Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Labas smile.gif
Nostalgie suknelė - prašmatnioji wub.gif
Aš papirkau visai ne savo pirkinį - vintage inspired suknutę, labai gražią, bet nuo liemens tokią pūstoką, o ne tiesiai krentantis sijonas man jau mirtis biggrin.gif
Rodausi smile.gif

user posted image

Spalva tokia:
user posted image

O gražioji dalis tokia:
user posted image

Šitos foto ypatingai skirtos Gin biggrin.gif

Tiesa, Mirattes, pameni tą suknutę, kur man siuntei? Nesusieina per nugarą, ten kokiam 32 dydžiui cry.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 06 28, 17:40)
vintage 1987

http://www.youtube.c...k8&translated=1

kiek mums buvo metu tada?  biggrin.gif

man tadu buvo 12m rolleyes.gif biggrin.gif
suknute grazi,idomu butu ant zmogaus pamatyt mirksiukas.gif
Atsakyti
suknele dar syk labai dekoja 4u.gif

Gardi, tavoji suknele irgi labai wub.gif tik man taip pat toks pasiuvimas.... deja - mirtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 28, 20:08)
is graziu smulkmenu susideda gyvenimas mirksiukas.gif
o del skonio-nesigyncyjama,ar ne? tau nepatinka,man patinka-cia amzina,kaip gyvenimas tema biggrin.gif  o, tai pasirodo,kad daznai kraustaisi? ir tada iskyla klausimas,jei tau tai nepatinka,kodel tos smulkmenos  vistik atsiranda tavo buityje ir gyvenime? g.gif


Dėl pirmo teiginio nesiginčyju. drinks_cheers.gif Ne taip jau ir retai - kas metus, kas du... O iš kur atsiranda, tai net nežinau, didžiąją dalį pridovanoja, kartais pati parsitempiu iš kur nors, bet dažnai nėra jų kur dėti ir man tik dulkes bereikalingai renka. ax.gif
Atsakyti
Gardi, mesk tada ja i prekyba. Kaip gaila, kad nesusisega unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 06 28, 20:40)
vintage 1987

http://www.youtube.c...k8&translated=1

kiek mums buvo metu tada?  biggrin.gif


aš prisimenu tuos "čiūbus" kaip mano systros statydavosi juos hihihi.gif
ir pamenu kaip verkiau, kai mama ištraukė sesės "avies" džnsus (nes turbūt 80% rūbų buvo visada paveldimi iš seserų man) ir aš vos įsibraškinau į juos sad.gif
ir užsidėjau per kančias porasyk tik. o taip norėjau... aiškų naujų niekas nepirko sad.gif buvau visai škietka.
paskui atėjo turkišų ar kitajskų rūbų mada doh.gif doh.gif doh.gif kur ten mada, pirko tėvai kas buvo ir tiek.

dar pamenu kad "avis" dažė viską ką sutidavo kelyje biggrin.gif
tiek rankas, kojas ir t.t. matyt mama nežinojo gal gudrybės su actu... o gal nepadėjo g.gif

norėč daba tų džinsų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm@nytė: 29 birželio 2010 - 08:57
Gardi labai grazi . wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 06 29, 06:55)
aš prisimenu tuos "čiūbus" kaip mano systros statydavosi juos  hihihi.gif
ir pamenu kaip verkiau, kai mama ištraukė sesės "avies" džnsus (nes turbūt 80% rūbų buvo visada paveldimi iš seserų man) ir aš vos įsibraškinau į juos sad.gif
ir užsidėjau per kančias porasyk tik. o taip norėjau... aiškų naujų niekas nepirko sad.gif  buvau visai škietka.
paskui atėjo turkišų ar kitajskų rūbų mada doh.gif  doh.gif  doh.gif  kur ten mada, pirko tėvai kas buvo ir tiek.

dar pamenu kad "avis" dažė viską ką sutidavo kelyje biggrin.gif
tiek rankas, kojas ir t.t. matyt mama nežinojo gal gudrybės su actu... o gal nepadėjo  g.gif

norėč daba tų džinsų smile.gif

as irgi staciausi tokius ciubus-oj,kiek lako suvarydavau! mama pykdavo,kad brangiai mano sukuosenos kainuoja lotuliukas.gif o dar ir mano plaukai visai nepaklusnus buvo-privarydavau to lako bele kiek,o po poros val vel nugriudavo mano stogas doh.gif bet jie nebuvo labai jau panasus i siuos,kurie buvo popoliarus,maza juk dar buvau biggrin.gif
tais metais buvo tetos vestuves,kaip siandien atsimenu,tas sukuosenas,drabuzius,tetos aksesuarus ir dedes madingus drabuzius bei sukuosenas
o del dzinsu-as turejau irgi avis,labai megau,bet kazkaip nepamenu,kad butu daze-gal mama buvo per acta perleidus,o gal tokie geri pasitaike biggrin.gif kazkokie dar like pas mama guli-reiks pasieskot,jei neismeciau pati biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 29 birželio 2010 - 10:05
QUOTE(j'aime @ 2010 06 28, 20:40)
vintage 1987

http://www.youtube.c...k8&translated=1

kiek mums buvo metu tada?  biggrin.gif

Kuo puikiausiai prisimenu visa tai mirksiukas.gif
Ir dar daugiau - tai, kas čia neparodyta...
Ir pirmuosius Wrangler'ius vienuoliktoje klasėje, ir AVIS... Ir bendras gazuoto vandens stiklines, nuplaunamas srovele šalto vandens iš purkštuko, kuriomis naudodavosi ir girtuokliai, bet padėdavo į vietą...
Ir saugumiečių kvotas už per šimtadienį (tuomet tai buvo vasario 16 -ąją...) garsiai mokyklos koridoriuje užbliautą "Sėk, sesute, žalią rūtą..."
Ir žinojimą, kad niekam savo jokių teisių negalėsi įrodyti ir tėveliai iš jokių bausmių neišpirks mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Palanga 1927
Atsakyti
Gardi,suknė labai good.gif

o man štilis visiškas verysad.gif
ir dar praleidau Humanos -50% nuolaidas sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 29 birželio 2010 - 11:19
QUOTE(reeva @ 2010 06 29, 12:19)
Gardi,suknė labai good.gif

o man štilis visiškas verysad.gif
ir dar praleidau Humanos -50% nuolaidas sad.gif


as tai nepraleidau. Buvau bet nieko nieko neradau. Supykau ir isejau. Bet uztad siandien einu kuistis, tik nzn ar ko man reikia, ar noriu ... noriu i micefee ikelta nuotrauka persikelti ax.gif
Atsakyti