdymo  wub.gif



Ačiuks, Erikiuxxx 4u.gif . Būtų gerai dar porą dienų man negimdyti - išlindo sloga ir gerklės perštėjimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Moncitaa @ 2010 06 23, 18:30)
Gal zinote kaip yra su streptokoko tyrimu? Ar priima i Trakus gimdyti jo nepasidarius? g.gif
as siandien ji tepasidariau bet rezultatai tik po sventiniu dienu.. o mano maziulis jau nekantrauja pasirodyti..

lauksiu ziniu  mirksiukas.gif


Prieš 3 metus tikrai buvo nebūtini, bet PAGEIDAUJAMA, kad nėštukė juos turėtų!.. Pati važiavau be jų, tai tik užklausė, ar dariau.
Atsakyti
QUOTE(antoschka @ 2010 06 24, 11:26)
Prieš 3 metus tikrai buvo nebūtini, bet PAGEIDAUJAMA, kad nėštukė juos turėtų!.. Pati važiavau be jų, tai tik užklausė, ar dariau.

Pas mane neigiamas buvo, bet tikrai žinau, kad niekur nebuvo tai užrašyta, bet manęs net nepaklausė dėl jo.. g.gif O aš ir pamiršau pasakyti. Na, matyt jei būtų buvęs - tai pati būčiau rėkusi, kad aš jį turiu, o kai nebuvo - tai matyt neaktualu buvo
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 06 24, 11:49)
Pas mane neigiamas buvo, bet tikrai žinau, kad niekur nebuvo tai užrašyta, bet manęs net nepaklausė dėl jo..  g.gif O aš ir pamiršau pasakyti. Na, matyt jei būtų buvęs - tai pati būčiau rėkusi, kad aš jį turiu, o kai nebuvo - tai matyt neaktualu buvo


Pas mane taip pat neigiamas ir niekas neklausė. Bet jai būtų buvęs teigiamas, tai jaučiu pati bučiau sakius.
Atsakyti
Hmm... o mano streptokoko tyrimus gydytojas sau pasieme ir neatidave g.gif gerai, kad neigiami, tikriausiai uzrase tai i nestukes knygele.
Nezinote, ar jei atvyksiu ryt i Trakus su siuntimu, tai priims ir tikriausiai paguldys jau iki pat gimdymo?
Atsakyti
mane prieme be jo, tiksliai neatsimenu, bet ten yra kazkoks laikas nuo keliu iki keliu sawaiciu ji darytis, o as is karto jo nesidariau (neskubejau nes buwo laiko) o veliau pagulde i logonine, ir nebespejau, taip ir likau be jo 4u.gif
Papildyta:
taip taip, pries 3 metus tu turimu niekas nereikalawo, kada antros laukiausi, gydytojas sake, jog jie nebutini bet geriau jau tuos tyrimus pasidaryti, ir sake veliau jie bus privalomi visioms nestukems mirksiukas.gif
Atsakyti
manes del tyrimu neklause ax.gif
Papildyta:
QUOTE(lairam @ 2010 06 24, 05:32)
Ačiuks, Erikiuxxx  4u.gif . Būtų gerai dar porą dienų man negimdyti - išlindo sloga ir gerklės perštėjimas  doh.gif

laikykis 4u.gif
Atsakyti
As ir pirmaji gimdziau trakuose esu patenkinta nes viska duoda ir tu marskinuku ir patalyne keicia ir su vyru vienoj patalatoj 6 naktis miegojom... man cezari dare vedeja ir Streiziene gydytoja dviese esu jom patenkinta, nors ir nebuvau sutariusi bet darba atliko puikiai..ir tiesa nedaviau kysio nes buvo ekstra atvejis tik dovanelemis atsidekojau...o del digrienes tai teko su ja daug bendrauti nes per pati nestuma daug kartu ligoninese esu gulejusi tai ji man per griezta pasirode, man asmeniskai ji geru emociju nesukelia...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
o gal kas turejo planini cp ? smile.gif
gal galit suteikt info pas ka ? ar taretes is anksto ir kiek mokejot? kokios priezastis buvo? ar pavyktu susitart del cp, del nel.svariu priezasciu? g.gif
busiu l.dekinga, jei pagelbesit ax.gif
jei nenorit viesai, galima ir a.z.
aciuuuu 4u.gif
Atsakyti
Turbut ne viena karta jau buvo klausta bet vis pradedu abejoti savo ziniomis smile.gif nuo kelintos savaites priima i Trakus?
Atsakyti
Per kursus Šemeta sakė, kad nuo 37 sav. Pačios vedėjos kai užklausiau, pagalvojus, atsakė nuo 36 sav.
Atsakyti
Sveikos, jau gana senokai paskaitineju temele, nes ruosiuosi antra karta vaziuoti i trakus cool.gif pirma karta buvom pries 2 metus, tuomet vaziavom susitare su gydytoja Meskaite. Gimdyme dalyvavo ir vedeja. Abiems gydytojoms ir personalui galiu paakyti tik pacius geriausius zodzius 4u.gif
Kiek skaitau, bet niekur dabar nerandu paminetos gyd Meskaites pavardes g.gif Neteko niekam susidurti ? Busiu labai dekinga us bet kokia zinute 4u.gif
Atsakyti