Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Sveikutes,

Gal kas galite papasakoti ka reikia tureti vyrui dalyvausianciam gimdyme? ax.gif
Kiek zinau kai kuriuose gimdymo namuose praso vyro plauciu fluorogramos.. kaip yra su Trakais? Galbut tinka seimos gydytojo pazyma, kad krutines lasta yra be pakitimu.
Lauksiu is Jusu ziniu, nes pradedu bijoti, kad kazka pamirsiu.. blush2.gif
Atsakyti
Vyrui reikia turėti sterilu chalata, kuri gali vaistineje nusipirkt prie ligonines. O plauciu nuotraukos nieko nereikejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bounty: 21 birželio 2010 - 14:10
QUOTE(bounty @ 2010 06 21, 14:07)
Vyrui reikia turėti sterilu chalata, kuri gali vaistineje nusipirkt prie ligonines. O plauciu nuotraukos nieko nereikejo.


ACIU BOUNTY!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2010 06 21, 10:30)
Aš jau kokius 5 kartus rašiau apie gimdymą pas Digrienę biggrin.gif. Tai trumpai - gydytoja liuks. Ne iš tų kur 'camcia liamcia', gana griežta, bet taktiška, maloni ir tt. Žodžiu, mielai vėl pas ją gimdyčiau smile.gif

Dekui uz info. Tikrai nuraminot del Digrienes smile.gif. Dabar galiu ramiai laukti liepos 8tos smile.gif. Tiesa,gal kas parasytumet kiek jai davet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Moncitaa @ 2010 06 21, 12:28)
Sveikutes,

Gal kas galite papasakoti ka reikia tureti vyrui dalyvausianciam gimdyme?  ax.gif
Kiek zinau kai kuriuose gimdymo namuose praso vyro plauciu fluorogramos.. kaip yra su Trakais? Galbut tinka seimos gydytojo pazyma, kad krutines lasta yra be pakitimu.
Lauksiu is Jusu ziniu, nes pradedu bijoti, kad kazka pamirsiu.. blush2.gif

mano nestumas priziurimas trakuose, tai mano vyrui dave siuntima del plauciu nuotraukos.....
Atsakyti
QUOTE(bounty @ 2010 06 21, 15:07)
Vyrui reikia turėti sterilu chalata, kuri gali vaistineje nusipirkt prie ligonines. O plauciu nuotraukos nieko nereikejo.


Ar brungus tas chalatas? Turbūt vienkartinis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 22, 15:42)
Ar brungus tas chalatas? Turbūt vienkartinis? g.gif



Apie 10 litu. Bijau pameluoti g.gif Na jo vienkartinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bounty: 22 birželio 2010 - 15:02
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 22, 13:42)
Ar brungus tas chalatas? Turbūt vienkartinis? g.gif

as pirkau visa komplekta 12.90lt, ten ir tas kostiumas ir ant koju maiseliai ir dar kazkas net nebuvau ispakavus, tai paziuresim ko prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 06 22, 15:42)
Ar brungus tas chalatas? Turbūt vienkartinis? g.gif

Kaina jo 12.90 Lt., o šiaip - jei sumastysi kur dar jį panaudoti - tai gali ir ne vienkartinis būti smile.gif blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2010 06 22, 18:27)
Kaina jo 12.90 Lt., o šiaip - jei sumastysi kur dar jį panaudoti - tai gali ir ne vienkartinis būti smile.gif  blush2.gif  thumbup.gif


Nu ne karvę kainuoja, tai galima ir kartą panaudot irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 06 20, 13:53)
Ek, laikas kaip greitai lekia... Man jau praktiškai bet kuriuo metu gali tekti keliauti į Trakus  rolleyes.gif  . Kažkaip pirmą karta nebuvo visai baisu, bet dabar kažkaip baisoka  biggrin.gif . Vis vien žinau, kas laukia  lotuliukas.gif

Lairam lengvo tau gimdymo wub.gif
Atsakyti
Gal zinote kaip yra su streptokoko tyrimu? Ar priima i Trakus gimdyti jo nepasidarius? g.gif
as siandien ji tepasidariau bet rezultatai tik po sventiniu dienu.. o mano maziulis jau nekantrauja pasirodyti..

lauksiu ziniu mirksiukas.gif
Atsakyti