Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2010 06 13, 16:02)
tik nenumirk iš fainumo biggrin.gif


argi is fainumo mirstama? biggrin.gif
Atsakyti
ką gali žinot biggrin.gif

gerai,baigiam offtopint
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 06 12, 19:49)
kepure pagal paskirti naudosi?

aha, manau panaudosiu - tinka galvai dydis - kitaip buciau neemus. kaip tik prie vandenuko bus progu vasara...

QUOTE(Medeinaa @ 2010 06 13, 12:04)
Aš tai kėdę su pavydu nužiūrėjau  biggrin.gif


as irgi vis praeinu, paglostau... ech... biggrin.gif
QUOTE(reeva @ 2010 06 13, 14:43)
kadangi tema miega,tai dedu šiandieninį pirkinį,kurį pamatė Mirattes biggrin.gif

dailus thumbup.gif butu idomu proporcijas pamatyt, nes atrodo nemazas labai g.gif
Atsakyti
vis su proporcijom nepataikau nufotkinti biggrin.gif
jo ilgis 7.5cm. visai nedidelis ir nesunkus


ačiū wink.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j'aime: 13 birželio 2010 - 16:42
user posted image

user posted image


Papildyta:
reikia paziureti belle du jour g.gif
lyg maciau vaikystej, bet nesupratau biggrin.gif
Papildyta:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 12, 18:43)

Tikro bulgariškų rožių aliejaus, aišku, neturėjau, bet išeitį radau  mirksiukas.gif  Dabar šiame medinuke mėginukas Regina Harris Frankincense Myhh Rose Maroc  biggrin.gif

pas uošvienę toks yra su tikru bulgarišku rožių alieum, nu man tai kvapas - -nelabai. g.gif

vis pagalvoju, o būna toks kvapas , na, kaip tikrų rožių?
Atsakyti
QUOTE(Šarė @ 2010 06 13, 19:01)
pas uošvienę toks yra su tikru bulgarišku rožių alieum, nu man tai kvapas - -nelabai.  g.gif

vis pagalvoju, o būna toks kvapas , na, kaip tikrų rožių?

Būna būna, ir neblogas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(j'aime @ 2010 06 13, 18:02)
reikia paziureti belle du jour  g.gif


Uu, neseniai žiūrėjau, svaigau nuo apdarų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2010 06 13, 19:08)
Uu, neseniai žiūrėjau, svaigau nuo apdarų biggrin.gif

aha, as kol neisijauciau i siuzeta, tai tik zyziau - noriu tu bateliu, noriu to paltuko. Bet seniai zinau - man labiausiai limpa 60ieji... Ech... Nice.
Atsakyti
O as katik gavau kvietima i vintage sukneliu ir kitu rubeliu perziura 2dieni!! Tikiuosi nuskils man trupineliu is tos kruvos. Bendradarbe sake kalna parsiveze lobiu, man jau pazadeti bateliai. Kai tik turesiu maivysiuosi su vaizdais biggrin.gif gal ir jums ka pavyks nugvelbti, nes mano bendradarbe absoliuciai ne vintage fane. Sakysiu viskas cia baisu atiduok man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2010 06 13, 18:30)
O as katik gavau kvietima i vintage sukneliu ir kitu rubeliu perziura 2dieni!! Tikiuosi nuskils man trupineliu is tos kruvos. Bendradarbe sake kalna parsiveze lobiu, man jau pazadeti bateliai. Kai tik turesiu maivysiuosi su vaizdais biggrin.gif gal ir jums ka pavyks nugvelbti, nes mano bendradarbe absoliuciai ne vintage fane. Sakysiu viskas cia baisu atiduok man  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
noreciau pro toki dalyka prasinest-gal ir man kas nuskiltu blush2.gif bigsmile.gif
jei prisiminsit mane tuo metu-palikit nu nors ka nors,kad ir kokia skarele ax.gif

o as vakar nieko neradau idomaus,tik i savo nameliu kolekcija viena dar isigyjau
Atsakyti