Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (10 tema)

Tęsiam toliau,
sena tema
ČIA

user posted image
Foto paimta is www.telefoto.lt. Tikiuosi autorius nesupyks.

Gimdykime Trakuose!
Atsakyti
uoj kokios fainos kojytes bigsmile.gif
Atsakyti
Kur dingo mūsų mamytės pagimdžiusios Trakuose? Taip laukiam paskutinių naujienų 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Sakykit. Jei ten vaziuot nesitarus is Vilniaus- tikrai priims? Girdejau, kad ten tik 2 gimdymo palatos.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2010 05 25, 12:40)
Sveikos.
Sakykit. Jei ten vaziuot nesitarus is Vilniaus- tikrai priims? Girdejau, kad ten tik 2 gimdymo palatos.

tai daug kas vaziuoja nesitarus ir visas priima, o gimdyklos istikruju 2 4u.gif
Atsakyti
nu dvi gimdyklos, ale konvejerio tokio ner kaip AK 4u.gif
Atsakyti
Jokio skirtumo iš kurio miesto esi, gimdyti gali bet kur.
Atsakyti
nebent jei numatomos komplikacijos, tai tada gali atgal issiusti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2010 05 25, 15:40)
Sveikos.
Sakykit. Jei ten vaziuot nesitarus is Vilniaus- tikrai priims? Girdejau, kad ten tik 2 gimdymo palatos.



priims..o gimdymo palatos tikrai tik dvi.. bet ir palatu po gimdymo tik 6.. manau ten tikrai retai buna abi gimdyklos uzimtos vienu metu..

Atsakyti
As kai gimdziau, tai buvau vienintele tadien gimdyve, ir isvis visoj ligoninej thumbup.gif , tik vakare atvaziavo dar kelios.
tikrai priims tik butinai paimkite su savim visus dokumentus, as net kelis kartus vaziuodavau vis galvojau kad saremiai, bet apziuredavo ir nusiusdavo mane namo, nes ten buvo netikri saremiai, o tik paskutini karta kai atvziavau pasitikrint vakare tai pasiule gultis jau i ligonine, nes kaklelis buvo atsidares ir mane, kad kita diena gimdysiu, taip ir atsitiko, per pietus pagimdziau. smile.gif
gal ne visos mamos skaite, bet jei idomu as buvau parasius savo nuomone apie gimdykla Trakuose pries tai pabaigtoj temoj, mano paskutine zinute buvo
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif gimdziau trakuose pries beveik 7 men. vaziavau su niekuo nesitarus, ir papuoliau pas gyd streiziene ir akusere lina. laaabai jau jos man patiko, akusere paaiskino ka daryti kad saremiai butu lengvesni(tikrai padejo), galva gloste ir seip visaip padejo kuo tik galejo, o ant streizienes per gimdyma pykau kad stowejo prie koju su zirklem bet nekirpo, stumiau ir jauciau kaip plysineju (bet po visko dziaugiausi- greiciau sugijo nei po kirpimo, gal mate kad nebutina buvo) o seip superine gydytoja. ir seip tai man ten viskas patiko, isskyrus skyriaus vedeja, nu labai jau nemaloni moteryte tokia grubi ir nemandagi (inai mane apziurejo pries gimdyma)

beje, gal kuri gimdet trakuose lapkricio 6? gulejau didelej gimdykloj ir girdejau kaip kazkas lb jau reke mazesnej ax.gif
Atsakyti
laba
as gimdziau savo abi mergytes Trakuose, pas vedeja ir treciaja tuoj tuoj vaziuosiu gimdyti tik ten wub.gif
Kai grysiu galesiu dar karta parasyti, kas ir kaip buvo, bet man ten viskas labai gerai buna....cia dar daug ir nuo zmogaus priklauso, ko tikisi nuvaziaves wink.gif
Atsakyti