Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(mirattes @ 2010 06 13, 21:30)
O as katik gavau kvietima i vintage sukneliu ir kitu rubeliu perziura 2dieni!! Tikiuosi nuskils man trupineliu is tos kruvos. Bendradarbe sake kalna parsiveze lobiu, man jau pazadeti bateliai. Kai tik turesiu maivysiuosi su vaizdais biggrin.gif gal ir jums ka pavyks nugvelbti, nes mano bendradarbe absoliuciai ne vintage fane. Sakysiu viskas cia baisu atiduok man  lotuliukas.gif

O man kokius zemakulnius 37-38 . biggrin.gif
Atsakyti
dar nebuvau sad.gif nukelem laisvesniems vakarams
Atsakyti
As galiu pasigirt,kad nusipirkau savo svajoniu batus,veliau bus vaizdu.Ir kedes is kaimo parsitempem kokiu 60 metu senumo,nieko mandro,paprastos ir tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
Rodykis mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos reikia jusu pagalbos ax.gif kazi ar imanoma kur rasti vestuvines sukneles mazdaug pries 12 -15 metu buvo pas mus labai madoj su tokiais placiais placiais kietais peciais,kaip gusaro doh.gif nu reikia man mirtinai prikolui per siuolaikines vestuves,gal kuri ir turit namie,gal is pazystamu turi,skolinga nelikciau,arba koki kreizini pasiulyma man pametetumet sia tema 4u.gif ACIUUUU
Atsakyti
QUOTE(raffaelle @ 2010 06 16, 18:10)
merginos reikia jusu pagalbos ax.gif kazi ar imanoma kur rasti vestuvines sukneles mazdaug pries 12 -15 metu buvo pas mus labai madoj su tokiais placiais placiais kietais peciais,kaip gusaro doh.gif nu reikia man mirtinai prikolui per siuolaikines vestuves,gal kuri ir turit namie,gal is pazystamu turi,skolinga nelikciau,arba koki kreizini pasiulyma man pametetumet sia tema 4u.gif ACIUUUU

Perlek per kuistukus tikrai rasi.Iki 50 lt.
Atsakyti
Mano paskutinis lobis is MD

user posted image

user posted image
Atsakyti
kas tau tą grobį užrodė cray.gif

raffaele,dabar Trakų g. Humanoj visai nemažai keistų vestuvinių suknių hihihi.gif
Patikrink ten
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 06 16, 21:31)
kas tau tą grobį užrodė cray.gif



ir vel visi laurai tau tongue.gif
Atsakyti
iš vis,ką tu be manęs darytum?
basa plika būtum,va

šian gausj gražią suknę gėlėtą mačiau,bet liabai plati ties krūtine buvo (nėr ką dėt ten)
tai likau be suknios angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 16 birželio 2010 - 20:41
QUOTE(reeva @ 2010 06 16, 21:40)
iš vis,ką tu be manęs darytum?
basa plika būtum,va

šian gausj gražią suknę gėlėtą mačiau,bet liabai plati ties krūtine buvo (nėr ką dėt ten)
tai likau be suknios  angel_sadangel.gif


man jau tuoj lomkes prasides jeigu negausiu grazios sukneles
Atsakyti
fainas tasiokas mirattes bigsmile.gif

mano siandieninis irgi is MD biggrin.gif ir svarbiausia ne maziukas, daug telpa smile.gif

user posted image

Atsakyti