Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

as irgi turgelyje neatmenu kada buvau ir atodo,kad dar ilgai neteks nuvykt-biski namie problemu atsirado doh.gif bet gal jau greitu laiku viskas susitvarkys smile.gif


suknele jo,kai gausiu-pasimaivysiu biggrin.gif
Atsakyti
danske, o kaip mano reikaliukas? juda? 4u.gif
Atsakyti
kaaaaaip norėčiau į turgelį wub.gif
bet penktadienį paskutinis skambutis,o pirmadienį-egzas mad.gif
Atsakyti
oi,reeva,kad man dabar tuos "rupescius" biggrin.gif



gavau siandien savo kvepaliuku kolekcija ir jau isbandziau keleta thumbup.gif
sorry,kad kartosiuos su nuotraukom,bet yra keletas,kuriu nesimato pavadinimu nuotraukose,o dabar galiu pasakyt,kas tai per pavadinimai thumbup.gif
user posted image
taigi,cia matosi is kaires i desine: mini cabochard by Gres; primitif parfum by maxfactor; toliau chanel no5; priekyje ju-mystere de rochas,juokingai atrodanti Rexona; lancome magie noire; edt scherrer 2 by jean-louis scherrer ir ma griffe by carven



user posted image
taigi,cia irgi senukai coco edp by chanel; estee lauder youth-dew bath oil miniukas; aviance night musk(kitoj pusej parasyta prince matchabelli inc.); l`effleur by coty; lady stetson( matyt buvo blogai uzsuktas ir apsipyle etikete bekeliaujant siuntiniui,neiskaitau,kas buvo ant etiketes kitoj pusej); tas maziukas kvadrato formos nettie rosenstein (o pacio pavadinimo neiskaitau,apsitryne auksiniu rastu rasytos raides); sand de sable by coty; grazus karunos formos buteliukas wind song perfume by prince matchabelli ir zinoma,naujo leidimo guerlain shalimar edt.dar gavau dovanu maziuka buteliuka,bet jis be jokiu irasu ir tuscias,bet neblogai kvepia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 26 gegužės 2010 - 15:19
norėtumėt laikyt valstybinį lietuvių kalbos egzą? bigsmile.gif

nenvervykit su tai kvepaliukais dry.gif
Atsakyti
taigi laikiau rolleyes.gif
zinoma,tadu viskas buvo siek tiek kitaip,gal lengviau nei dabar,bet tada irgi atrode,kaip baisu blink.gif


nugis,sorry,nenervinu,tik norejau,kad zinotumet,kaip atrode miniukai kai kurie,jei, zinoma,kam idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 26 gegužės 2010 - 15:39
nepridėjau 'vėl' biggrin.gif

man tai nebaisu,tik noriu,kad viskas baigtųsi ir galėčiau visus konspektus sudegint laugh.gif

noriu ko nors gražaus
delninukės niekaip neišplaunu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 05 26, 16:41)
nepridėjau 'vėl' biggrin.gif

man tai nebaisu,tik noriu,kad viskas baigtųsi ir galėčiau visus konspektus sudegint laugh.gif

noriu ko nors gražaus
delninukės niekaip neišplaunu verysad.gif


Manęs irgi laukia delniniukės plovimas, nusipirkau, nes labai tiko prie suknelės pamergei, o parsinešus pamačiau, kad tik sausas valymas doh.gif Dabar galvoju, jei švelniai su šampūnu skalbt, gal nieko, nesideformuos?

Reeva, su kuo jūs skalbiat?
Atsakyti
užmerkiau su kilu vanisho ir "lelijos" (baltiklio) laugh.gif

bet jaučiu dar kartą merksiu,arba vešiuos į sodą ir su šlanga bandysiu tą rudą bjaurastį išvaryt lauk

taigi,nekokia aš patarėja
ir dar per jauna būt JŪS'inama wink.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 05 26, 16:46)
užmerkiau su kilu vanisho ir "lelijos" (baltiklio) laugh.gif

bet jaučiu dar kartą merksiu,arba vešiuos į sodą ir su šlanga bandysiu tą rudą bjaurastį išvaryt lauk

taigi,nekokia aš patarėja
ir dar per jauna būt JŪS'inama wink.gif


Aišku, na, pas mane ne tas atvejis turbūt, ten labai švelniai ją skalbt reikia biggrin.gif Kad ir man pačiai iki JŪS toli, tai visas kitas JŪS'inu, įsivaizduodama kaip vyresnes biggrin.gif
Atsakyti
matyt ne tas pats,bo saviškę taip tryniau,kad ranką paskaudo laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 05 26, 08:50)
Labas. 

aciu! gal tada reikia sestadieni judet... g.gif

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 05 26, 15:17)

gavau siandien savo kvepaliuku kolekcija ir jau isbandziau keleta thumbup.gif



aisku, labiausiai chanel miniuku pavydu. dar man idomu buti max factor, coty - tikri senukai turbut...

QUOTE(reeva @ 2010 05 26, 15:28)
norėtumėt laikyt valstybinį lietuvių kalbos egzą? bigsmile.gif



laisvai! lietuviu tai ne matieka... va to svaigaus jausmo ziurint i uzdavinius tai nenoriu patirti biggrin.gif
Atsakyti