Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

vaizdu biggrin.gif
user posted image

user posted image


ar ne hermes skaryte? biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 05 26, 15:09)
aciu! gal tada reikia sestadieni judet...  g.gif
aisku, labiausiai chanel miniuku pavydu. dar man idomu buti max factor, coty - tikri senukai turbut...
laisvai! lietuviu tai ne matieka... va to svaigaus jausmo ziurint i uzdavinius tai nenoriu patirti  biggrin.gif

aga,man matematika irgi buvo kosmaras doh.gif

del kvepaliuku-pati sau pavydziu,kad pagaliau turiu ne visai gal pirmo leidimo,bet nors vintage chanel bigsmile.gif ir svarbiausia,kad kvapas bent no5 geras,o coty-jie nera labai seni,pvz sand & sable buvo sukurti 1983m,paskui stetson-pasirodo,irgi coty,jie buvo sukurti 1986,o jauniausi yra l`effleur-1990m,bet kvapas bent man,atrodo visai vintage.o del max factor-bijau apsimeluot,bet maciau panasiu buteliuku ir sito pavadinimo ivardintu 50-60tuju metu,tai manau,akd ir sie seni,nes kiek zinau,dabar jau si kompanija nelabai kvepalus gamina
Atsakyti
o kodėl visi vintage kvepalai gelsvos spalvos?

matiekos nekenčiu ir nelaikau happy.gif
Atsakyti
Mirattes, maciau kojas , dar be kojiniu mirksiukas.gif Ir stoga viena maciau, taip pat plika dar. Manau aprengs pirmaja, tada antra. Laikas velniskai ribotas.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 05 26, 20:55)
Mirattes, maciau kojas , dar  be kojiniu mirksiukas.gif  Ir stoga viena maciau, taip pat plika dar. Manau aprengs pirmaja, tada antra. Laikas velniskai ribotas.


vistiek tokiu geru ziniu dar nesitikejau wub.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 05 26, 17:51)
o kodėl visi vintage kvepalai gelsvos spalvos?

matiekos nekenčiu ir nelaikau happy.gif

net nezinau,gal todel,kad daugiausia paprastai kvepalai-mat jie bus visada tamsesni nei pvz edt,o gal del laikymo-po kazkiek laiko jie igyja vis tamsesne spalva-nuo sviesos

tau gerai,kad gali pasirinkt,o mums tai buvo privaloma doh.gif

ir vis pamirstu pasidalint ispudziais-teko apsilankyt laura ashley baldu parduotuvej-ne daznai as po tokias vaikstau,bet si karta uzejau ir isiet nebesinorejo biggrin.gif jau vien sendinti baldai ko verti,o dar visa kita-patalyne ir visi kiti aksesuarai-nusprendziau,kad dabar turgeliuose ieskosiu sios firmos visokiu niekuciu namams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 26 gegužės 2010 - 20:36
o kas yra paprasti kvepalai?Nes nugi yra PP,EDP,EDT nu ir adekolonai ten visokiausi.
Atsakyti
reiktų aišku Minervos komentaro, bet man regis tie seni buteliukai atidaryti ir panaudoti ir su likučiais tik, kaip ir tik dėl grožio, vertės nėra, nes per tiek metų ir kvapas pasikeičia ir konsistencija ir spalva...

man MLP panaši į manjakę, žūt būt norinčia susipirkti viską vintage ir niekam nepalikti lotuliukas.gif ir nesvarbu reik jai to ar nea.
nepyk, čia tik šiaip pastebėjimas blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 05 26, 21:03)
man MLP panaši į manjakę, žūt būt norinčia susipirkti viską vintage ir niekam nepalikti  lotuliukas.gif

hihihi.gif

kazka reiktu parasyt, kas spamas nebutu unsure.gif aaa bigsmile.gif atsiemiau patrumpintas sukneles is siuvejos, tai artimiausiu metu imesiu pasimaivyti ax.gif tik man regis, kad beveik visas jau rodziau kol dar nebuvo sutvarkytos g.gif

parasas, matai, uzkliuvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 26 gegužės 2010 - 21:21
nepergyvenk,liks ir tau biggrin.gif

taip,kaip kitoms manija ant tasiu,sagiu,ir pan,gal ir susidare tokis ispudis,bet tikrai nesistengiu zut but-blogai pastebejai.be to-man vertes kazi kokios nereikia,nes jei ieskot tikru perliuku-nepirkciau ebay,ir kartais butent tas lasiukas vertas daugiau nei siandien pagamintas pilnas butelis mirksiukas.gif
galiu menesiais nieko nepirkt,bet jei uzejo,tai jau uzejo lotuliukas.gif



taip,reeva,yra visokiu,tik spalva,kiek pastebejau,bent didesnes koncentracijos,kad ir dabar gaminamu kvepalu buna tamsesne,palygink pvz, kad ir shalimar kvepalus ir edt -skiriasi spalva,nes perfume bus tamsesni nei edt,bet vintage,pagal mane,dazniausia,nuo sviesos ir tai,kad jau buvo atidaryti,patamseja,nors maciau ir ne karto neatidarytu,su visais apklijavimais vintage kvepalus labai tamsius,beveik juodus smile.gif ir manau,akd jie tikrai,kai buvo nupirkti,buvo daug sviesesni
Atsakyti
MLP, o kaip visgi su kvapais? normalus? aisku, dabar nezinosi, kokie jie tirejo buti, bet, manau, pasenusius tai tikrai lengva atskirti - as vienus buvau parsisiuntusi (ne vintage, bet gana senus ir naudotus EDT), kelis parduotuvese po lempom pastovejusius uosciau - tai is karto pajunti, kad blogai jiems. Ir tai nieko bendro su vintage kvapu...
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 05 26, 23:03)
reiktų aišku Minervos komentaro, bet man regis tie seni buteliukai atidaryti ir panaudoti ir su likučiais tik, kaip ir tik dėl grožio, vertės nėra, nes per tiek metų ir kvapas pasikeičia ir konsistencija ir spalva...


Bent jau pagal nuotraukas sprendžiant, nemaža dalis šių kvepalų pernelyg "santykiavo" su oru ir šviesa. Miniatiūras ilgą laiką buvo madinga laikyti kaip suvenyrus dėl buteliukų grožio - ne dėl kvapo išlaikymo, taigi, tai visai natūralu smile.gif

Pagrindinė jų vertė šiandien parduodant - buteliukas. (Net ir tušti buteliukai nuo reto leidimo kartais turi aukso vertę) Jeigu gerai išlaikyti patys kvepalai - su aiškiai atpažįstamu kvapu ir be "laiko nuosėdų kvapo", tada jie tikras lobis smile.gif
Atsakyti