Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

na,imetu kaip atrodo su ir be dirzo,paziurejau dar karta,pasimaiviau,nu man vistiek be dirzelio graziau,bet kartais norisi ir pasikeist smile.gif

user posted image
user posted image



ir tik dabar pamaciau,kad negraziai sugules pamusalas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 28 gegužės 2010 - 20:51
na,merginos,savaitgalis? bigsmile.gif

as va,spejau aplankyt tik siandien atrasta turgeli,kuris,pasirodo,tame paciame Glasgow,kur ir i kita turgu vaziuoju,tik kitoj vietoj biggrin.gif
taigi,pasirankiojau siek tiek lobiu,svarbiausias ir pagal mane,labiausiai vertas demesio bei brangiausias butu,jei ne suduzusi lekstele ir jei butu komplektas,o ne vienas puodelis su lekstute,C.TIELSCH&co antikinis,apie 1860tuju metu,gana storo porceliano ir piesinukai visi skirtingi-ant puodelio 3 ir ant lekstutes tokie,kaip ant puodelio,pagaminti tuomet priklausiusiam Vokietijai,dabar Lenkijos mieste ir firma bei gamintojas buvo vok kilmes
user posted image




vazele,patrauke idomiu dizainu,pasirodo ir ne tokia jau nieko verta,Italijoj gaminta,ARS ARTIGIONA DERUTA firmos,50tuju metu ,puosta rankomis bei 24k auksu,vazele
user posted image
user posted image



dar lobis i mano kinietisku indu kolekcija,gana gili lekstele,taip pat 50tuju metu,pavyko atkast pavadinima pagal esamus irasus Jiangxi Ciye Gongsi (Jiangxi Porcelain company). Early to mid 20th C
user posted image



toliau,sketis(pereinamu spalvu,manau,kad kokiu 50-60tuju metu,nes stilius panasus); Liberty in London silkine skarute,perfume esence goya no5 ir pakabukas/medalionas,i kuri galima idet nuotrauka (sorry,kad vazono dalis matosi,prasau nekreipt i ji demesio blush2.gif )
user posted image
user posted image

Atsakyti
Labas. Zinai , MLP, tikrai geru dalyku radai. Visi geri. O suknele man graziau be dirzelio. Bent jau nuotraukoj.

Medalionas koks idomus. Grazus.
Atsakyti
aciu,danske 4u.gif
zinau,kad geri-pati,kai panarsiau google-akis istempiau,bent del to puodelio su lekstele,medalionas-jis cameo imitacija,bet cia ne tikra,ji plastmasine,tik ant metalo uzdeta,ten balerinos ar kazkas panasaus,panasiu nemazai maciau ebay,bet kai uz tokius pinigelius-tai nesusilaikiau ir pasiemiau,aplamai,visi sie lobiai labai pigiai atsiejo biggrin.gif


dekui ir del suknutes-pamirsau parasyt doh.gif jo,as irgi paziurejau,man labiau be dirzelio tinka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 29 gegužės 2010 - 22:45
MLP, labai gražūs lobiai, ypač skėtis ir lėkštė. smile.gif ir ten ne baletinos o nimfos rodos, iš Botičelio pavasario:

user posted image
Atsakyti
aga,turi panasumo bigsmile.gif


aciu,daikciukai dekoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 05 29, 21:00)
na,merginos,savaitgalis? bigsmile.gif


O va cia tai gerybiu prisipirkai!!! Labiausiai: liberty skarele, puodelis ir lekste. Superiniai. Kazko mane po iiiiilgo laiko mane labai traukti pradejo prie visu melynu atspalviu...
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 05 30, 09:58)
O va cia tai gerybiu prisipirkai!!! Labiausiai: liberty skarele, puodelis ir lekste. Superiniai. Kazko mane po iiiiilgo laiko mane labai traukti pradejo prie visu melynu atspalviu...

O ispudziai kur? Ar nusivylusi esi, kad nieko nesakai? Ar nebuvot?
Atsakyti
Mlp kaip tas medalijonas su tokiom mergytem turiu paveiksleli mazuti,tik nezinau kodel ji isarde tik liko vidine dalis tos mergaites. bigsmile.gif Skarele labai grazi wub.gif Ir indukai faini,tik,kad as nelabai juos megstu. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
vau,skarelė tai...vau biggrin.gif
o vazelės forma tai priminė tas kriaukles,kur ant kitų kriauklių auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 05 30, 10:11)
O ispudziai kur? Ar nusivylusi esi, kad nieko nesakai? Ar nebuvot?

buvom buvom, skaros dziusta, tai su visu vaizdu norejau pasirodyt biggrin.gif . Ispudziai trumpai tokie: radau daug fainu lempu gaubtu ir graziu pastatomu lempu, bet nepirkom nei vienos, nes dar reikia tiksliau susivokti, ko norisi. Staliuko padoraus nei vieno neuztikau ir siaip man pasirode, kad baldu mazokai buvo. Bet cia gal musu problema - jau baisiai du veikejai nelaimingi buvo, kai rekejo daugiau pavaikscioti - dukra prarado bet koki interesa, kai nusipirko baby borno nesyne lotuliukas.gif , o diedui po drabuzius vaikscioti isvis mirtis... Tai to galo, kur rubai, praktiskai neisnarsem. Skaru uztikau tik pas viena vyriski tokia rimtesne kruva, tai gerai pasikuiciau biggrin.gif Pasiemiau tik 5, bet galejau kokiu 10, bet bijojau, kad nuzudys biggrin.gif

o siap, tai rekeitu dazniau prasukuoti - cia pirmas apsiziurejimas - kas ir prie ko...

Ai, dar buvau uztikus kvepalu miniuku visa kruva, bet taip ir nesupratau - tikri jie, ar ne: kai kurie ok, o kai kurie kazkokie itartini buvo...
Ir dar eifeliu visokiu bovau radus, bet va diedas nepirko ir gana lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 30 gegužės 2010 - 14:10
Baldu tai buna, bet reikia pataikyti. Idomesni greitai dingsta. Ir kaip kada, kartais ir tas grazu, ir tas .O kartais nieko ypatingo.

O skuduru kampe tai ne vyru darbas, cia tai taip. Ten geriausiai arba su bendraminte, arba vienai.

Skaru buna dviejose vietose dideles kruvos. Dar dviejose rankines, ivairios.Ir vintage, ir siaip sau.
Kvepalu irgi dvi vietos. Viena, kur daug smulkmenu, papuosalu ir panasiai. Ten tikri. Pas kita visko buna. Ten jau renkiesi ka zinai. Dar buna einant per skudurus. Tai geriausias variantas, tokie netyciukai.

Ir sutinku, kad sunku pirma karta susigaudyti. Gal kitam kartui galesiu ir as, pabuciau gidu. Tiesiog zinau, i kuria palapine verta listi, o kur nieko gero nesitikek.
Atsakyti