Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

QUOTE(jurgituke.s @ 2010 06 17, 13:32)
Oi tai nuraminai mane  smile.gif , nes man nusimato planine operacija, ir planuoju vaziuoti i Trakus. O cia visos tik naturaliai gimdo. Ruosiuosi pas Digriene vaziuot, nes lankausi pas ja poliklinikoj, tai kazkaip ramiau atrodo.Nes as ja jau pazystu ir ji mane.  ax.gif Tik gaila, kad cia apie ja ner jokiu atsiliepimu.

Digriene? cia gal kokia nauja, tikrai neteko girdeti kad tokia trakuose dirba g.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 06 18, 12:55)
Digriene? cia gal kokia nauja, tikrai neteko girdeti kad tokia trakuose dirba g.gif



Tikrai dirba ji. Tik ji darbo dienom centro poliklinikoje iki pietu dirba, tai kiek pati sakė, kad dažniausiai budi trakuose savaitgaliais. Nors teko matyti kaip ir vidury savaites po pietu budėjo ji.
Atsakyti
QUOTE(bounty @ 2010 06 18, 11:06)
Tikrai dirba ji. Tik ji darbo dienom centro poliklinikoje iki pietu dirba, tai kiek pati sakė, kad dažniausiai budi trakuose savaitgaliais. Nors teko matyti kaip ir vidury savaites po pietu budėjo ji.

geras bigsmile.gif tai tikrai butu idomu kokiu atsiliepimu apie ja isgirsti, gal kartais pataikysius pas ja gimdyti g.gif
Atsakyti
Ek, laikas kaip greitai lekia... Man jau praktiškai bet kuriuo metu gali tekti keliauti į Trakus rolleyes.gif . Kažkaip pirmą karta nebuvo visai baisu, bet dabar kažkaip baisoka biggrin.gif . Vis vien žinau, kas laukia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 06 18, 14:34)
geras bigsmile.gif tai tikrai butu idomu kokiu atsiliepimu apie ja isgirsti, gal kartais pataikysius pas ja gimdyti g.gif

as gimdziau pirmaji vaika pas Lina Digriene, tai aisku dabar noriu tik padekoti smile.gif o siaip ji labai griezta, reikli gimdymo metu buvo, vadovavo viso gimdymo metu be jokiu svelnumu ir paglostymu , net mano vyra priverte likt ir dalyvauti, tai jam po siai dienai dar baisu lotuliukas.gif na bet kai viskas gerai baigiasi, tai be abejo dziaugiesi ir tik gali padekoti gydytojui, o siaip trakuose visi gydydojai labai profesionalus ir geri, labai geru zodziu dar galiu pamineti gyd. E.Streiziene- tikra profesionale ir superine gydytoja!!! sekmes visoms!!
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2010 06 20, 15:05)
as gimdziau pirmaji vaika pas Lina Digriene, tai aisku dabar noriu tik padekoti  smile.gif  o siaip ji labai griezta, reikli gimdymo metu buvo, vadovavo viso gimdymo metu be jokiu svelnumu ir paglostymu , net mano vyra priverte likt ir dalyvauti, tai jam po siai dienai dar baisu lotuliukas.gif  na bet kai viskas gerai baigiasi, tai be abejo dziaugiesi ir tik gali padekoti gydytojui, o siaip trakuose visi gydydojai labai profesionalus ir geri, labai geru zodziu dar galiu pamineti gyd. E.Streiziene- tikra profesionale ir superine gydytoja!!! sekmes visoms!!

dekui 4u.gif na va jau vis daugiau info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke.s @ 2010 06 16, 20:42)
O gal kuri "cezari" Trakuose turejot? idomu,koki apie tai atsiliepimai,nes man turi buti planinis "cezaris".


As po planinio cezario, viskas puikiai smile.gif nei temperaturos nieko smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif gal gali parasyti, kurios neseniai gimde trakuose ar dar duoda naktiniu marskiniu, pakloteliu... nelabai jie ten kokio grozio blush2.gif bet... ar jau reik viska savo turet??? sedziu ant tasiu ir nebesugalvoju ka cia dar isidejus g.gif
Atsakyti
QUOTE(asharyte @ 2010 06 21, 09:51)
sveikos mamytes  smile.gif  gal gali parasyti, kurios neseniai gimde trakuose ar dar duoda naktiniu marskiniu, pakloteliu... nelabai jie ten kokio grozio  blush2.gif  bet... ar jau reik viska savo turet??? sedziu ant tasiu ir nebesugalvoju ka cia dar isidejus g.gif



Viską duoda. Aš pamenu sakiau, kad pati turiu chalatą, tai sakė pasaugok savo, nes išsitepsi. Aišku jie nėra gražiausi, bet švarūs tie naktiniai ir bent esant mažiausiai dėmeliai iškart atnešdavo naujus net neprašant.
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 06 20, 20:58)
dekui 4u.gif na va jau vis daugiau info smile.gif

Aš jau kokius 5 kartus rašiau apie gimdymą pas Digrienę biggrin.gif. Tai trumpai - gydytoja liuks. Ne iš tų kur 'camcia liamcia', gana griežta, bet taktiška, maloni ir tt. Žodžiu, mielai vėl pas ją gimdyčiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Night: 21 birželio 2010 - 09:31
Kai taip parasot, tai uzeina noras isbandyti pas Digriene gimdyti lotuliukas.gif nors imk ir tam priezasti susikombinuok lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2010 06 21, 10:43)
Kai taip parasot, tai uzeina noras isbandyti pas Digriene gimdyti  lotuliukas.gif nors imk ir tam priezasti susikombinuok lotuliukas.gif

biggrin.gif
Aš po gimdymo pas ją, antro nėštumo priežiūrai pas ją vaikštau. Tai irgi būčiau nieko prieš pas ją gimdyti. Kaip čia susikombinavus? smile.gif
Atsakyti