Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Nostalgie @ 2010 05 24, 18:39)
MLP... musu urmininke  wub.gif  biggrin.gif

Jau kad perka tai perka - ne po štuką biggrin.gif
Atsakyti
tai kad neapsimoka po viena pirkt,labai jau brangiai gaunasi,o cia visai papigiai nuroviau(4,5£ uz visus) biggrin.gif

visa laika ieskau dar geru deal ant sagiu,ir kitu aksesuaru,bet kartais taip neaiskiai nufotkinta buna,kad baisu,jog uz plastmase mokesi kosmariskus pinigus,tai ir prisibijau pirkt tokius dalykus,nors kartais tikrai geru randu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 24 gegužės 2010 - 17:57
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 05 24, 18:48)
tai kad neapsimoka po viena pirkt,labai jau brangiai gaunasi,o cia visai papigiai nuroviau(4,5£ uz visus) biggrin.gif

Teisingas požiūris mirksiukas.gif Ir ko čia smulkintis irnesakyk.gif
Atsakyti
kaaaip pavydžiu ohmy.gif

Labai prajuokino tie Rexona hihihi.gif
O tie pirmi,kažkokie Gres,tai labai mieli man
Mama tokius turėjo,tik su žaliu kaspiniuku ir tokia kaip ir puokšte vietoj dangtelio,ir man jie labai skaniai kvepėjo.Na,ir žinoma naujo leidimo.Ir išnaudojus atidavė man buteliuką wub.gif
Dabar bandžiau ieškotis,bet nelabai stropiai,tai gal rasiu kadanors


O baisiai todėl,kad nelabai suprantu,kokioj skylėj gulėjo ta delninukė,bo iš jos bėga skaisčiai rudos spalvos vanduo biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nors ka nors galvoja del meeto? ax.gif
Atsakyti
as as as thumbup.gif
bet as juk tik liepos gale gryztu,tai iki tol belieka tik svajot apie tai smile.gif
Atsakyti
Na nezinau ra lauksim iki liepos g.gif man tai labai idomiai skambejo gardi keliones traukinuku pasiulymas ax.gif
Atsakyti
liepa visai tiktų man biggrin.gif
Atsakyti
tai jus manes nelaukit,darykit kaip jums patogiau-as vistiek gryzus pasistengsiu bent su keliomis susimatyt 4u.gif
Atsakyti
na ka,sneku toliau su savim ir rodau siandienos laimiki-jusu pamegta laura ashley firmos suknute,pagal etikete sena,atrodo sitaip
user posted image

Atsakyti
O! tylu pas mus. Sveikos! Labai giriu MLP buteliukus ir suknele (bet suknele labai noreciau pamatyti "ant").

pati nieko neprikarkau, nieko nemaciau - juodas laikas doh.gif doh.gif .

Danske, turiu klausima del turgelio penktadieni - kazkada buvo apkalbeta, bet nepamenu - o penktadieniais jie buna? nuo ryto? galvojam palekti si savaitgali...

P.S. gal kas nori prisijunti? biggrin.gif
Atsakyti
Labas. Jei oras normalus, tai penktadieni gal kiek prastesnis, negu sestadieni. Ne aprangos atzvilgiu, bet daiktu. Jei labiau skudurine puse idomi, tai tikrai penktadienis geriau.Maziau zmoniu, lengviau vaikscioti, matuotis. Bet jei vaziuoti toki kelia, gal verciau sestadieni. Tik jau buti vietoje reiktu kokia 9 val. Nespesit visko apeiti, o dalis jau kraunasi namo. Pati seniai buvau, turiu tokiu naminiu reikalu, kad ne iki turgelio visai dabar
Atsakyti