Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ot kokios goduolės... Mes su reeva gražiai po porą pasidalijome, o jūs iškart viską biggrin.gif
Atsakyti
daikciukai dekoja 4u.gif
aga,tai jau be manes issidalinot doh.gif as tai pirmu labai labai-kur cia jie yr? g.gif

o as va,siandien spejau du car boots sale aplankyt biggrin.gif vienam nieko doro-tik mb ir mazei po daikciuka nupirkau,o va antrajam radau geriu,tik zinoma,tai,ko labiausiai-biski vel kaina kando,o ir kolkas neturiu jau vietos doh.gif blush2.gif biggrin.gif
cia labiausiai nusiseke pirkinukai
user posted image
user posted image


knygu atramos labai patiko,labai kruopsciai padarytos ir labai gerai islaikytos.
Lekstele sumustinukams arba siaip kokiam desertui "duchess old foley james kent LTD",nezinau tikslios datos,bet kiek pavyko rast,kazkas 1950-1979m tarpas; porcelianiniai paukstukai;labai plonas,odinis rankinukas ir is siaudu turbut padarytas rankinukas mano mergytei biggrin.gif
buvo dar pirkiniu,bet jie neverti didelio demesio smile.gif palikau tam turguj kalna porcelianiniu kolekciniu leliu,tik kad as jau joms vietos nebeturiu,o ir didziaja dali as jau turiu biggrin.gif pora lagaminu,bet jie ne tokie senukai,kaip noreciau ir man didoki,jei kelionems,ech.....
Atsakyti
MLP, tokių atramėlių, tik su tedžiais, susėdusiais ant knygų ir skaitančiais pasakas, ir mano žinomam vietiniam lupatyne už ačiū galiu gauti (pati ten ir nunešiau biggrin.gif ). Gražūs jie, tik sunkūs, jei siųsti mirksiukas.gif
Atsakyti
tai as manau,kad ir LT tokiu buna,siusti niekur nesiruosiu,tik dabar truksta lentynos namie,kad sudet knygas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 06 24, 13:08)
user posted image

wub.gif

j'aime, nepirk to ridikiulio wink.gif
Atsakyti
Nostalgie suknele tobula wub.gif
jaime tie antri bateliai grazuoliai bigsmile.gif Rankinuko tokio nepirk as tau gal uz kelis litus iskapstysiu .Brukstelk i az man savo telefoniuka,as tau nufotkinsiu,o tu paziuresi ar imt. mirksiukas.gif Tik nezinau ar dabar bus kur tokiu,bet anksciau esu macius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 27, 21:29)
daikciukai dekoja 4u.gif
as tai pirmu labai labai-kur cia jie yr? g.gif



is estsy... Ferragamo abeji verysad.gif

QUOTE(Žm@nytė @ 2010 06 28, 09:39)
wub.gif

j'aime, nepirk to ridikiulio wink.gif

jau be manes ji nupirko g.gif g.gif

QUOTE(adžani @ 2010 06 28, 15:14)
Nostalgie suknele tobula  wub.gif
Rankinuko tokio nepirk as tau gal uz kelis litus  iskapstysiu .

ania? parasysiu in AZ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 06 28, 16:23)
is estsy... Ferragamo abeji  verysad.gif
jau be manes ji nupirko  g.gif  g.gif
ania? parasysiu in AZ  biggrin.gif

Ja ja,lauksiu. bigsmile.gif
Atsakyti
mylittleprincess, tu tik nesupyk, bet aš nesuprantu, kaip žmonėms patinka tokios smulkmenos... blush2.gif Aš tai kaskart kraustydamasi stengiuosi tokius arba mesti lauk arba sukraunu visus atliekamus į dėžes ir išvežu mamai, o jau ji tegul deda kur nori. ax.gif
Atsakyti
is graziu smulkmenu susideda gyvenimas mirksiukas.gif
o del skonio-nesigyncyjama,ar ne? tau nepatinka,man patinka-cia amzina,kaip gyvenimas tema biggrin.gif o, tai pasirodo,kad daznai kraustaisi? ir tada iskyla klausimas,jei tau tai nepatinka,kodel tos smulkmenos vistik atsiranda tavo buityje ir gyvenime? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 28 birželio 2010 - 19:08
vintage 1987

http://www.youtube.c...k8&translated=1

kiek mums buvo metu tada? biggrin.gif
Atsakyti
nė kiek,ir net minties apie mane nebuvo biggrin.gif
Atsakyti