Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kas per nervai? blink.gif reevos pageidavimu mano siandieninis pirkinys

ranku darbo grazuau siuvineta ir siek tiek peltakiuota staltiese,dalys sunertos,prie jos dar sesios serveteles,taip pat is tiulio pagaminta steltiese,irgi siuvineta
user posted image



ziedelis,kuris pagamintas Danijoj,Pewter firmos,su turbut juvelyro vardu-Jorgen Jersen ar kazkaip panasiai(labai sunku iskaityt) ir nr 230
ir apyranke,kuri be jokiu irasu,bet man patiko papuosimas jos

user posted image

ir cia suniukai
user posted image





ir anksciau pirkti sijonas,bei laura ashely suknute(sorry,nelyginta),bei salis
ir kadangi jau tamsu,iskraipytos spalvos gavosi-suknele daugiau tamsiai raudonos spalvos,ne tokios ryskios
user posted image

user posted image



prasom jusu teismui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 07 24, 00:10)
prasom jusu teismui ax.gif

Labas rytas visoms,
staltiesėlės tai man nelabai patiko blink.gif
Žiedelis ir sijonas dailūs, suknutė irgi miela, jei realybėje ne tokia raudona.
Na, apie šuniukus nieko nesakysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
o kas del suniuku g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 07 24, 13:01)
o kas del suniuku g.gif  unsure.gif

Aš labiau mėgstu katinus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 07 24, 00:10)
prasom jusu teismui ax.gif

Viskas patiktų ir, manau, tiktų thumbup.gif Šuniukų nereikėtų - man jie biškį kičiniai rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos beibes 4u.gif , neiskepat? As, tai jau vytinta biggrin.gif
Nostalgie, wub.gif ir dar karta wub.gif As, tai visai nebijociau tokio laikyt, kazkaip nesu prietaringa siuo atvejau, mano mociute man vis kartodavo, jog reikia bijoti gyvuju, o ne mirusiuju mirksiukas.gif
MLP, staltiese su servietelem patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 07 22, 22:54)
Ateinu pasidziaugti  ax.gif  siandien gavau dovana, kurios labai norejau apie pora menesiu, ji  beveik nepritaikoma praktiskai, bet juk visos, turbut zinot, kaip kartais buna, kai istinka zinojimas, kad sita daikta butinai turiu ,,isivaikinti''...... keisciausia turbut, kad tai kas mane nutiko, pavadinciau beveik apsedimu..... beveik du menesius, manes napaleido mintis, ka man jo reik, o pastarasiais pora savaiciu, sita mintis mane tiesiog apsedo taip, kad paprasiau MB, man ji padovanoti  unsure.gif nors net nezinojau ar dar ras, nes ilga laika, net toj parduotuvej nebuvau..... geriausia dalis ta, turbut, kad nei vieno sito zmogau jau seniai neber gyvuju tarpe....  nori, nenori imi galvoti... is kur tas begalinis noras isigyti sita albuma  unsure.gif

tai va... o siame albume nuotraukos prikaluse vienai belgu giminei, darytos mazdaug apie 1890 ir link 1900-uju..... dalis daryta Lieze, dalis Briuselyje smile.gif nuotrauku is viso 48 ir.... man regis as isimylejau ta berniuka, kur antroj-ketvirtoj mano idetose foto  doh.gif  biggrin.gif

user posted image



Nerealu tiesiog wub.gif , mėgstu pasižvalgyti praeitin, vartyti senas nuotraukas. Įspūdingas daiktas, įdomu būtų, jei kas sugebėtų bent truputį papasakoti apie šią šeimą/giminę, jų likimus. Gal kokia gera aiškiaregė? Tik kaži, ar mūsuose tokių apskritai yra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as-ne-tavo: 24 liepos 2010 - 17:41
Nervai dėl to,kad laukiau žinios,kur įstojau biggrin.gif

Labai žiedelis ir sijonas patiko good.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 07 25, 19:52)

Dafai cykiai cykiai ir uzgeltonintai parasyk kur istojai 4u.gif , smalsumas uzsmaugs blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 25 liepos 2010 - 19:19
Jau FB parašiau ( M.B,tai čia aš biggrin.gif ) Lietuvių filologija,VU bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 07 25, 20:38)
Jau FB parašiau ( M.B,tai čia aš biggrin.gif ) Lietuvių filologija,VU  bigsmile.gif

Sveikinu, būsimoji kolege 4u.gif
Atsakyti
adžani superinė suknelė ..labai tau tinka wub.gif
Atsakyti