Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

ar esate ka girdejusios apie gydytoja Vaitaskiene ar Vaitkiene (panasiai skamba kazkaip), kazkaip pirma karta sia pavarde isgridau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle50: 14 birželio 2010 - 13:05
QUOTE(egle50 @ 2010 06 14, 13:04)
ar esate ka girdejusios apie gydytoja Vaitaskiene ar Vaitkiene (panasiai skamba kazkaip), kazkaip pirma karta sia pavarde isgridau...


Dirba dirba Trakuose gyd. Vaitoskiene - labai miela moteris smile.gif Sypsosi visada ir maloni, issamiai i klausimus atsako... Mane is ligonines israse po gimdymo thumbup.gif
Atsakyti
del gelezies gerimo ir man reikejo, kai gulejau su 37sav nestumu trakuose streiziene pamate, kad reikia, nors elektrenuose lankiausi pas Borki, jis matyt nieko tyrimuose nemate, nes nieko nesake. gal del to ir mano mergiotei teko gelezi gerti, nes buvo tik 96, kur pas waikus turi buti bent jau 110(taip gydytoja sake)
Papildyta:
jurate, sveikinimai 4u.gif aukit sveiki rolleyes.gif o del tos apziuros tai ir mane pries isleidziant apziurejo toks vyrukas, bet ne rogalskis(rogalskis su akiniais aukstas ir tamsiais plaukais, zinau as ji nuo pirmo nestumo kai gulejau elektrenuose) o sitas gydytojas irgi aukstas, bet plaukai sviesesni nei pas rogalski, ir pliktelejes, be akiniu, taip pat paklause ka vaiku gydytoja sake, pasakiau kad viskas gerai, apziurejo mane,pilvo nemaige, sako nori namo? atsakiau kad taip ir isleido biggrin.gif seip mus isleido ankstokai, penktadieni diena pagimdziau o sekmadieni panasiu laiku jau keliavom namo, sweikos buvot tai ko laikyt smile.gif nors seip skaiciau kad maziausei 3 paras laikyti turi, nes apie 3diena gelta waiku prasideda g.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR. @ 2010 06 15, 11:40)
Papildyta:
tai ir mane pries isleidziant apziurejo toks vyrukas, bet ne rogalskis(rogalskis su akiniais aukstas ir tamsiais plaukais, zinau as ji nuo pirmo nestumo kai gulejau elektrenuose) o sitas gydytojas irgi aukstas, bet plaukai sviesesni nei pas rogalski, ir pliktelejes, be akiniu, taip pat paklause ka vaiku gydytoja sake, pasakiau kad viskas gerai, apziurejo mane,pilvo nemaige,  sako nori namo?

Na jau, arba zenkliai pasikeites Rogalskis nuo tavo pirmo nestumo arba kazka susiklaidinai biggrin.gif. Nei juodaplaukis, nei aukstas smile.gif. Stipriai nuplikes ir shlakuotas, t.y. kokie buna ryzi zmones, nemanau, kad galima ji apibudint kaip juodaplauki, ir tikrai neaukstas.
Atsakyti
QUOTE(EditaR. @ 2010 06 15, 11:40)
jurate, sveikinimai 4u.gif  aukit sveiki  rolleyes.gif 
seip mus isleido ankstokai, penktadieni diena pagimdziau o sekmadieni panasiu laiku jau keliavom namo, sweikos buvot tai ko laikyt smile.gif nors seip skaiciau kad maziausei 3 paras laikyti turi, nes apie 3diena gelta waiku prasideda g.gif


QUOTE(MANOUCHE @ 2010 06 15, 12:39)
Na jau, arba zenkliai pasikeites Rogalskis nuo tavo pirmo nestumo arba kazka susiklaidinai biggrin.gif. Nei juodaplaukis, nei aukstas smile.gif. Stipriai nuplikes ir shlakuotas, t.y. kokie buna ryzi zmones, nemanau, kad galima ji apibudint kaip juodaplauki, ir tikrai neaukstas.


EditaR, ačiū už sveikinimus smile.gif
O mus irgi paleido kai suėjo lygiai 2 paros, kai galėjo paimti kraujuką iš kulniuko, paėmė ir išvažiavom namo.
Na, nežinau ar Rogalskis ar koks kitas gydytojas mane apžiūrėjo, bet jis atrodė kaip minėjo MANOUCHE.
Atsakyti
kai buvau apziureti Traku gimdymo namu, tai sake, kad jei viskas ok ten laiko 2 paras.. ne 3.. 4u.gif
Atsakyti
nu blem, pries 3 metus elikuose ligoninej gulejau su pusles uzdegimu, ir jis ateidawo apziuret, kiek pliktelejes buwo, nu bet ne toks jau kad visai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR. @ 2010 06 15, 16:36)
nu blem, pries 3 metus elikuose ligoninej gulejau su pusles uzdegimu, ir jis ateidawo apziuret, kiek pliktelejes buwo, nu bet ne toks jau kad visai  schmoll.gif

Ko gero ten buvo Kostas Kalinauskis - nes Elektrenuose tai tik jis galejo dirbti mirksiukas.gif
Atsakyti
wa wa, ir as uzejau cia parasyt kad su kalinausku sumaisiau, susimakalavau as cia su tom pavardem blush2.gif
Atsakyti
O gal kuri "cezari" Trakuose turejot? idomu,koki apie tai atsiliepimai,nes man turi buti planinis "cezaris".
Atsakyti
Turėjau neplaninį pas V. Varijakojienę (darė kartu su Pševluckaja). Atsiliepimai tik thumbup.gif
Nors po cezario ilgai laikėsi temperatura, bet is savo pusės padarė viską: po operacijos paskyrė n tyrimų, ir tik sužinoję, kad viskas gerai, paleido namo.
Atsakyti
QUOTE(antoschka @ 2010 06 17, 14:02)
Turėjau neplaninį pas V. Varijakojienę (darė kartu su Pševluckaja). Atsiliepimai tik  thumbup.gif
Nors po cezario ilgai laikėsi temperatura, bet is savo pusės padarė viską: po operacijos paskyrė n tyrimų, ir tik sužinoję, kad viskas gerai, paleido namo.

Oi tai nuraminai mane smile.gif , nes man nusimato planine operacija, ir planuoju vaziuoti i Trakus. O cia visos tik naturaliai gimdo. Ruosiuosi pas Digriene vaziuot, nes lankausi pas ja poliklinikoj, tai kazkaip ramiau atrodo.Nes as ja jau pazystu ir ji mane. ax.gif Tik gaila, kad cia apie ja ner jokiu atsiliepimu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgituke.s: 17 birželio 2010 - 14:36