Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(zazuna @ 2010 06 09, 21:43)
user posted image
GIN, niekur tau nematyti sie, 40 - uju metu vaizdinio nutraukimo, saddle shoes'ai? biggrin.gif  Kai pamaciau sia foto, tai iskart apie tave pagalvojau. ax.gif

Panasia sukuosena bandysiu drauges vestuvem darytis smile.gif
Atsakyti
Labas, babytiško stiliaus mėgėjos biggrin.gif

Pasiilgau 4u.gif Žiūriu, Reeva ir egzaminus baigia išsilaikyti, ir lizdelį gavo - super 4u.gif

Prašau patarimo: ar verta bandyti mažinti natūralaus šilko palaidinę-marškinius? g.gif Vos vos per dideli, bet tokie gražuoliai unsure.gif
Atsakyti
gal ir drįsčiau nešti labai patikimai siuvėjai mastau.gif
pati tai nesiimčiau,ypač kai siuvime mano abi rankos kairės biggrin.gif

Jo,kažkaip greitai man viskas rutuliuojasi biggrin.gif
Bet smagiai
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 06 10, 14:38)
Prašau patarimo: ar verta bandyti mažinti natūralaus šilko palaidinę-marškinius? g.gif Vos vos per dideli, bet tokie gražuoliai unsure.gif

Jeigu šilkas labai gražus, modelis nepriekaištingas, o siuvėja - tikra auksarankė, tuomet tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
pritariu ir as visu nuomonei-jei tikrai zinai,kad nesugadins,tada nesk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 06 10, 14:38)

Prašau patarimo: ar verta bandyti mažinti natūralaus šilko palaidinę-marškinius? g.gif Vos vos per dideli, bet tokie gražuoliai unsure.gif

žinoma, kad verta, negi su per dideliais vaikščiosit? smile.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Kažkaip manau, kad gal tiesiog pagilinsiu įsiuvus ir vilkėsiu su diržu cool.gif (Įmesiu foto, kai fotoaparatas pasikraus)
Atsakyti
Minerva,kur avataras tavasis prašapo?
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 06 11, 16:02)
Minerva,kur avataras tavasis prašapo?

Man rodo kažkokį vaizdzialį, bet neminervišką schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 06 11, 17:28)
Man rodo kažkokį vaizdzialį, bet neminervišką  schmoll.gif


Mano avataro diedukas kažkur išėjo, todėl įsikėliau "po laiminga žvaigžde" avatarą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2010 06 11, 18:00)
Mano avataro diedukas kažkur išėjo, todėl įsikėliau "po laiminga žvaigžde" avatarą biggrin.gif

Ant visai išėjo?
Atsakyti
sveikos.
jo,kazkaip,kai pripranti prie avataro arba niko-paskui labai keista,kai naujas buna,atrodo,akd visai kitas zmogus ten biggrin.gif

o as va ruosiuosi i turgeli-siandien vienam miestely bus nediduke kaip ir svente ir tuo paciu,turgelis,gal rasiu ka idomaus bigsmile.gif reikia nerinuku audiniui-gavau jau,tai dabar noriu staltiese pasisiut.net maze pamate ir paklause-cia ant stalo bus? biggrin.gif
Atsakyti