Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

gal ir man kur išeit g.gif
bet,kad jei nuoširdžiai,tai man nieko nereikia
Atsakyti
aga,as irgi noriu i ta nuotrauka biggrin.gif

pas mane dabar irgi bus stilis juodas,nes jau nieko nebereikia,o jei ir reikia-nebeturiu vietos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 06 29, 12:59)
as tai nepraleidau. Buvau bet nieko nieko neradau. Supykau ir isejau. Bet uztad siandien einu kuistis, tik nzn ar ko man reikia, ar noriu ... noriu i micefee ikelta nuotrauka persikelti  ax.gif

As katik is nuotraukos tik metai ne tie 2010. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ziurekit ka pajamiau gal kurios leliui tiks.Nu zinokit negalejau neimt man toks grazus pasirode blush2.gif 18 menesiu 50 cnt kainavo.Gal kuriai reikia? blush2.gif
user posted image
user posted image
Galvojau,gal zazunos mergytei bus,bet,kad nebematau jos. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2010 06 28, 20:28)
Labas smile.gif
Nostalgie suknelė - prašmatnioji wub.gif
Aš papirkau visai ne savo pirkinį - vintage inspired suknutę, labai gražią, bet nuo liemens tokią pūstoką, o ne tiesiai krentantis sijonas man jau mirtis biggrin.gif
Rodausi smile.gif

user posted image

tokių suknelių dabar yra H&M ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 27, 21:29)
cia labiausiai nusiseke pirkinukai
user posted image


norėčiau tų ančiukų baltai mėlynų bigsmile.gif mamai į kolekciją biggrin.gif
iš smulkmenų jaukumas kuriamas, o ypač iš smulkių detalių rolleyes.gif
Atsakyti
Aha, Vitulka, iš HandM ji, tik pardavė lietuviškas kuistukas biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien papirkau ilga lauros ashley suknyte, labai megstu sia kureja. Nekirpsiu devesiu ilga. Dabar jau baigia bugnas issukti ir staigiai nesiu i balkona dar saulyte iki rytojaus isdziovins. Linas bus super issigelbejimas nuo zadamo karscio. Nzn ar vintage. kaip atskirti?

user posted image

user posted image

Atsakyti
mirattes, labai miela suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 29, 21:31)
mirattes, labai miela suknelė  thumbup.gif

Man irgi suknutė labai patiko 4u.gif
Labas vakaras,
šiandien gavau dovanųuser posted image
oda, vidus su keliais skyriais. Tas ruplėtas intarpas iškilus. Keistas jausmas liečiant, nes pagalvojau, kad jei čia koks krokodilas buvo g.gif Man tokia rankinės forma tai nelabai patinka, bet, kaip sakoma, dovanotam ...
Reiktų truputį panaujinti kampus ir rankenas, tik nežinau, kaip g.gif Ką, merginos, naudojat rankinėms?
Atsakyti
nusipirkau rankine.... wub.gif koviausi is paskutiniu, norejau kitos, bet ten ilga istorija....tai bet bent sita nusispirkau... foto trumpam pasiskolinu, tikiuosi nesupyks parduotuve unsure.gif geriausia dalis yra ta, kad ji gan nemaza (27cm aukstis ir 35cm ilgis) ir siuvineta, ne gobelenine ax.gif

user posted image



o ziuriu kartu su Grice praturtejom rankinem biggrin.gif daili labai wub.gif ir jei ten ,,gyvas'' krokodilas tai is vis tada pavydu beveik 4u.gif ir pamirsau pagirti mirates sukneles medziaga, jauciu ir suknele ant zmogaus graziai atrodys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 29 birželio 2010 - 21:18
Nostalgie,aš kai pamačiau tas rankines facebooke,iš kart apie tave pagalvojau,ir pamačiau,kad pirmas komentaras tavo ir buvo biggrin.gif

labai graži mirattes suknia,nu žinoma,Nostalgie tašytė wub.gif
Atsakyti
reeva, aha, netycia tuo metu buvau prie kompo biggrin.gif bet vis tiek prie lovio likau paskutine..... viena dama labai negraziai pasielge ir man pazedeta rankine sau pasieme, o dar pateike taip tarsi as sitos buciau prasius.... (ai, vien zo... buna zmoniu idomiu), tai puse dienos net nesugebejau normaliai dziaugtis pirkiniu.... dabar jau po truputi ji mane ima dziuginti blush2.gif

dekui uz pagyrima 4u.gif tai pasisiulyk i draugus i FB..... rolleyes.gif

per skubejima nebemoku rasyt hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 29 birželio 2010 - 21:29
man šita juoda netgi gražesnė už baltą g.gif
Atsakyti