Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

kol nieko gero nerandu pirkti, pasirodysiu, ka radau...

tobula suknele. toooobula, gaila man didele:

user posted image

ir mergike grazi, ie baciukai... zodziu - viskas thumbup.gif

sita kito stiliaus, bet man irgi nieko...

user posted image


sita noriu pirkti, bet pinigu gailiu g.gif

user posted image
Atsakyti
Vaizdai smile.gif

suknele smile.gif kiek pavyko ispesti is jos prie tokios tamsos.... doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image


bateliai smile.gif realiai ne tokio aktyvaus ,,ryzumo''... cia jau blico kalte smile.gif bandysiu jaukintis, nors nzn, kaip pavyks.... sumauta mano pedos keltis verysad.gif


user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 24 birželio 2010 - 12:09
QUOTE(Nostalgie @ 2010 06 24, 12:08)
Vaizdai smile.gif

suknele smile.gif kiek pavyko ispesti is jos prie tokios tamsos....  doh.gif



hmm hmm. suknele as maciau biggrin.gif labai patiko medziagyte, bet patingejau pasimatuoti... gal be reikalo biggrin.gif

o bateliai - super - tikri tikri vintage...
Atsakyti
o as ja netycia nusipirkau hihihi.gif labai kalbejau telefonu, tai vietoj to, kad pasimatuociau bekalbedama nesimatavus nusipirkau, o pastebejau tik isejus, kad prie batu dar kazka nesuosi biggrin.gif ... tau butu virsus gerokai per didelis.... o man apacia galetu buti vos didesne, reik kazka truputi mastyti... dry.gif
Atsakyti

o cia tai geras-tai gerai,kad dar neisejai nesusimokejus lotuliukas.gif
as taip viena karta irgi vos neparsinesiau vieno daikto uz dyka-irgi kalbejau tel,nesiojausi ji su savim ir dar ziurinejau,paskui apsisukt eit-ogi ziuriu,kad rankose kazka laikau blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif

ir kur,ponia,eisit,kiba,i pasimatyma su toooookiu bantu bigsmile.gif mirksiukas.gif
grazu,bet as netureciau kur eit su ja,kaip ir va dabar,iskraciau savo spinta,keleta daiktu idejau parduot,zinoma,jus juos jau matet,bet va,as nesuradau jiems nei progu,nei pritaikomumo,tad dabar belieka tiketis,kad atsiras,kurioms tikrai jie bus reikalingi smile.gif i isparduotuve sudejau,jei ka ax.gif

o bateliai-superiniai thumbup.gif
o as jau prisibijau pirkt visokius nesiotus,apturejau siokiu tokiu nemaloniu daiktu su vienais bateliais,nors ir isdezinfikavau,bet vistiek,matyt,ne visai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 24 birželio 2010 - 12:23
oi, del ejimo, tai nematau problemos.... pvz, kad ir i vynine, su vyru, o dar geriau be vyro - pasedeti biggrin.gif arba rugsejo pirma vaiki i darzeli palydesiu i sventine dali rolleyes.gif arba siaip bernu eisiu kabint bigsmile.gif
man kaip tik su batukais sudetingiau, labai patinka, bet labai retai tokio stiliaus pavyksta prisiderint prie kojos.... peda per plati, o noras tokius nesiot - didelis doh.gif
Atsakyti
aga,faina,o mb tai nesuprastu doh.gif jis jau dabar mane atkalbineja,kad tik nesivezciau atostogoms i LT tu sukneliu,o dar geriau-tik nesumastyk i mamos baliu eit su kuria nors is sukneliu lotuliukas.gif tipo-nesupras manes niekas,sakau,greiciau tu to nesuprastum,nei ten busiantys zmones biggrin.gif
Atsakyti
ir kad jau siandien bandau fotografuoti viska ka randu, tai pratesiani arbatinuku tema..... kazkada nusipirktas virdulys su arbatinuku smile.gif truputis tarybinio-rusisko vintazo smile.gif

Metas arbatelei wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 24 birželio 2010 - 14:38
wow,kokis grozis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
virdulys dekoja smile.gif kaip tik dabar jame verda vanduo biggrin.gif
Atsakyti
eina sau, Nostalgie ohmy.gif

O aš dabar smaginuosi plėšdama tapetus ir laužydama galvą,kaip man viską ko noriu sukišti į 17 vintažinių kvadratų laugh.gif
ir paskutinis pirkinys (nu pirkau ne aš,o tėtis) tai laužtuvas biggrin.gif
Papildyta:
Žvirbliau,iš kur ta pirma suknia?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 06 24, 15:35)
eina sau, Nostalgie ohmy.gif

O aš dabar smaginuosi plėšdama tapetus......

ax.gif 4u.gif

aciu dievui sita etapa pabaigiau.... dabar jau statybininkai dirba.... sian turi baigt isnesinet numusta tinka nuo sienu.... jei vel reiktu man griovimo darbais uzsiimti - nebeistverciau unsure.gif doh.gif
Atsakyti