Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Nostalgie @ 2010 05 27, 19:46)
pasirodo vintage pomegis apjungia ir zmones, esancius skirtingose barikadu pusese biggrin.gif

Kaži kodėl nepasijaučiau nei kovos lauke, nei skirtingoje pusėje kovojanti tongue.gif Ir išvis kokių kautynių netenka patirti, bent jau pastaruosius dvidešimt metų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 05 27, 20:03)
aij,kadanors,kai netingėsiu,ir nereikės mokytis hihihi.gif

Mokykis mokykis,kai jau busi pavargus nuo mokslu, i knygas nebegalesi paziuret, tada mums ir parodyk. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 05 27, 20:01)
Kaži kodėl nepasijaučiau nei kovos lauke, nei skirtingoje pusėje kovojanti  tongue.gif Ir išvis kokių kautynių netenka patirti, bent jau pastaruosius dvidešimt metų  biggrin.gif

na... juk nereik tiesiogiai suprast... ax.gif tiesog, toks posakis..... ax.gif
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
j'aime isivaizduoju tave taip apsirengusia wub.gif
Atsakyti
na va,as pagaliau po eilines keliones i kalnus ir siaip pasivaiksciojimu.Buvom nuvyke i viena nedideli miesteliuka,ten radau tik 2 charity parduotuvytes,kurioj radau gera fake luis vuiton skarele-zinoma,nepirkau; po to kinietiska burbery skarute ir dar tasiuka-bet tas pagal kai kuriuos pozymius-arti originalo buvo,bet mb uzprotestavo,kad jis man netinka,tai ir nepirkau,beigi dar viena buvau radus-bet irgi-pasake,sendina jis tave( lotuliukas.gif umn.gif oi tas mb),taigi,viskas taip ir liko ten,ai betgi ryt laukia geras turgelis bigsmile.gif

o cia zadetoji suknute-dirzeli uzsidejau siaip,jei netinka pagal jus,gal tada be jo nesiosiu,nors be dirzelio kazkaip tas liemuo platus atrodo,o suknute tai man labai panasi i mano tureta ankstyvoj jaunystej,kazkas iki 95tu metu turejau panasia,nors pagal etikete ir kai kuriu ekspertu isvadas-suknute iki 90tu metu siuta,ne veliau,taigi,jusu teismui
user posted image

Atsakyti
Graži suknelė thumbup.gif
Kai nežinau, kaip atrodo ji be dirželio, tai ir negaliu konkrečiai patart. Dabar man gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
aha,labai miela suknė wink.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 05 28, 09:32)
j'aime isivaizduoju tave taip apsirengusia  wub.gif

chi chi, as - irgi, tik ta kepure man netiktu. o marskinukai ir sijonaitis - laaabai nesiojami...

nu ir grazi zita motera:

user posted image

grazus daikciukai:

user posted image

user posted image


Papildyta:
oooo, kaip Loren ryskiai cia man gavosi blink.gif ... Bet psl neiskraipe, tai gal nepyksit... biggrin.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 05 28, 19:30)
na va,as pagaliau po eilines keliones i kalnus ir siaip pasivaiksciojimu.Buvom taigi,jusu teismui


pritariu - miela suknele. dirziukas - gerai, bet as kito paieskociau - kokio platesnio gal. na, reikia paeksperimentuoti...
Atsakyti
aciu,merginos 4u.gif
be dirzelio laisva toj vietoj,kur liemuo,atrodo lyg as jo netureciau-nera apibreztos linijos,o pati suknute labai miela man irgi-ji su pamusalu,o pati yra is viskozes,labai graziai krenta ir laukia karstu dienu biggrin.gif


zinok,zvirbli-eksperimentavau,nu nezinau,nelabai man prie jos platesnis limpa.ji tokia lengvute,plonute,o platesnis kazkaip apsunkina ja ir man kazkaip platus nelabai tinka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 28 gegužės 2010 - 19:58
O jei kiek įliemenuot ir be diržo?
Atsakyti
man tai beveik visada gražiau su diržu,netgi jeigu įliemenuota
Atsakyti