Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Akiu paganymui smile.gif
Atsakyti
nu gis,grazu thumbup.gif
ir as i toki party noriuuuuuuu biggrin.gif
Atsakyti
Mano nauja suknele. 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti


Adzani, puikiai atrodo smile.gif Ir ilgis toks neiprastas, bet taip gerai ziuris smile.gif

labas vakaras smile.gif
Atsakyti
Prapuolele dukra grizo i seima friends.gif
Atsakyti
[quote=GinCherry,2010 07 21, 23:04]Adzani, puikiai atrodo smile.gif Ir ilgis toks neiprastas, bet taip gerai ziuris smile.gif

labas vakaras smile.gif

Aciu,malonu tai girdeti is taves.Beja ta sukne Lietuviska Baltijos gamybos. lotuliukas.gif
Beje kur buvai dingus? g.gif Avataras nerealus. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 22 liepos 2010 - 09:29
OO vaizdai
Ir dar suknelės biggrin.gif
Audinys labai gražus,bet man ilgio trūksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 07 22, 13:08)
OO vaizdai
Ir dar suknelės biggrin.gif
Audinys labai gražus,bet man ilgio trūksta blush2.gif

Aciu,tikrai nieko nedarysiu,ir neilginsiu,nes ja nesiosiu po paltu rudeni. blush2.gif
Atsakyti
grazu thumbup.gif

gin-sveika sugryzus smile.gif
Atsakyti
Ateinu pasidziaugti ax.gif siandien gavau dovana, kurios labai norejau apie pora menesiu, ji beveik nepritaikoma praktiskai, bet juk visos, turbut zinot, kaip kartais buna, kai istinka zinojimas, kad sita daikta butinai turiu ,,isivaikinti''...... keisciausia turbut, kad tai kas mane nutiko, pavadinciau beveik apsedimu..... beveik du menesius, manes napaleido mintis, ka man jo reik, o pastarasiais pora savaiciu, sita mintis mane tiesiog apsedo taip, kad paprasiau MB, man ji padovanoti unsure.gif nors net nezinojau ar dar ras, nes ilga laika, net toj parduotuvej nebuvau..... geriausia dalis ta, turbut, kad nei vieno sito zmogau jau seniai neber gyvuju tarpe.... nori, nenori imi galvoti... is kur tas begalinis noras isigyti sita albuma unsure.gif

tai va... o siame albume nuotraukos prikaluse vienai belgu giminei, darytos mazdaug apie 1890 ir link 1900-uju..... dalis daryta Lieze, dalis Briuselyje smile.gif nuotrauku is viso 48 ir.... man regis as isimylejau ta berniuka, kur antroj-ketvirtoj mano idetose foto doh.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


ir atsiprasau, kad tokias paklodes nutiesiau, bet labai norejau pasidziaugti, bent dalimi nuotrauku ten esanciu..... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 22 liepos 2010 - 22:01
Nostalgie!!! Woooooo!!!! bigsmile.gif
Atsakyti
tai jau tikrai apsedimas doh.gif biggrin.gif
bet vistik grazu,zinoma,geriau butu,jei tai butu giminaiciai,o ne visiskai pasaliniai zmones,bet vien del pacio albumo verta buvo thumbup.gif grazu smile.gif
Atsakyti