Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Nostalgie @ 2010 06 18, 11:50)
Laisve  blink.gif kokis grozis  bigsmile.gif  wub.gif

ir dar dvi paskutines detos rankines patiko, ypac mirattes  wub.gif

o as nieko nebeperku, tik su statybininkais susitikineju ir nervus gadinuosi  doh.gif


kantrybes tau motera kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 06 18, 11:47)
nesigadink nervu-viskas bus gerai ir grazu mirksiukas.gif  4u.gif

QUOTE(mirattes @ 2010 06 18, 11:59)
kantrybes tau motera kantrybes 4u.gif

dekui, dekui 4u.gif tik kad ta kantrybe senka proporcingai didejant samatoms doh.gif o jos ne desimtimis... ir nebe simtais dideja unsure.gif doh.gif einu vel derybu vest unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2010 06 18, 14:14)
dekui, dekui  4u.gif tik kad ta kantrybe senka proporcingai didejant samatoms  doh.gif o jos ne desimtimis... ir nebe simtais dideja  unsure.gif  doh.gif einu vel derybu vest  unsure.gif


puikiai tave suprantu tikrai puikiai 4u.gif
Atsakyti
[quote=Nostalgie,2010 06 18, 11:50]
Laisve blink.gif kokis grozis bigsmile.gif wub.gif

ir dar dvi paskutines detos rankines patiko, ypac mirattes wub.gif

o as nieko nebeperku, tik su statybininkais susitikineju ir nervus gadinuosi doh.gif
[/qu ote]
Pukiai tave suprantu,nes ir patys katik remontavomes virtuve,tai oi kokio vargo apturejom. doh.gif
Laisve grazi lekste mirksiukas.gif Tikiuosi nevalgysi ant jos,nes man gaila butu. blush2.gif
Atsakyti
Dėkoju visoms už lėkštelės įvertinimą 4u.gif
QUOTE(adžani @ 2010 06 18, 15:16)
Laisve grazi lekste  mirksiukas.gif Tikiuosi nevalgysi ant jos,nes man gaila butu.  blush2.gif

Tikrai nevalgysiu schmoll.gif Nebent saulėgrąžas, bet jų nemėgstu irnesakyk.gif
Lėkštelės skersmuo 6 cm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 18, 15:27)
Dėkoju visoms už lėkštelės įvertinimą  4u.gif

Tikrai nevalgysiu  schmoll.gif  Nebent saulėgrąžas, bet jų nemėgstu  irnesakyk.gif
Lėkštelės skersmuo 6 cm  biggrin.gif

blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai matyt ji skirta manekeniškam valgymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 06 18, 15:38)
tai matyt ji skirta manekeniškam valgymui biggrin.gif

mirksiukas.gif Anoreksikėms biggrin.gif
Atsakyti
merginos-as biski offtopic blush2.gif
noriu paklaust ir kartu paprasyt-zinau,kad esat barbes simtadarbes ir kartu turit tam tikru pomegiu bei pasaukimu-tikuosi,akd gin uzsuks ir perskaitys biggrin.gif
ruosiu mamos gimtadieni-jai 60m,noriu kazko originalaus padovanot-arba paveiksla ant drobes arba dekupazuota kazkoki daikta-net nezinau,galvoje 100tai ideju,bet kadangi esu ne LT,rankos daug kam surankintos,nes norejau knyga padaryt nuo vaikystes-bet nuotraukos mamos tai pas ja doh.gif todel noreciau,akd kuri nors man pagelbetumet su kokiu nors graziu daikciuku-pirmaisuai,tai i gin kreipiuosi,nes zinau,jos grozius wub.gif ir gal i visas kitas,kurios siek tiek turit laiko ir noro uzsidirbt mirksiukas.gif
lauksiu ideju ir visko,kas jums atrodys,kad idomu ir grazu bei verta prisiminimu-parasykit i az,as duosiu meilo adresa,del visko sutarsim mirksiukas.gif is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Na va zadetieji batukai,kedes ir sukne tokia dar radau veliau. blush2.gif
user posted image
Atsakyti
a jie cia vyriski? ar man tik taip atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, norėjau paklausti - ar aš nerandu, ar tos temos jau nėra, kur parduodami vintage drabužiai, papuošalai ir pan. Gal jei nesunku, jei ta tema vis dar yra įmestumėte nuorodą. Ačiū.
Atsakyti