Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

oho ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 07 23, 01:27)
bet vistik grazu,zinoma,geriau butu,jei tai butu giminaiciai,o ne visiskai pasaliniai zmones,bet vien del pacio albumo verta buvo thumbup.gif grazu smile.gif

giminaiciu man nereik pirkti, jie ir taip sudeti dailiai albume gyvena biggrin.gif be to, i tai ziuriu kiek kitaip..... kaip i grazius vaizdus, uz kuriu slepiasi, kazkada gyvene zmones ir ju istorijos smile.gif tai - ikvepia smile.gif

reeva, cia tikiuosi geraja prasme? ax.gif

Ch Ch- aciu wub.gif
Atsakyti
niek niekada mano nuostabos nesupranta biggrin.gif reikės pradėt wub'ais švaistytis biggrin.gif
aišku,kad gerąja prasme biggrin.gif
Atsakyti
jofankis taip sakant smile.gif Nostalgie 4u.gif
ale nebaisu svetimą istoriją namuose turėti? mastau.gif tau jie giminės gal?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 07 23, 10:20)
aišku,kad gerąja prasme biggrin.gif

karsta.gif tada gerai biggrin.gif

QUOTE(Žm@nytė @ 2010 07 23, 13:29)
jofankis taip sakant smile.gif Nostalgie  4u.gif
ale nebaisu svetimą istoriją namuose turėti?  mastau.gif tau jie giminės gal?

nea, nebaisu smile.gif kaip ir rasiau, mane tai ikvepia, atveria naujus plotus vaizduotei ir kurybai smile.gif o zinant, kad pas mane beveik kiekvienas daiktas su sava istorija(kuriu dazniausiai taip pat nezinau) ir kada priklause, dabar jau, greiciausiai, mirusiems zmonems.... tai tos nuotraukos, tik ziedeliai biggrin.gif blogiau nebebus biggrin.gif

kiek zinau... ne gimines, bet gal as kazko nezinau? kaip kitaip paaiskint ta trauka, pamacius albuma g.gif biggrin.gif
laukiu parskrendant drauges is Briuselio, paprasysiu, kad padetu issiverst, uzrasus ten esancius smile.gif maza ka, gal kas paaiskes biggrin.gif prancuzisko kraujo juk turiu, tiki gal ne nuo Prancuzijos, o nuo Belgijos puses reik ieskot rysiu? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 23 liepos 2010 - 15:12
visokiu yra... visokiu reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 07 21, 17:52)
Mano nauja suknele. 4u.gif



kojos grazios! ilgis tam tinkamas thumbup.gif
QUOTE(Nostalgie @ 2010 07 22, 21:54)
Ateinu pasidziaugti  ax.gif 

geras!!! labai noreciau paliesti, pavartyti... pamenu, koks idomus jausmas buvo kai pas tevus radau babos sesers albuma. ne toki sena, bet vis tiek... lyg pabuni ten.
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2010 07 23, 20:55)
visokiu yra... visokiu reikia blush2.gif

apie ką jūs čia?
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 07 23, 21:37)
kojos grazios! ilgis tam tinkamas  thumbup.gif

Aciu. blush2.gif
Nostalgie as irgi prisibijociau laikyt toki albumeli. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 07 23, 21:41)
apie ką jūs čia?

Nekreipk dėmesio - juk būna, kad nežino, kur eina, o paskui nustemba ne ten patekusios... irnesakyk.gif
Atsakyti
aga,manau,kad susipainiojo mergina biggrin.gif

as siandien apsilankiau vienoj charity-is tikruju,jei butu mano valia ir savus namus tureciau,buciau daug geriu parsitempus biggrin.gif torseras grazus labai buvo,bet isigyjau tik ziedeli,nezinau,kiek jis senas,bet su irasais,staltiese labai graziai siuvineta ir apnerta,statulele suniuku ir dar pora daikciuku,kurie gal ir nera labai seni,bet grazus,jei bus idomu kam-nufotkinsiu ax.gif


o del albumo-manau,kad mes visos kazkiek su kazkuriais zmonemis susijusios-juk nesiojam ju nesiotus drabuzius,daiktus laikom savo namuose,o albumas-tik tiek,kad jis galbut,jau labiau privatus,gal daugiau sukaupes tu zmoniu energijos ir istoriju,bet kuriuo atveju-gera dovana smile.gif
gryzus i LT ieskosiu savo mociuciu senu nuotrauku ir issiklausineisu kiek imanoma daugiau apie jas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 23 liepos 2010 - 22:38
MLP,man reikia nervus nuraminti-fotkink biggrin.gif
Atsakyti