Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Gricė @ 2010 06 26, 18:20)
Gal kuri žinot pasaką apie žąsį - mamą? Pirkau iš etsy tokią grojančią figūrėlę: ant žąsies sėdi mergaitė.



QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 26, 18:49)
nu kabo dabar tos pasakos pavadinimas ant liezuvio-jei cia ta pati,kai berniukas keliavo su zasinu aplink zeme ar kazkas panasaus?

MLP, kalbi apie "Stebuklingąsias Nilso keliones"? Taip, ten berniukas ant žąsino skrido, O Gricė klausia pasakos apie mergaitę...
Atsakyti
na,tokios tai negirdejus,jei mergaite,gal ten vistik berniukas g.gif biggrin.gif

aciu,laisve,jo,butent ta pasaka turejau galvoje 4u.gif



ir dar prisiminiau-buvom praeita savaitgali i sala Arran nuplauke,ten kunigaiscio vieno vasaros rezidencija buvo,na,dbar-muziejus,tai jau tooooookiu dalyku prisiziurejau thumbup.gif o svarbiausia,parsinesiau is tos pilies knygas dvi-ten buvo pastatyta lentyna vienam koridoriuj ir uz bet kokio dydzio labdara rinkis knygu,kiek galesi panest,tai as ilgai rinkausi,kol pora issirinkau-viena apie puoksciu daryma,pirmas leidimas 1979m,o antroji-kaireje,romaniukas "the diary of a Nobody",1997m
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 26 birželio 2010 - 18:10
QUOTE(reeva @ 2010 06 24, 20:31)
gibskartonis lengvai griaunas biggrin.gif Bet balionai pravers biggrin.gif
po juo radom pėlėsių gyvenvietę ir tris skirtingų tapetų sluoksnius biggrin.gif

kad būtų į temą,tai kažkurie iš tų tapetų pakankamai seni,kad pretenduotų į vintage laugh.gif

Danske,ar dar kas nors,kad Panevėžy būna,sakykit,ar verta į turgų važiuot nedidelio,maždaug metro skersmens apvalaus stalo?Ir lentynų?

Pagaliau buvom turguj, po ilgo laiko. Stalas vienas buvo, jei ne valgomo stalo nori. Zurnalinis, drozinetom kojom, akmeniniu virsum. Mano supratimu, grazus. Dar idomus ir ne pirmos jaunystes stovas slapiems skeciams. lentynu nepastebejau. Nors, tiesa sakant, viena nedidele kampine buvo.
Atsakyti
akmeniniu paviršium nenoriu
noriu medinio

MLP auskarai tie su perliukais patiko good.gif
Atsakyti
user posted image

This is my grandmother Giulia on the beach in Sanremo (famous Italian resort in the Riviera Ligure) in 1928.

She was 18 and she wore very proudly an outrageous swimsuit.

Bye.
Maurizia
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 26, 18:55)
MLP, kalbi apie "Stebuklingąsias Nilso keliones"? Taip, ten berniukas ant žąsino skrido, O Gricė klausia pasakos apie mergaitę...

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 26, 18:57)
na,tokios tai negirdejus,jei mergaite,gal ten vistik berniukas g.gif  biggrin.gif

Tikrai mergaitė, va
user posted image
Atsakyti
Grice, pažėk čia, gal ką atpažinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
ziurekit, kooookie batyciai. labiau nei svajone, bet siauri man bus... nors imk ir koja apsikapok!!!!!

user posted image

user posted image

net nezinociau, kuriu labiau noriu verysad.gif

Atsakyti
aš tai žinočiau
antrų biggrin.gif
Atsakyti
Aš pirmų. Bet labai labai...
Atsakyti
[quote=Laisvė,2010 06 27, 14:49]Grice, pažėk čia, gal ką atpažinsi  mirksiukas.gif
Ačiū.
[quote=j'aime,2010 06 27, 19:12]ziurekit, kooookie batyciai. labiau nei svajone net nezinociau, kuriu labiau noriu  verysad.gif
Aš godi - norėčiau abiejų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 27 birželio 2010 - 19:42
MLP muzikine dezute wub.gif

o del idetu bateliu... as irgi godi blush2.gif imciau abu, tik reiktu is pedu po pora pirstu pasalint unsure.gif
Atsakyti